Лялькодзьоб• 14 февраля в 07:13
Сиворотки Cos de Baha, хто користувався?
Чи є ефект? Цікавить з пептидами і з вітаміном С. Може порадите якісь кращі в приблизному бюджеті?
Налитое яблочко• 14 февраля в 07:26
Зараз користуюся з вітаміном С. Працює, але порівняти з іншими не можу. Купила вперше.
Лялькодзьоб
• 14 февраля в 07:34
Ответ дляНалитое яблочко
До речі там їх 2 з вітаміном С. Яка саме у Вас?
Сапай вазони• 14 февраля в 07:40
Ответ дляЛялькодзьоб
Ще на таку диввлюся, відгуки на неї добрі
В Еве на сайте сейчас это товар дня
360 грн
З бісиками• 14 февраля в 07:51
У мене була азелаінова. Здається, що стало ще гірше. Віт С не пробувала, але все ж таки за ці гроші я б не сильно на щось сподівалася. Подивіться на фірму Jole. Теж недорого, але азелаінка спрацювала гарно
все по ГОСТу!• 14 февраля в 08:38
Ответ дляЗ бісиками
А який ефект від азелаїнової?
Я вся ваша• 14 февраля в 09:40
Витамин С один из лучших в бюджетном сигменте. И вообще, Кос бе баха очень хорошая марка из бюджетных средств, у них все составы действующие. Но Вы должны понимать, что результат дает комплекс средств, а не одна сыворотка
Налитое яблочко• 14 февраля в 11:24
Лялькодзьоб
• 14 февраля в 11:36
Ответ дляНалитое яблочко
Ось така:
Дякую, теж вже замовила таку