Телепузик• Изменено 12 февраля в 13:46

Чи є тут сімейні лікарі чи кардіологи?

До лікаря записана на понеділок. Але поки дочекаєшся. Мені 43. Ніколи ніяких проблем з серцем не було. І з тиском теж. Пару разів напередодні скаконуло до 140. Збила, бо боліла голова. Через пару днів стало 160. Збила. І після цього почалися перебої. Серце пропускає один удар. Сильно б´ється. І головне- лежачи горизонтально і піднімаючись по сходам важко дихати. Як задихаюсь. Поки до того лікаря- здала гормони щитовидки ( ттг.т3.т4. І антитіла якісь.все в нррмі.). Холестерин.Цукор -норма. Зробила холтер. Написали - екстасистологія шлуночків і блокада АС 2 ступеня тип 1. З цим живуть? Я прочитала що при 3 ступені вже стаалять кардіостимулятори.
Оцей тиждень не можу повноцінно ходити.дихати. подушку ставлю вище. Серце відчуваю аж у горлі. Кардіолог мамин .ю він дуже хороший.але раніше все забито.
Душа компанії• 12 февраля в 13:47
Все будет хорошо, не переживайте.
Начните пить успокоительное и в понедельник к врачу.
Желаю здороья
Пампушечка• 12 февраля в 13:47
Витамины принимаете?
автор Телепузик • 12 февраля в 13:48
Ответ дляПампушечка
Витамины принимаете?
Пила магній до цього.
Пампушечка• 12 февраля в 13:52
Ответ дляТелепузик
Пила магній до цього.
У меня такое бывает
Начните пить панангин по одной таблетке и сразу все пройдёт
Странно что вам врач не сказал об этом
Тундиринда• 12 февраля в 13:55
Не ставте собі жодних діагнозів по інтернету. Дочекайтеся візиту до лікаря і тоді вже будете мати всю інформацію.
Allein74999• 12 февраля в 16:13
Я вот это думаю, не на долбанную погоду ли, магн бури и тд.
Дохну третий день. Проблем с сердцем не было. Голова болит нон стоп, слабость, головокружение, два дня боли в груди, плече и тд, давление фигонуло вчера ночью До 150/96, рвота. Вызвала скорую вчера под утро. Сбили давление, послушали сердце, сатурацию - сказали, придумываю. А я на грани сдохнуть была. Щаз только голову долбит.