НетЕщеНаверное• 04 февраля в 19:26
Интересно откуда можно покупать товар что бы перепродавать, например детский?
Куда ж без меня• 04 февраля в 19:28
Можна на розпродажі,так як робить більшість перекупів,з товаром в наявності.Тоді і націнка норма або оптом у постачальників.
Я на хвилинку• 04 февраля в 19:38
В мене зараз на ОЛХ виставлено багато дитячого нового, з бірками. По мінімальній цені.
Те, що купувала своїм дітям перед початком війни. А потім виїхали з України все це залишивши вдома. Через два роки повернулися. Звісно - купа нового одягу вже не в розмір.
Чорт і Шо• 05 февраля в 19:21
500 грн и поделюсь проверенными поставщиками детского стока. Мне этот опыт обошелся в разы дороже.