Педиатор_я• 14 февраля в 10:57
Хоч хтось привітав з Валентином)
Чоловік зранку словами привітав, поїхав десь, казав чекати 🤣. А я їду на заправку за цукеркою)))
аромат Жука• 14 февраля в 11:00
Чоловік сказав, що дасть грошей, коли я захочу платтячко нове, а на роботі знайомий латте привітав😁
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:00
Ответ дляСтатус Ква
Поздравили. И были посланы в пешее путешествие.
Хто?
Бодіпозітівна• 14 февраля в 11:00
Приезжайте к нам в Харьков, сегодня на Сумской видела мужчина шарики дарил сердечками девушкам проходящим.
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:01
Ответ дляБодіпозітівна
Нам сьогодні в залі дарували тюльпанчики. Але я його забула в роздягальні((
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:02
Ответ дляаромат Жука
Маленькі приємності)
Гостра на язик• 14 февраля в 11:02
Ответ дляПедиатор_я
А ви кого привітали?
Дева Мария• 14 февраля в 11:03
Ответ дляБодіпозітівна
Класс 🩷
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:04
Ответ дляГостра на язик
А ви кого привітали?
Чоловіку торт зробила
Гостра на язик• 14 февраля в 11:05
Ответ дляПедиатор_я
Чоловіку торт зробила
А віддуватись мають на заправці та в спортзалі?
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:05
Ответ дляГостра на язик
Це їх бажання)
Гостра на язик• 14 февраля в 11:06
Ответ дляПедиатор_я
Це їх бажання)
Звісно, не питання. Мене просто зацікавила ця дайте-не минайте інтонація: хоч хтоооось…
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:07
Ответ дляГостра на язик
Розслабтесь трохи))
Гостра на язик• 14 февраля в 11:08
Ответ дляПедиатор_я
Розслабтесь трохи))
Дякую вам за дуже потрібну (ні) пораду. Хай вам теж сьогодні буде таких побільше. Замість валентинок.
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:09
Ответ дляГостра на язик
Будь ласка
Гжегож Бженчишчикевич• 14 февраля в 11:12
Я уходила на работу муж ещё спал, на работе шеф и коллега поздравили, не знаю зачем, но приятно
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:13
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Зараз вам ота зла жіночка напише, що віддуввтись на роботі мають))))
Любви вам!• 14 февраля в 11:14
Бивший чоловік прислав квіти доставкою, гарні , але це недоречно вже і він прекрасно знає , що нічого не буде. Пофоткалася , в хаті гарно тай так .
Звоночек• 14 февраля в 11:15
А я сегодня иду на работу, спускаюсь с горки. Навстречу мужик спортсмен бежит в горку, хЭкает! Я прям взбодрилась, когда еще мне так навстречу бежали, волосы назад))
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:16
Ответ дляЗвоночек
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:16
Ответ дляЗадираю носа
Я взагалі одна і нічого
Їдьте на юпіджі))
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:19
Ответ дляЛюбви вам!
Хоч якась користь з нього.
Мені колись теж прислав квіти колишній. Вони стояли днів десять, потім я почала викидати їх потрохи і знайшла конверт всередині з грошима. Сума така немала була)) добре, що не викинула
Така бойова Я• 14 февраля в 11:20
Ответ дляГостра на язик
Вот это вас прёт😂
Педиатор_я
• 14 февраля в 11:21
Ответ дляТака бойова Я
Вот это вас прёт😂
Розпирає я б сказала від щастя
Русланка з гілки• 14 февраля в 11:23
Ответ дляГостра на язик
Що сталось?
Пополняю_Карму• 14 февраля в 11:23
Ответ дляГостра на язик
Ото ви токс🤦🏻♀️…
Непонятно• 14 февраля в 11:31
Мені здається, що більшість жінок сприймає цей день як ще одне 8 березня.