Брюнетка в Мармеладе• 13 февраля в 07:50
Трояндова вода
Порекомендуйте свою, будь ласка)
І чи можна замінити нею тонік для лиця?
Сколько_мне_лет?• 13 февраля в 08:47
можна замінити тонік. Але в залежності, що Ви хочете отримати. Як правило, тоніки, містять якісь активні компоненти, направлені на боротьбу з якимись проблемами. На сайтах інгредієнтів кремоваріння є безліч гідролатів, в тому числі і гідролат троянди. Наприклад, beurre. Це чиста трояндова вода законсервована, без будь-яких доданих активних інгредієнтів. Для мене найкраща вода з французького арома зон.
У меня две , бобер - нравится , и Марио бодеско - не пробовала.
Более 10 лет заказывала одну и ту же с айхерба (фото) , но её почему-то перестали доставлять в Украину , только по сша.
Перед Новым годом увидела в нотино , но пока я хлопала ресницами ( буквально пару дней ) она закончилась. Возможно уже есть.