БезникаяЯ• 12 февраля 2025

Ціни на відпочинок - просто крик душі

Знаєте дівчата, я розуміла звичайно, що люди по різному живуть. Є бідніші, є багатші. Але коли почала шукати варіанти відпочинку , читати форуми, я прозріла. Ціни шалені і величезній масі наших українців вони підходять.
Для прикладу - тут радили в якісь темі Красну поляну - пішла вчора на букінг глянути ціни. Від 7-8 тис за ДОБУ!!! І подібних місць море, і вони всі розписані за півроку наперед.
Поясніть мені де всі ці люди працюють, щоб мати такі статки. Це не заздрість, це нерозуміння. Не всі ж айтішники чи топ-менеджери міжнародних компаній. Та і корупціонери надіюсь далеко не всі.
Ушла и Пришла• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
теж офігіла від оцінки
От постов автора создается такое ощущение, что она на работе - качает гражданскую войну
Большой секретик• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
В столиці , наприклад, я дивлюся люди заможні. Мої співробітниці ходять на манікюр за 1600 грн. Всі гарно одягнуті, напомажені. , регулярно до косметолога ходять. Одна минулого літа була 2 тижні в подорожі на круїзному лайнері. Ви уявляєте скільки то коштує? Ресторан на 14 лютого хлопець бронював учора. Лишилося лиш 2 вільних столика. Театр Франка до березня включно забитий. Квитків нема. Моя перукарша зп 30 тис вважає за таку щоб не сдохнути. Тисячі дітей вчаться закордоном. Нехай навчання безкоштовне. А проживання, їжа..це все не безкоштовно. Знайома дитині щомісяця відправляє 50 тис грн закордон. І це впритик. У двох співробітниць діти вчаться закордоном платно. Це мінімум 2500 тис євро за семестр чи рік. Це я взяла ціну Польщі. Короче, високооплачуваної роботи повно. Просто не в ім вона світить
Так а где вы работаете, если ваши сотрудницы имеют высокий заработок, а вы нет?
іронічна антитеза• 12 февраля 2025
Ответ дляСладко-соленая
А по нормах хіба можна стільки годин працювати рентгенологом?
Конечно, нет, ничем хорошим это не закончится. У нас два врача узиста так работали, обе - рак молочной железы, и это УЗИ.
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Вот я вам как раз за рентгенолога расскажу, у меня сестра им работает.
У нее 3 работы, условно на одной понедельник и среда с 9 до 13
на второй вторник и четверг - утром
и третья вторник и пятница вторая половина дня.
В сумме она зарабатывает больше 60к гривен.
Это Киев. То есть на каждой отдельной работе за 10 часов в неделю она получает примерно 20к гривен.
ну так, але ж якщо б вона жила на 20 К то в неї було б аж два робочих дні на тиждень по 4 години роботи, тобто за 8 годин роботи на тиждень, або 32 години на місяць її зп 20к, це мало?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Я вже написала, що дістатись біля 200 євро з людини ( туди назад )
Якщо материкова Іспанія, в мене ще дешевше виходило. Скажімо так, навіть як би аеропорти працювали з України, було б не дешевше доїхати. Хіба, що швидше
Я в Польшу їду на авто. Мені ок
точно, я щось протупила, саме летіти по Європі норм
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
для чого створювали тему, автор?
Цитую зі старппосту: Поясніть мені де всі ці люди працюють, щоб мати такі статки. Це не заздрість, це нерозуміння.

що саме вам не зрозуміло з цього питання? Я хочу почути думки та досвід інших людей, бо у мене не виходять такі доходи. Можливо щось для себе зрозумію і почну діяти...бо досі щось робила не так.
Стриптизерка• 12 февраля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Щоб у Києві щодня їздити на роботу авто на бензин мінімум треба 25 тис грн. Це самий мінімум.усілякі джипи беруть більше бензину. Авто в Києві просто валом. Затори. От і рахуйте які зп мають.
Бенз по 53 грн
На 100 км -10-15 л, на 1 км/л-0,1 л-0,15л
В день приблизно 10 км туди і зворотньо
22 дні *20 км=440 км
440*0,1=44л
44л*53грн/л=2332 грн
66л*53 грн=3498
Ну хай 5000
Про які 25 тисяч мова?
Це звісно без ремонту
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну, вот а люди умудряются за дорогу потратить 100000 грн на одного взрослого и двух детей.
А еще есть венгерская электричка из и до Мукачево. Но на нее билеты надо покупать только на сайте венгерской ЖД.
Про пересадки в Чопе и Захони мы знаем. У нас просто были два больших чемодана. Мы везли передачу друзьям. И поэтому хотелось сесть в Киеве и встать в Будапеште.
ну я Вам розповіла, тепер знаєте)
Дайте подуться• 12 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
Ну так выезжают не обычные простые мужчины. Или по вашему любой желающий мужчина может спокойно выехать на отдых за бугор?
Доречі, як думаєте, коли зможе любий мужчина виїхать за бугор? Тіпа якщо заброньований на роботі, то не втомлюється?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
звичайно, я в цьому впевнена на 100%
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ

