Менее Более• 12 февраля в 12:14

Акційні продукти на 513 грн. В тему про економію

Все з АТБ, усі продукти по знижках. Я так економлю
Чтооооооооооо?• 12 февраля в 12:41
Ответ дляГоловнаЯ
А форель своя линия норм? Тоже смотрела на нее
Вкусная
УраганнаЯ• 12 февраля в 12:42
Ответ дляЯ таке знаю
Думаю я не ошибусь, если скажу, что все что на фото, ну кроме молока, называют пищевым мусором?
Молоко тем более.
БезникаяЯ• 12 февраля в 12:42
Ответ дляМамин тріль
Я тоже сегодня в атб скупилась
Так у вас хоч є що їсти за ці ж 500 грн. )))
Вишнёвая Леди• 12 февраля в 12:46
Ответ дляЯ таке знаю
с каких пор творог, миндаль, красная рыба пищевой мусор?
куча полезного в этих продуктах. ну и во-вторых это вкусно
автор Менее Более • 12 февраля в 12:46
Ответ дляМамин тріль
Я тоже сегодня в атб скупилась
Тікайте, зараз вам напишуть, що курка на антибіотиках і шкідлива. І взагалі, що там їсти
автор Менее Более • 12 февраля в 12:47
Ответ дляПотужна махіна
Вам до меня далеко)
Можна питання?) А куди стільки сосисок?) Вони не зіпсуються?
автор Менее Более • 12 февраля в 12:48
Ответ дляКарма хамелеона
А навіщо вам одночасно молоко, йогурт, і 2 види сирків з творогом. Одночасно їх не зїсти. Зберігання має короткий строк.
Ну я дивлюся, коли беру, щоб терміни були максимальні. За тижденьз´їм. Молоко в каву, млинці або кашу
ЛюблюДевчонок• 12 февраля в 12:48
Ответ дляМавка
Это на легкий перекус одному человеку? Сомнительная экономия...
А ви планували на 500грн роту солдат нагодувати?
Чемна панночка• 12 февраля в 12:49
Ответ дляПотужна махіна
Вам до меня далеко)
А де сьомга по такій ціні?
автор Менее Более • 12 февраля в 12:51
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ні, просто наші порадниці люблять поїсти і по їхнім міркам тут дуже мало
Радикальная• 12 февраля в 12:51
У всіх різне поняття економії.
Продукти, які на фото - це насправді по багатому, хоча сума чеку і не велика.
Якщо вже про економію, то на 500 грн. краще купити кілограм творогу на ринку і кілограм курятини. Але реальність така, що не у всіх є перевірена молочниця з безпечним творогом і не у всіх є можливість їздити на ринок.
Тому якщо купляти в найближчому супермаркеті, то так, краще стежити за акційними пропозиціями. Насправді дуже непоганий набір продуктів на 513 грн, без відвертого харчового сміття на зразок солодощів, чіпсів, майонезу.
Але це не про ту економію, яка про виживання.
І, до речі, отаку творожну намазку теж іноді купляю, але без ароматизаторів. Вона мені заміняє 2 продукти - масло і твердий сир, тобто просто намазую шматок хліба і зверху вже нічого не кладу на бутерброд.
ЛюблюДевчонок• 12 февраля в 12:52
Ответ дляМенее Более
Які усі злі, аж розірвати готові
Це їх без ’харчового сміття’ бомбить))
автор Менее Более • 12 февраля в 12:53
Ответ дляРадикальная
У всіх різне поняття економії.
От чесно про творог на ринку. Я гидуюся у людей його купувати. Бо вже багато разів бачила, як то продавці, то покупці пальцями його колупають. А творог я їм майже щодня.
ЛюблюДевчонок• 12 февраля в 12:55
Ответ дляМенее Более
Які всі ненажерливі. А де ж ті фітоняшки-малоїжки, які відписуються завжди в темах?)
От якби ви купили авокадо з руколою, вони були б задоволені)
автор Менее Более • 12 февраля в 12:57
Ответ дляЛюблюДевчонок
Є. Сьогодні треба доїсти
ЛюблюДевчонок• 12 февраля в 12:59
Ответ дляМенее Более
В морозилці не зіпсуються.
Ищу Аленя• 12 февраля в 13:03
Я бы не назвала экономией эти покупки.
Ищу Аленя• 12 февраля в 13:05
Ответ дляПотужна махіна
Вам до меня далеко)
А где это вы так удачно закупились?
Пьяная вишня• 12 февраля в 13:08
Форель майже тисяча за кіло... Ви точно економите?
Мамин тріль• 12 февраля в 13:09
В субботу форель в сильпо по 300 была, купила рубину и на суп и в духовке запечь и пару кусочков засолила.
автор Менее Более • 12 февраля в 13:11
Ответ дляПьяная вишня
Я взяла шматочок, а не кіло
автор Менее Более • 12 февраля в 13:12
Ответ дляМамин тріль
Скільки кг риба вийшла?
13чудоСВЕТА• 12 февраля в 13:19
Ответ дляМенее Более
Ого, ото ви їсте....а потім теми ’ як схуднути’
хорошо, на двоих на 1 разгрузочный день - утром творог, днем рыбу с орешками, вечером молоко с йогуртом, да?
автор Менее Более • 12 февраля в 13:22
Ответ для13чудоСВЕТА
А я десь писала, що це єдині продукти, які я маю чи що це продукти на 1 день харчування?
Я написала, що купила по акціям. І все
Бавовна• 12 февраля в 13:23
Ответ дляМенее Более
фото
Я б на 500 грн купила лучше домашнее молоко, сметану, творог и мясо , буряк, морковку, лук, картофель и тп. Сорри, но , если есть то, что вы купили, здоровыми не будете, это не экономия, это покупка некачественных товаров
Бавовна• 12 февраля в 13:24
Ответ дляМенее Более
Форель до речі можна на дієті
Эту рыбу крашенную, выращенную искусственно нельзя есть в принципе
автор Менее Более • 12 февраля в 13:26
Ответ дляБавовна
Домашню молочку я не купую. Вище вже відповідала чому. А базові продукти я вдома маю
13чудоСВЕТА• 12 февраля в 13:26
Ответ дляПотужна махіна
Вам до меня далеко)
а куда столько сосисек?
Бавовна• 12 февраля в 13:29
Ответ дляМенее Более
Та то Ви не творог їсте, ви просто того не знаєте
автор Менее Более • 12 февраля в 13:30
Ответ дляБавовна
Вибачте, але на ринку брати в продавчині, яка півгодини тому тими руками в туалеті вуличному( бо на ринку тільки такі) себе витирала і потім творог той мацає. Ні, я до такого не готова