Менее Более• 12 февраля в 12:14
Акційні продукти на 513 грн. В тему про економію
Все з АТБ, усі продукти по знижках. Я так економлю
показать весь текст
20
2
11
Федорино Горе• 12 февраля в 13:38
Ответ дляМенее Более
Я ж писала вище, що таке у мене- це стандартний базовий набір, який є завжди в морозильнику/холодильнику. Риба, мясо, яйця, олія,5-6 видів круп, овочі,трохи консервації, борошно
На жаль, це не економія. Бо продукти на фото - перекус максимум на два дні. Якщо додати до нього ще вартість базових продуктів, то виходить, що харчування сім´ї обійдеться під 20 тис.грн. В Україні далеко не у всіх зарплата така. Тому люди, які економлять ці акційні товари не купують, або купують дуже рідко. Вижити стає все важче(
3
1
ПАЦАНКА О• 12 февраля в 13:39
Ответ дляБезникаяЯ
Ні, можна купувати базові продукти (овочі, м´ясо, молоко і т.д.), або крупними упаковками чи на розвіс, і їжа буде в рази смачніша, корисніша та загалом дешевше.
Крупными упаковками это какими? Или вы предлагаете, только обычное молоко и никаких йогуртов и творога? Про наразвес не поняла, это где в маркетах наразвес продают?
1
Федорино Горе• 12 февраля в 13:45
Ответ дляЯ таке знаю
Думаю я не ошибусь, если скажу, что все что на фото, ну кроме молока, называют пищевым мусором?
І що там сміття? Один сирок плавлений. Ну і хто ще прям хелсі-хелсі, то до йогуртів можуть виникнути питання. Все решта - це звичайні продукти. Інша справа, що українці настільки збідніли, що навіть елементарні товари для багатьох тільки хотілки.
4
Федорино Горе• 12 февраля в 13:49
Ответ дляРадикальная
У всіх різне поняття економії.
Продукти, які на фото - це насправді по багатому, хоча сума чеку і не велика.
Якщо вже про економію, то на 500 грн. краще купити кілограм творогу на ринку і кілограм курятини. Але реальність така, що не у всіх є перевірена молочниця з безпечним творогом і не у всіх є можливість їздити на ринок.
Тому якщо купляти в найближчому супермаркеті, то так, краще стежити за акційними пропозиціями. Насправді дуже непоганий набір продуктів на 513 грн, без відвертого харчового сміття на зразок солодощів, чіпсів, майонезу.
Але це не про ту економію, яка про виживання.
І, до речі, отаку творожну намазку теж іноді купляю, але без ароматизаторів. Вона мені заміняє 2 продукти - масло і твердий сир, тобто просто намазую шматок хліба і зверху вже нічого не кладу на бутерброд.
Продукти, які на фото - це насправді по багатому, хоча сума чеку і не велика.
Якщо вже про економію, то на 500 грн. краще купити кілограм творогу на ринку і кілограм курятини. Але реальність така, що не у всіх є перевірена молочниця з безпечним творогом і не у всіх є можливість їздити на ринок.
Тому якщо купляти в найближчому супермаркеті, то так, краще стежити за акційними пропозиціями. Насправді дуже непоганий набір продуктів на 513 грн, без відвертого харчового сміття на зразок солодощів, чіпсів, майонезу.
Але це не про ту економію, яка про виживання.
І, до речі, отаку творожну намазку теж іноді купляю, але без ароматизаторів. Вона мені заміняє 2 продукти - масло і твердий сир, тобто просто намазую шматок хліба і зверху вже нічого не кладу на бутерброд.
Вигідніше купувати літрове відро крем сиру. У нас в магазинах ціна на нього 240-280 грн.
2
1
1
Бавовна• 12 февраля в 13:49
Ответ дляМенее Более
Вибачте, але на ринку брати в продавчині, яка півгодини тому тими руками в туалеті вуличному( бо на ринку тільки такі) себе витирала і потім творог той мацає. Ні, я до такого не готова
Знайдіть в селі продавчиня, яка буде задовольняти вас за саннормами
Гигиенишвили• 12 февраля в 13:49
фу йогурти, плавнені сирки, намазки, творожки - це сміття, а не їжа
1
4
Бавовна• 12 февраля в 13:54
Ответ дляФедорино Горе
Вигідніше купувати літрове відро крем сиру. У нас в магазинах ціна на нього 240-280 грн.