мені незрозуміло навіщо вам це потрібно
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
звичайно, я в цьому впевнена на 100%
ви помиляєтесь на всі 100%, але хіба я можу вас переконати? На цьому форумі як не тема, так всюди тролі. Таке враження що всі в рожевих окулярах і не знають, що в країні робиться
іронічна антитеза• 12 февраля 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Ще вам вкину свої роздуми. Як так сталось, що манікюрниці, інфоцигани, тарологи, перекупи в нашому суспільстві коштують дорожче, ніж інженери, викладачі, та ті ж лікарі. Це ненормлаьний розклад, якась мильна бульбашка...
О, это я вам отвечу: потому что за маникюр заплатить 1000 грн пару раз в месяц- это нормально, а врачу, к которому раз в год ходишь, а то и реже- какие 1000,ему и 200 грн хватит, а то и бесплатно , ибо не надо коррупцию разводить и взятки давать
Міряю від одиниці• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
ну я Вам розповіла, тепер знаєте)
Мы знали про дорогу через Чоп и Захонь. Мы много раз так ездили в Австрию и Хайдусобосло. Но нам она в данном конкретном случае не подходила. Поэтому, был прямой поезд с билетами за 2800.
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
мені незрозуміло навіщо вам це потрібно
якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати. Форму відкритий, маю право запитати те, що наболіло
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
так отож...
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляБольшой секретик
Я тоже имею. Но где я работаю - не скажу. Повторюсь, высоких зп предостаточно. Высоких это не 45 тыс грн.
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
а як важаєте? Кому вона світить?
У Вас як зп? якщо не секрет?
Висока. Не 45 тис.грн.
ЕлькиПальки• 12 февраля 2025
Ответ дляМудробаба
Киев, главный бухгалтер в юридической компании зарплата 25 тыс.
Военнослужащий зарплата 20 тыс
Аналитик зарплата 18 тыс
Няня детский сад зарплата около 8-9 тыс
Это мои родные люди, зарплату достоверно знаю
Ну можно и зпюа 10 тыс найти.если лох. Сидит же .значит все устраивает. Блин, филологи редактора меньше 28 тыс не получают и то..носом крутчт. Если главбух сидит в киеве за 25 тыс значит он несусветный лох.дурак и вообще не стоящий внимания. Дичь какая-то. У нас на рпботе уборщиуы 20 тыс получают.
ГоловнаЯ• 12 февраля 2025
Ответ дляДайте подуться
Заброньовані можуть виїхати...
КошкинДом• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
о, мені згодиться! давно хочу до Хорватії! із Захоні прямо в Клек їхали? потягом?
Ні,поїздка автобусом.То до Ужгорода я добиралась потягом
автор БезникаяЯ • 12 февраля 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Заброньовані можуть виїхати...
хіба пускають?
Стриптизерка• 12 февраля 2025
Автор, живу в Києві, розумію Вас, адже з початком війни втратила роботу(керівна посад за 600 дол), стаж 20 років,бо не було з ким залишити дитину у 8 років, дистанційне навчання, відключення світла і ТД
Коли дитина пішла в 5 клас (10 років) я закінчила курси і працюю за 18 тис, ще й з мат відповідальністю, де можуть штрафи бути на великі суми
Що можу собі дозволити це їжу, одяг дитині, комуналку, лікування (грві 5000 за мин місяць), гурток 1100
Що не можу собі дозволити( так як маю борг наколений за час, який не працювала і віддаю по троху): приватні клініки, репетиторів, відпочинок(їздимо на річку в місті), манікюр, стрижку( фарбуюсь сама, волосся середнє), дитячий табір за 25000 за 2 тижні, стоматолога
Заздрість то погано• 12 февраля 2025
На 13 ночей море 2+2, 97 тисяч. Яка красна поляна, що там робити?
Incol• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
мені теж цікаво! також цікаво це тільки автобус чи можна потягом? я бачила рейси саме залізничні з Будапешту в Спліт
Можна як завгодно, бронюєете апартаменти з невеликою передплатою, а як ви туди доберетеся - справа ваша, як варіант, пропонують прямий автобус.
Горня капучіно• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны
та звідки ви знаєте що вона молода? мені вона взагалі на троля з рашки схожа, достатньо тему почитати

’йой людоньки, дорого відпочинок’ - їй вже накидали тут варіантів, але ж тема для срачу, а не для пошуку варіантів відпочинку
У меня коллега такой есть. 35 лет. И с такими рассуждениями точно.
Поэтому, может и она не старая
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляIncol
так мене як раз не бронь апартів цікавить) це я вмію, поїздили досить вже по світу, саме дорога цікавить від Захоні, якщо вона існує

чи тільки через Будапешт?
курасаны• 12 февраля 2025
Ответ дляГорня капучіно
Поэтому, может и она не старая
може й так, хз, я набагато старша, але в мене нема таких думок, тому що мене ніколи не цікавило як заробляють інші, якщо це ніяк не могло мені допомогти у бізнесі, хіба ідею взяти, а так... навіщо мені чужі статки
Incol• 12 февраля 2025
Ответ длякурасаны

чи тільки через Будапешт?
Поняття не маю, ніколи не їздила в ту сторону, як варіант є авіа з Кракова.
Гірчинка• 12 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Вы в Киеве? Какая у вас зарплата?
В Киеве, ну у меня средняя ЗП, 37 тыс, к сожалению труд рядового бухгалтера почти всегда низкооплачиваемый. Зато начальников и директоров у нас очень много, вот у них зарплаты очень высокие