Анютины ласки• 14 февраля в 12:27
Кров з носа
Маю нежить після хвороби, сьогодні 9 день. Третій день вже при недиті з носа з однієї пазухи кров, при кожному чищенні носа
З кожним днем її все більше
Що це може бути
З кожним днем її все більше
Що це може бути
Инфотуфелька• 14 февраля в 12:34
Пошкодили судини. Можете нанести в ніздрю Левоміколь, змащувати масляним вітаміном А, приймати Аскоруитин. Не травмувати слизову, по можливості не користуватися судинозвужуючими.
СМСница• 14 февраля в 12:57
Вам выше написали. Повредили сосуды. Ничего страшного в этом нет. Сморкайтесь не так мощно.