AnnaOst• 12 февраля в 18:30

Теми про одяг, покупки, просто поговорити. Недоречно?

Хотіла запитати який обрати купальник з трьох. Прочитала в топовій темі як автору який спитав які питання вирішити як приїхав на пару тижнів в Україну, обісрали панамку, типу тут ракети а ви таке питаєте. Вирішила що купальники краще не показувати)
Але ж всі сюди заходять відволіктись, а як створиш тему "відволіктись", так зразу "як так можна?"
То можна чи не можна?
Falcon82• 12 февраля в 18:56
Ответ дляkissaniya
Она не писала про муки выбора. Вы себе придумали
Без почуття гумору жити важко)))
Veronika_100k• 12 февраля в 18:59
Мне нравится №1, но ’без цицьок’ опасно)
автор AnnaOst • 12 февраля в 19:03
Ответ дляFalcon82
Без цицьок перші два сидіти не будуть - впадуть))) Це вам як дама без цицьок дамі без цицьок каже)))
Там є бретельки
Falcon82• 12 февраля в 19:08
Ответ дляAnnaOst
Там є бретельки
Якщо є то ок) Бо на фото не видно
nova_mama• 12 февраля в 19:15
Ответ дляAnnaOst
Я висока і худа і без цицьок. Сидять всі нормально
Тоді краще перший.
Другий зі смужками, які нагадують дуже старі сукні. Ніби знайшли десь старий бабусин купальник. Я з такої сукні шапку Буратіно синові шила, сукенці років 50.
У третього незручний ліф, ці кріплення посередині тримають лише тоді, коли лежиш. Якщо поплавати чи пройтися, то бокові частини ліфу з´їдуть донизу і будуть виглядати як сумні вуса.
автор AnnaOst • 12 февраля в 19:29
Ответ дляnova_mama
Тоді краще перший.
Та ви в усьому праві. Але полосатий зараза сидить на мені найкраще. А третій здався зручним, треба одягнути і помахати руками
nova_mama• 12 февраля в 22:26
Ответ дляAnnaOst
Якби смуги були блакитні, то той купальник був би як у Обелікса.
Бо фасон з завищеною талією 1 в 1 як у нього.
Взагалі я ще не бачила жодної дівчини, щоб їй пасувала штучно завищена талія у купальнику.
Навіть модель з фотошопом і т.д. виглядає пузатою у ньому.
Якщо є сумніви, краще пошукати ще.
kissaniya• 13 февраля в 02:33
С красными полосками наверное тоже куплю. Дякую за тему)
автор AnnaOst • 13 февраля в 06:08
Ответ дляnova_mama
Якщо є сумніви, краще пошукати ще.
Ржу в голос) у вас чудове почуття гумору
Я на вихідних на собі сфотографую) у мене там наче талія на місці