Иванка Бур• 13 февраля в 12:29
Де краще купити хом´яка?
Син мріє про хом´яка. Збиралася купити в зоомагазині, а чоловік каже, що краще купити з рук. Чи справді є якісь переваги? Хтось може поділитися досвідом?
Безпорадна Кроко• 13 февраля в 12:35
лучше с рук. в магазине все равно купят его, а с рук могут и выкинуть, если не найдут куда пристроить
Вапщета• 13 февраля в 12:36
В школе таскали хомяков бесплатно желающим. Мы даже и представляли, что их нужно покупать)
Баба_Воля• 13 февраля в 12:37
Ответ дляБезпорадна Кроко
или скормить змее
Атятя_тётя• 13 февраля в 12:51
Звісно з рук. В магазині можна купити старого, їм аби продати. Або вагітну самку, у знайомих так було. Ми брали з рук, в сім´ї, де є діти, він вже ручний був
Не заздріть тьоті• 13 февраля в 12:53
Візьміть у когось домашнього з нового виводка. Пошукайте групу у вашому районі проживання в телеграмі. Кожного разу хтось роздає або за символічну оплату
ДаЗдраПерма• 13 февраля в 13:00
Візьміть дегу, не пошкодуєте! Він контактний, вночі спить і живе 6-8 років при гарному догляді. А ще не пахне як хом´як
Безпорадна Кроко• 13 февраля в 13:26
Ответ дляБаба_Воля
или скормить змее
ну раз отдают, у них значит нет змеи
Баба_Воля• 13 февраля в 14:27
Ответ дляБезпорадна Кроко
ну раз отдают, у них значит нет змеи
я знаю тех, кто отдает, их никто не забирает. Потом они их относят в зоомагазин типа там продадут. А зоомагазин змеям скармливает. Или потом продают замороженых для корма змеям