І за продовження чи припинення воєнних дій.
Сьогодні запитали двох українців. Думки розділилися.
Результат:
вже голосів:
79 (51.63%)
За поставки зброї
52 (33.99%)
Проти поставок зброї
22 (14.38%)
Результат
Ответ дляМама Никитки-2
Русь, слов’яни? Де? На кацапії? Мокша, чухонци, мордва і прочих непотріб а не слов’яни.
Їм тому і Україна потрібна, бо вЯлічіє не виходить. Історію з болота починати не хочеться.
Что вы кацапов везде приплетаете. Украинцы по гражданству бывают русскими по национальности
Мама Никитки-2• 14 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Діло не в переговорах
Вони йшли, йдуть і будуть Йти в різних форматах. Діло не в війнах які стухають, є нерозʼязані конфлікти в світі, типу ізраїльського, але є мирні часи. Є не розвʼязані війні без Мирної угоди, типу корейської, у них не має підписаних документів ,а є мир десятки років.
Всі бажають мира, це аксіома, не треба відокремлювати цей момент з маніпулятивним тиском , мов -я одна така мирна.
’’Мир через силу’’ - тобто з якимись важелями більш крепкий, ніж слабкість. Бо слабкість це відкладена війна знову і знову, може навіть на дні після підписання, яке зірвуть.
Мир без гарантів, без арміі і зброї - приречений в епоху неадекватів
Мадам слухає чаплигу і арестовича. Там шори півметрові і на вухах і на очах.
Мама Никитки-2• 14 февраля 2025
Ответ дляИошши
Про Русь і слов’ян тікі на болотах мріють.
Мама Никитки-2• 14 февраля 2025
Ответ дляИошши
Зачем вам границы 1991 если вы так ненавидите Донбасс
Коли мені не подобаються будяки, що виросли на моїй ділянц це не означає, що я віддам землю першому зустрічному.
ЗдохниПуйло• 14 февраля 2025
Ответ дляFialkaaaa
Мені ніхто нічого не обіцяв. Зараз домовляться десь за весну і ніхто вже не буде воювати. І питання поставок знімуться.
Вам пуйло подзвонив і сказав про весну чи це у ваших фантазіях?
Mrs.Ochmonek• 14 февраля 2025
Ответ дляИошши
При чому тут етнічне походження? Мова про світогляд
Mrs.Ochmonek• 14 февраля 2025
Ответ дляИошши
Ми обожнюємо Донбас. Тільки без наїхалої туди кацапні
Ирина-bbd0• 14 февраля 2025
Ответ дляИрина_Б_
вы за войну или против?
За войну кацапы!
Украинцы жили себе.выращивали пчёл и ни на кого не нападали! Сегодня защищаются от оккупантов!
Так что все манипуляции мимо.
Ответ дляAksinia 111
’Ви за чи проти поставок зброї Україні Німеччиною?
І за продовження чи припинення воєнних дій.’
А как НЕ поставки оружия , прекратят военные действия со стороны хуйла ?
Типа не хер сопративляться , вывешивай триколор куда хуйло скажет ?
Так деякі (особливо тутешні форумчанки) сплять і бачать, як буде мир і як щасливо вони заживуть під кацапським аквафрешем.
alenka3108• 14 февраля 2025
Ответ дляИошши
Трамп говорил, что нам не надо было начинать воевать без оружия, ну в Европе бы так и поступили
А ми починали?
Ирина-bbd0• 14 февраля 2025
Ответ дляalenka3108
А ми починали?
Ну у кацапов оборона Украины=нападению на кацапов))))
Это ж не их мальчики аннексировали Крым и приерлись в Украину убивать .грабить и разрушать)))