Ms. Анонимная• 12 февраля в 17:08

чому навіть у просвітлених на думці лише гроші?

от послухаєш психологів, психосоматологів - і хочеш звернутись з проблемою, яка має психосоматичну причину.
консультація відомого спеціаліста - пару тисяч доларів.
просто хорошого - 2-3 тис грн. за годину.
А де взагалі те, що треба помагати людям?
Чому лише гроші-гроші-гроші.
Хто навіть просвітлений, говорить про це життя як про перехід і т.д і т.п. - все одно ж думають тільки про гроші.
автор Ms. Анонимная • 12 февраля в 17:10
подачила в prepay
репетитори мови є по 1000-1500 грн / годину.
це що мільйонери?
це просто зразу відсіюють нижчий клас (і середній?)
Да Щас же• 12 февраля в 17:10
потому что хотим мы этого или нет - выжить в современном мире без денег невозможно. у всех есть семьи и детей просветлением не накормишь
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:10
На ютубі масса шикарних, безкоштовних лекцій, на будь який смак. Ще література, автор, аналогічно. Читаю в інтернеті.
Пишу_граммотно!• 12 февраля в 17:11
А Ви чому говорите про гроші? Ви хочете вирішити проблему з просвітленим, а дивитеся лише на його цінник. Віддайте йому ті нещасні папірці і говоріть на здоров´я
Золота орда• 12 февраля в 17:12
А вы бесплатно готовы поработать?))
автор Ms. Анонимная • 12 февраля в 17:12
Ответ дляДа Щас же
ну є якась середня зарплата, хай вище середньої
але як може година бути 2-3 тис грн - і це не гуру, а просто спеціаліст.
а гуру - це просто захмарність, це година як зарплата в місяць
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:13
Ответ дляЗолота орда
А вы бесплатно готовы поработать?))
Отримати знання можна безкоштовно, маючи бажання.
автор Ms. Анонимная • 12 февраля в 17:13
Ответ дляПишу_граммотно!
до чого тут це?
Ответ дляЗолота орда
А вы бесплатно готовы поработать?))
є якісь здорові рамки?
Йосип_молодий• 12 февраля в 17:13
Бо без грошей ти ніхто і звуть тебе ніяк. Бо без грошей не полікуватися. Не вивчити дітей . Тому гроші всьому голова. Як не крути.
дякую аж підскакую• 12 февраля в 17:13
А почему они должны заниматься благотворительностью?
Вы на работу ходите за чем? Явно не для того, чтобы бесплатно Потратить свое время, зарабатывая деньги чужому дяде
СкокоМнеДадите• 12 февраля в 17:14
Просветление не булькает и в кастрюлю его не положишь. Поэтому специалитсы даром не работают. Увы и ах .
автор Ms. Анонимная • 12 февраля в 17:14
Ответ длядякую аж підскакую
звідки цінники мені цікаво.
просто зробили монополію та й все
дякую аж підскакую• 12 февраля в 17:15
Ответ дляMs. Анонимная
звідки цінники мені цікаво.
просто зробили монополію та й все
Они так оценили свою компетенцию
Люди, которые готовы за это платить такую сумму, согласны, что знания и навыки этих специалистов столько стоят
автор Ms. Анонимная • 12 февраля в 17:15
Ответ дляСкокоМнеДадите
людина може заробляти в місяць 20 тис грн, 30, 40, хай 80 - в місяць.
але за годину брати 3 тисячі, це 3*8*20 = 480 тис грн
нормально так
sunshine0610• 12 февраля в 17:16
Психологи вообще в край оборзели. На лохах делают деньги
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:16
Ответ длядякую аж підскакую
Они так оценили свою компетенцию
Як і тарологи з гадалками, вони тепер також недешеві але це не свідчить про їх компетентність.
СкокоМнеДадите• 12 февраля в 17:16
Ответ дляMs. Анонимная
звідки цінники мені цікаво.
просто зробили монополію та й все
Ну рискните обратится к начинающему специалисту. Может у него ценник не такой заоблачный, пока он опыт набивает. Иногда такие специалисты не хуже, а даже лучше.
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:17
Ответ дляsunshine0610
На людях, які не готові шукати знання самостійно
НаливайКа• 12 февраля в 17:17
Вот вы же это говорите с позиции того, кто потребляет. Если бы вы были хорошим специалистом, который вначале, чтобы дойти до своего уровня, вкладывал время, труд, немалые деньги, постоянное развитие и терял энергию после тяжёлых сессий, то вы бы так не рассуждали. А люди оценивают свою работу по тому, сколько они на неё потратили, и продолжают тратить свои ресурсы.
Доросла дівчинка• 12 февраля в 17:17
Ответ дляMs. Анонимная
подачила в prepay
це що мільйонери?
У нас немає середнього класу((( Або його доля в загальній массі мізерна(((
дякую аж підскакую• 12 февраля в 17:18
Ответ дляХристя в тiстi
В ваших глазах)
А в их и тем, кто им платит, и готов заплатить, то что-то говорит)

Как минимум компетентность в маркетинге, продвижении своих услуг и своего бренда)
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:18
Ответ дляНаливайКа
Особливо ті хто розповідає про дихання маткою і успішний успіх. Психологію успіху.
дякую аж підскакую• 12 февраля в 17:18
Ответ дляMs. Анонимная
звідки цінники мені цікаво.
просто зробили монополію та й все
Кстати, что значит сделали монополию?)
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:19
Ответ длядякую аж підскакую
В ваших глазах)

Компетентність в найо.....ні тих, хто у відчаї. Давайте будем своїми словами це називати
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:20
Автор, якщо ви не готові самостійно шукати відповіді, просто сходіть в державну клініку. Прийом безкоштовний в психотерапевта.
автор Ms. Анонимная • 12 февраля в 17:21
Ответ дляХристя в тiстi
я не тільки про психологів, а взагалі.
Христя в тiстi• 12 февраля в 17:22
Ответ дляMs. Анонимная
є якісь здорові рамки?
Так, автор є здорові рамки, ви праві. Шукайте допомогу в держ.установах. Не ведіться на інфоциган.
Маргарита и Мастер• 12 февраля в 17:23
Инфоцыгане в моде.
автор Ms. Анонимная • 12 февраля в 17:37
Ответ дляХристя в тiстi
а урок іноземної мови 1000 грн - нормальна ціна?
це ж просто...
і це за годину