Пульт от линолеума• Изменено 12 февраля в 17:38

Львів, порадьте онколога мамолога

Порадьте онколога-мамолога у Львові, бажано з власного досвіду. Дякую
Щебетуха• 12 февраля в 17:38
У Львові не підкажу. А от у Франківську дуже хороший лікар Андріїв Аліна(Мед Атлант). В неї лікувалась моя подруга. Знаю, що доліковуватись до неї з Києва їхали жінки.
https://med-atlant.if.ua/spetsialisty/andriiv-alin...
Позаземний розум• 12 февраля в 17:40
Була в Успенського в Параскеві минулого року, не сподобалось, зухвалий та неприємний лікар. Цього разу планую теж в Параскеву але до Лілії Сороки
автор Пульт от линолеума • 12 февраля в 17:45
Ответ дляПозаземний розум
Хтось вам її радив чи самі вирішили?
Позаземний розум• 12 февраля в 17:49
Ответ дляПульт от линолеума
Хтось вам її радив чи самі вирішили?
Сама вирішила, а що з того, що радили Успенського, якщо прийом у нього тривав 7 хвилин і все бігом, вартість 1500грн