Я только за!• 12 февраля в 21:07

почему зло всегда побеждает? Есть этому какое-то научное обьяснение?

вот не помню случая чтоб добро победило
Результат:
вже голосів: 31
20 (64.52%) не согл
11 (35.48%) согл
begovelik• 12 февраля в 21:16
Ответ дляЯ только за!
пу - какой
обьективно
А вот каким его считает житель Китая?
Я тертий жук• 12 февраля в 21:17
Ответ дляСизоока бестія
Хто ви така, що б робити оцінку моїм словам
Я, Господь Бог!
автор Я только за! • 12 февраля в 21:18
Ответ дляbegovelik
А вот каким его считает житель Китая?
трамп его считает своим великим учителем но от этого он не перестает быть абсолютным злом
Сизоока бестія• 12 февраля в 21:18
Ответ дляЯ тертий жук
Я, Господь Бог!
Знов психи до інтернету добрались. Ліки випийте
Попразендовна• 12 февраля в 21:18
Ответ дляЯ тертий жук
Я, Господь Бог!
В психіатричні лікарні видали телефони погратись?
lilu1990• 12 февраля в 21:18
Ответ дляЯ только за!
пу - какой
обьективно
Усі ми заложники цього світу, нашого его і травм нанесених нам у дитинстві. Я не знаю хто пу, чи хто я, і хто з нас більше зло у цьому світі

Але це не путін змушує людей убивати. Він засіює поле врєдоносними ідеями. Мене би ніхто до такого не змусив - навіть штрафбат. Не треба знімати персональну відповідальність з кожного кацапа. Бо знову будуть ховатись за тінню кровожадного вождя, роблячи із себе жертв
Попразендовна• 12 февраля в 21:20
Ответ дляЯ только за!
А чому не абсолютне зло, солдат який гвалтував і вбивав жінку в Бучі, власними руками? Чому не абсолютне зло мама пуйла, яка народила виродка? Це все філософія.
Попразендовна• 12 февраля в 21:21
Ответ дляlilu1990

Вони вже це роблять.
Tivoli• 12 февраля в 21:38
зло действует
а добро нет
КвартираЧья• 12 февраля в 21:50
Ответ дляСизоока бестія
Гітлер застрелився
И что? Мир изменился к лучшему? Нет. Он, пуйло похлеще Гитлера.
Бутерброд з ікрою• 12 февраля в 22:10
Я не согласна, завжди любов і добре буде попереду
Жінка з перцем• 12 февраля в 22:25
Ответ дляСизоока бестія
Гітлер застрелився
И что , его смерть вернула жизнь десяткам миллионов погибших или мир стал таким , каким он был до этой войны?
Шпондєр• 12 февраля в 22:26
Ответ дляПопразендовна
Що в принципі, вже не мало сенсу.
Ви почитайте про форсування Дніпра.
Це була ріка крові.
А ще після звільнення від фашистів, комуністи хапали молодих хлопців і відразу на убій.
Так загинув брат мого діда. Десь за пару тижнів після звільнення їх сила, загинув в сусідній області десь за 100 км від дому.
Жінка з перцем• 12 февраля в 22:29
Ответ дляСизоока бестія
Хто це? Заратустра?
Это из Мастера и Маргариты.
Скорая помощь• 12 февраля в 23:23
Зло грає не за правилами, як схоче
Тому в нього шансів та варіантів більше набагато
Вареничніца• 13 февраля в 01:21
Зло не гнушається ніякими методами, тому переважно має більше шансів перемогти;
Якщо добро почне діяти теж по принципу «все средства хороши», то власне воно поступово і перестане бути добром і теж перетворюватиметься на зло
Не дарма фраза про те, що під час боротьби з драконом легко ним же і стати актуальна в усі часи
Любовь Калистратовна• 13 февраля в 15:48
Когда отсутствуют моральные принципы легко принимать решения.