мегамоСГ• 12 февраля 2025
То я з вузлом надключичним. Але питання в іншому , зайдіть будь ласка
Я створювала тут вже тему, що ендокринолог знайшла в доньки лівий надключичний лв. 7*3,5 мм.
Були в гематолога в середині грудня ( аналізи, УЗД внутрішніх органів та лв всіх категорій, рентген грудної клітки все в нормі). Сказала місяць спостерігати, в доньки є акне, що може і від того, а може від чогось іншого. Поки не може сказати.
Через місяць аналізи внормі, по УЗД той лв надключичний 7*2,4 мм, наче в ширині на мм зменшився, але каже лікар що то не рахується зменшення. Він такий самий.
Тепер сказала спостерігати три місяці і в квітні прийти знов. Знов переробити УЗД того лв, внутрішніх органів та аналіз крові.
І якщо не буде змін, або навпаки стане більший, чи якісь симптоми будуть то можливо будуть видаляти і на гістологію здавати.
Дуже переживаю за цю ситуацію. Не сплю від грудня, постійно думаю про це.
Але питання таке, в школі донька може літом поїхати в Італію в табір на 10 днів, завдаток треба зараз.
І я не знаю що робити, а якщо все ж будуть видаляти той лв, чи можна їй буде потім море, сонце, щоб не пропав той завдаток.
І хочеться щоб донька поїхала , і боюсь бо ця ситуація страшить мене, з тим вузлом.
Як би ви поступили в цій ситуації?
І може все ж хтось стикався з надключичним лв, чим закінчилась така ситуація.
Як би ви поступили в цій ситуації?
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Мене ніколи в житті так не цікавили чужі чоловіки, як чоловік жінки-лимфовузол.
Із самого початку її гастролі в тут мене дивувало навіть не те, що її діти досі не втекли з дому. А те, що з нею поруч весь цей час знаходиться чоловік.
А Автор с озабоченным видом рассказывает ему, как заботится о детях. Не спорт, отдых и прочее, а таская по врачам и сдавая анализы.
Оскорбляю всячески• 12 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Лікар сама сказала що зона ризикова і обов´язково потрібне спостереження. Що якщо не зникне або не зменшиться, то радить вирізати на гістологію.
Солнце точно на пользу не пойдет,даже если будет просто наблюдение.
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Що ?
Обезопасить от социума и потенциально опасной среды.
мегамоСГ
• 12 февраля 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну сонце в принципі нікому не корисне. Але я про те що сонце може бути зовсім протипоказане. Я почекаю квітня, а тоді в разі чого може зможу здати завдаток, якщо дай Бог все буде добре.
мегамоСГ
• 12 февраля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дочка спортсменка, як я маю її закрити вдома. Ви нормальна?
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Это Вы про нормальность что-то говорите?
Нога на ногу• 12 февраля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Были темы, как она поседела из-за его яиц. Щупала, щупала те несчастные яйца, обследовала вдоль и поперек. Наверное муж рад, что переключилась обратно на лимфоузлы.
Меломанка Маланка• 12 февраля 2025
Ответ дляУдачная
Да,тут смотрю,многие шутят,а зона эта не очень понятная врачам,там может быть много сюрпризов неприятных.Вы-мать,вы будете в итоге за все отвечать
Ви перший раз читаєте її тему? Чи вирішили підтримати систему чужої маячні?
Там мамі треба до психіатра, а доні - психотерапевта, щоб перевірив, чи не індукувала її мама своєю маячнею.
Меломанка Маланка• 12 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Сонце корисне, ми всі пристосовані до життя під сонцем - вироблення вітаміну Д тому приклад.
мегамоСГ
• 12 февраля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Дякую. Блін я хвилююсь за цю ситуацію , хвилююсь що там буде, але за майже два місяці лв залишився того ж розміру , не більшає. Думаю це не є погано.