Млинці зі смайликом• 14 февраля в 13:44

Думки на форумі або що я порадила б сама собі…

Я почну, з Вашого дозволу, а Ви продовжіть, якщо захочете.
Колись я порадила б сама собі:
1.Ніколи не пробачай, коли тебе вдарили.
2.Не хоче давати свій мобільний телефон - йому є що приховувати, тому що телефон - це просто телефон.
3.Поводь себе, як жінка, але думай, як мужчина.
4.Лікуй моральні залежності (від людей).
5.Завжди май свої гроші ЗАВЖДИ.
Моська-слон• 14 февраля в 13:45
Щодо телефону, то це сюр. Я свій не даю нікому. Все інше згодна
Скляна миша• 14 февраля в 13:45
Купи биткоин.
Купи доллар по 8.
So_so• 14 февраля в 13:45
Я никому не даю свой телефон, я могу в принципе ’дать’, но телефон нет.
автор Млинці зі смайликом • 14 февраля в 13:45
Ответ дляСкляна миша
Купи биткоин.
Купи доллар по 8.
+ за біткоїн.
Ответ дляSo_so
До вас прийде ваш чоловік, скаже дай свій телефон. Ви не дасте?
So_so• 14 февраля в 13:46
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет. И он с таким вопросом не придет, у него есть мозги.
автор Млинці зі смайликом • 14 февраля в 13:47
Ответ дляSo_so
Чому? Значить є що приховувати. Я не вірю в таке що нема і просто так не дам. Бо в мене якраз було так що не давав а коли я сама змогла розблокувати і подивитись то зрозуміла чого не давав)
So_so• 14 февраля в 13:47
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы можете верить во что хотите. И сама никогда телефон мужа не беру.
Кусман Сиру• 14 февраля в 13:52
Купи доллары по 4.5 и ещё по 8
Раз одела не бу• 14 февраля в 13:52
Учи языки, ставь свои интересы выше
Гл. Амурная• 14 февраля в 13:55
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я не дам. И в его не полезу.
Тут надолго• 14 февраля в 13:55
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я не дам.
Я не розчиняюсь в чоловікові
Мають бути особисті межі і кордони
Перловая Кашка• 14 февраля в 14:02
З телефоном ви перегнули. Мені немає чого приховувати, я вірна дружина вже 20 років :) але ні я , ні чоловік не лізем в телефони один одного. Це особисте.
Мрію про космос• 14 февраля в 14:31
Ответ дляМлинці зі смайликом
Моему мужу в голову такое не придёт. Как и мне.
Мрію про космос• 14 февраля в 14:31
Ответ дляМлинці зі смайликом
А почему я должна давать? Что будет делать человек с моим телефоном?
Не боюся осуду• 14 февраля в 14:44
Звісно ви про побиття і свої гроші вірно написали, але інше поспорила б . Особисто про телефон. Може людина порно собі накачала, а тут ви :’ дай гляну , що там у тебе’. А ви відразу підвох шукаєте, баби інші, або переписка , флірти.
Не боюся осуду• 14 февраля в 14:46
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну от у нас телефони з момннту їх появи, зроду мені чоловік такого не казав.
Це якось дивно. Навіщо він це попросить? Не вірить мені, що я його люблю і більш нікого немає? А навіщо такий чоловік поруч?
Не боюся осуду• 14 февраля в 14:53
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тобто ви свого оленя порівняли зі всіма іншими? Справа не в тому, що не дасть. Справа в тому, чого ви захотіли так побачити , що в телефоні?
У вас були підозри, тому ви і захотіли. А от так, у людей все добре, як я ні з того ні з сього підійду і скажу, дай подивитися?
Я знаю паролі чоловіка до всього. Він сказав колись, ось всі мої паролі, коди, піни про всяк випадок, мало лі. Я теж йому дала. Я не думаю, що в мене чоловік дурень. Раз дав паролі, явно ж нема ніяких переписок. Навіть , якщо зраджує)))) сенс ті телефони просити.
То дебіли там зберігають переписку, розумні видаляють..
Катастрофа• 14 февраля в 14:54
Мій телефон це як мій щоденник, і нєфіг там шастать
ИМХОля• 14 февраля в 16:29
Ответ дляМлинці зі смайликом
Навіщо? Мені що, 10 років і він моя мама?