Нервогенератор• 12 февраля 2025
Постійно холодно
Постійно мерзну. Це якийсь жах. Раніше такого не помічала за собою, а останній рік- це щось( Перевірила щитовидку, цукор, зак, зас, біохімію крові. Все ок. Не розумію, що це
Нервогенератор
• 12 февраля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Неврозы часто дают такую ’мерзлячесть’
Теж схиляюсь, що нервове.
Глаза_в_3_карата• 12 февраля 2025
Маленький вес?, возраст? Сосуды уже может шалят, малоподвижный образ жизни.
Нервогенератор
• 12 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вік 45, вага 70. Життя як завжди, 10000 кроків не находжую. Приблизно 7-8 тис. Робота сидяча, але до роботи, з роботи, на обідню перерву ходжу пішки
Глаза_в_3_карата• 12 февраля 2025
Ответ дляНервогенератор
🤷♀️, у меня такие же параметры, но имеется гипотиреоз, и мерзнут только конечности , а так наоборот жарко , дышать тяжело
Нервогенератор
• 12 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
От кінцівки якраз не мерзнуть. Мерзне тіло, ніби як знобить(
Копирайторша• 12 февраля 2025
Ответ дляНервогенератор
Нормальний вік для початку гормональних змін)
Запросто може бути пов´язано
Нервогенератор
• 12 февраля 2025
Ответ дляКопирайторша
Запросто може бути пов´язано
Якщо ви маєте на увазі клімакс, то ще не передбачається) Ну так лікар сказав)
Усміхайлик• 11 марта 2025
Ответ дляНервогенератор
У знайомої якийсь вітамін (не пам´ятаю який) був майже на нулі. Лікар призначив курс і перестала мерзнути.