А ви брали, він смачний? Кислий чи нейтральний?
УраганнаЯ• 12 февраля в 13:58
Ответ дляФедорино Горе
Вигідніше купувати літрове відро крем сиру. У нас в магазинах ціна на нього 240-280 грн.
За какое время его надо съесть, чтобы не испортился? А то я и маленькую упаковку больше недели ем на бутерброды.
2
Федорино Горе• 12 февраля в 14:00
Ответ дляБавовна
А ви брали, він смачний? Кислий чи нейтральний?
Смачний, не кислий, солонуватий. Такий, як у автора на фото, але без добавок. І той, і той брала.
У мене діти не люблять бутерброди з маслом, тільки таким сиром мажуть. А ці маленькі пачки через день купувати не вигідно. Беру відро і на два тижні маю спокій.
У мене діти не люблять бутерброди з маслом, тільки таким сиром мажуть. А ці маленькі пачки через день купувати не вигідно. Беру відро і на два тижні маю спокій.
1
2
автор
Менее Более
• 12 февраля в 14:01
Ответ дляФедорино Горе
Вигідніше купувати літрове відро крем сиру. У нас в магазинах ціна на нього 240-280 грн.
Я стільки не з´їм, воно просто пропаде і викинеться
2
автор
Менее Более
• 12 февраля в 14:01
Ответ дляБавовна
Знайдіть в селі продавчиня, яка буде задовольняти вас за саннормами
Мені не вигідно їздити в село за 1 кг творогу і 1 л молока
1
Федорино Горе• 12 февраля в 14:01
Ответ дляУраганнаЯ
За какое время его надо съесть, чтобы не испортился? А то я и маленькую упаковку больше недели ем на бутерброды.
Після відкриття? Не знаю, у мене довго не затримується) А якщо закритий, то там термін довгий. Можна і про запас брати.
1
1
УраганнаЯ• 12 февраля в 14:02
Ответ дляФедорино Горе
Після відкриття? Не знаю, у мене довго не затримується) А якщо закритий, то там термін довгий. Можна і про запас брати.
Ну конечно после открытия, как же его есть закрытым. В морозилке нельзя хранить?
Федорино Горе• 12 февраля в 14:06
Ответ дляМенее Более
Я стільки не з´їм, воно просто пропаде і викинеться
Ви напевно одна?
Це справа смаку. Тема про економію, тому я і написала, як економніше. У мене діти люблять саме цим сиром хліб намазувати, хтось більше масло. Я масло купую рідко, 200 грам десь раз у два тижні. А хтось через день. Тут уже кожен вибирає під свої вподобання. Масло вагове також вигідніше купувати, ніж фасоване. Але потрібно вибрати добре.
Це справа смаку. Тема про економію, тому я і написала, як економніше. У мене діти люблять саме цим сиром хліб намазувати, хтось більше масло. Я масло купую рідко, 200 грам десь раз у два тижні. А хтось через день. Тут уже кожен вибирає під свої вподобання. Масло вагове також вигідніше купувати, ніж фасоване. Але потрібно вибрати добре.
1
Федорино Горе• 12 февраля в 14:08
Ответ дляУраганнаЯ
Ну конечно после открытия, как же его есть закрытым. В морозилке нельзя хранить?
Не знаю, не пробувала морозити. Ось знайшла таку інформацію ’Після відкриття вершковий сир може зберігатися протягом двох тижнів, якщо його зберігати в холодильнику’. Але думаю і за 3 тижні нічого не буде.
1
Chaterbox• 12 февраля в 14:26
Ответ длязахідний_діалект
А что кушать то?
согласна, минус 500, а есть нечего(
Госпожа_тамагочи• 12 февраля в 14:31
Ответ дляФедорино Горе
Смачний, не кислий, солонуватий. Такий, як у автора на фото, але без добавок. І той, і той брала.
У мене діти не люблять бутерброди з маслом, тільки таким сиром мажуть. А ці маленькі пачки через день купувати не вигідно. Беру відро і на два тижні маю спокій.
У мене діти не люблять бутерброди з маслом, тільки таким сиром мажуть. А ці маленькі пачки через день купувати не вигідно. Беру відро і на два тижні маю спокій.
дякую, зверну увагу, бо нам тої маленької упаковки по 1 бутерброду і нема
2
Яичница с беконом• 12 февраля в 14:40
Ответ дляФедорино Горе
Вигідніше купувати літрове відро крем сиру. У нас в магазинах ціна на нього 240-280 грн.
В каких магазинах Вы его покупаете ?
Федорино Горе• 12 февраля в 14:40
Ответ дляЯичница с беконом
В каких магазинах Вы его покупаете ?
В магазинах польських товарів.
Працівниця року• 12 февраля в 15:41
Ответ дляБавовна
Та то Ви не творог їсте, ви просто того не знаєте
Я також не купую творог (сир кисломолочний) на ярмарках чи ринках, який на смак домашній я знаю, бабуся мала корову, і тільки я їла творог.
Те ще продают на ярмарку/ринку, липка маса названа ’сир з печи’, вона на смак на вид не схожа на творог як був у бабусі, грудочками, розсипчастий.
Тому творог завжди купую в супермаркеті, він хоч трохи схожий на те яким повинен бути на вид та смак творог.
Те ще продают на ярмарку/ринку, липка маса названа ’сир з печи’, вона на смак на вид не схожа на творог як був у бабусі, грудочками, розсипчастий.
Тому творог завжди купую в супермаркеті, він хоч трохи схожий на те яким повинен бути на вид та смак творог.
1
Бавовна• 12 февраля в 16:09
Ответ дляПрацівниця року
Я також не купую творог (сир кисломолочний) на ярмарках чи ринках, який на смак домашній я знаю, бабуся мала корову, і тільки я їла творог.
Те ще продают на ярмарку/ринку, липка маса названа ’сир з печи’, вона на смак на вид не схожа на творог як був у бабусі, грудочками, розсипчастий.
Тому творог завжди купую в супермаркеті, він хоч трохи схожий на те яким повинен бути на вид та смак творог.
Те ще продают на ярмарку/ринку, липка маса названа ’сир з печи’, вона на смак на вид не схожа на творог як був у бабусі, грудочками, розсипчастий.
Тому творог завжди купую в супермаркеті, він хоч трохи схожий на те яким повинен бути на вид та смак творог.
А я дотична до заводу по виробництву молочної продукції, то там роблять з чого завгодно, але не з молока, ніколи сама таке не купую і вам не раджу
Горня капучіно• 12 февраля в 16:10
Ответ дляПотужна махіна
Вам до меня далеко)
где это вы скупились?
Працівниця року• 12 февраля в 16:19
Ответ дляБавовна
А я дотична до заводу по виробництву молочної продукції, то там роблять з чого завгодно, але не з молока, ніколи сама таке не купую і вам не раджу
А в мене родичка на заводі Агуші (чи як він там зараз) працює, сама їсть і всім радить, і таки все з молока.
Бавовна• 12 февраля в 16:34
Ответ дляПрацівниця року
А в мене родичка на заводі Агуші (чи як він там зараз) працює, сама їсть і всім радить, і таки все з молока.
Сорри, но я вам не верю или ваша подписка не может вам рассказать правду
Сундучок с каникулами• 12 февраля в 23:10
Ответ дляМенее Более
фото
Ну ось в Новусі такий самий шматок форелі 169 коштує. А мигдаль на вагу купую в овочевому кіоску по 430 грн за кг. Чому всі так люблять це АТБ, коли там вигідні ціни лише на їх власні товари, все інше - як і всюди коштує?
Сундучок с каникулами• 12 февраля в 23:13
Ответ дляМенее Более
фото
А молоко Слов´яночка у Сільпо по акції 40.90
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу