Feel good• 14 февраля в 15:13

Ви за чи проти поставок зброї Україні Німеччиною?

І за продовження чи припинення воєнних дій.
Сьогодні запитали двох українців. Думки розділилися.
Результат:
вже голосів: 153
79 (51.63%) За поставки зброї
52 (33.99%) Проти поставок зброї
22 (14.38%) Результат
Иошши• 14 февраля в 16:06
Ответ дляИрина-bbd0
’Лучше быть руснявым.чем французом извращенцем ’(с))))
Мы помним))
Иошши.тут загвоздка))) украинцы не хотят быть руснявыми)))
Я от свои слов не отказываюсь, мне омерзительны колонизаторы извращенцы французы, англичане. Русь, славяне мне ближе и приятнее
LudaSHS• 14 февраля в 16:07
Ответ дляFeel good
Постачання зброї для продовження воєнних дій.
А не для нарощування потенціалу.
А як їх позначити?
Тобто, німці надсилають купу снарядів , наприклад до Гепарду, і пишуть- не використовувати при Атаці, то ’ на потім дата рік’?
So_so• 14 февраля в 16:07
А где логика? Если покажете, я отвечу.
Bransoletka• 14 февраля в 16:07
Ответ дляИошши
Какая связь
’Не розкидайте бісер перед свинями’
Вони всерівно не зрозуміють. Там мислення однобічне
In limbo• 14 февраля в 16:07
Ответ дляИошши
Ирина-bbd0• 14 февраля в 16:07
Ответ дляIn limbo
Ясно ж, як білий день. А потім будуть писати - на сильну армію на нападають. Або труси, або хрестик.
Ну кацапам остановить наше соппотивление
Ну а гоняльщицам ПВО по дворам или какаяразница или ’нам бы просто свалить’
Тут вон сколько всего намешано
Мама Никитки-2• 14 февраля в 16:07
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Ні, я з України. А ви чиїх будете? Тульська чи самарська?
Иошши• 14 февраля в 16:07
Ответ дляona3233
Вчера путин повторил - никакого перемирия во время переговоров. До этого об этом говорил Лавров.

О каком окончании войны вы говорите, если страна напавшая, не собирается оканчивать эту войну?
Всё равно война закончится переговорами, это в лучшем случае
Иошши• 14 февраля в 16:08
Ответ дляIn limbo
І ми не підпишемо, якщо там буде пункт демілітаризації. Тому що питання часу, коли путін нападе знову.
Вас не спросят
LudaSHS• 14 февраля в 16:08
Ответ дляrybka21
авторе, ну от проголосують тут порадниці ’проти’ поставок зброї.
шо далі. куди ви з результатами?
До нового глави уряду Німеччини? Може до Мерца?
Ирина-bbd0• 14 февраля в 16:08
Ответ дляIn limbo
Потгм главное в десятках тем гыгыкать с кацапами ’Украина попрошайка опять бегает просит без оружия’
Bransoletka• 14 февраля в 16:09
Ответ дляМама Никитки-2
Так яка Україна, як ви в США? Ви хоч мінімально відчуваєте те, що тут переживають люди? Ні! Але завжди виступаєте більше всіх, на рівні з манею
rybka21• 14 февраля в 16:09
Ответ дляLudaSHS
ну вже не знаю, до кого автор апелюватиме
але точно знаю, вони чекають-не дочекаються результатів голосування українських жіночок на анонімному форумі
Мама Никитки-2• 14 февраля в 16:09
Ответ дляIn limbo
Або їх коронне «ми підписували з іншою людиною, влада змінилась, тому ми нікому нічого не далжнии». Прийом «дипломатії» з часів Івана Грозного
100% хуйло відверто говорить що Зе нелегітимний. Навіть якщо шось і підпишуть, то через скікі витягнуть методичку про нелегітимність?
rybka21• 14 февраля в 16:10
Ответ дляИошши
Вас не спросят
ну про німецьку зброю питають жеж
Ирина-bbd0• 14 февраля в 16:10
Ответ дляИошши
Мне приятнее украинцы мои по политической нации.кацапня запаребриковая каким к нам боком?)))))
ona3233• 14 февраля в 16:10
Ответ дляИошши
Скорее всего да.
Но есть войны, которые закончились без переговоров. Например, корейская.
Фронт просто заморозился, когда подох Сталин.
Татьяна-57fb• 14 февраля в 16:11
Ответ дляAesonne
За окончание войны.
Все, поздно пить Боржоми, раньше надо было оружие давать. Не хотят больше люди воевать.

Пусть своих бюргеров присылают и вооружают, если им хочется очень воевать.
я тоже против войны,. .сейчас на нас нападут ястребы войны замотанные в флаги и лежащие на диване , хватит людей убивать , война не может и не должна быть без конца евросоюз оказался хитрожопый нам показали отворот на все 180 гр зачем тогда все это . . скоро всех беженцев домой начнут гнать смысл войны все время ?????? за доходы кучмы и ахметова и др
Иошши• 14 февраля в 16:12
Ответ дляalenka3108
Ви, вибачте, йобу дались? Ми на когось нападали?
Трамп говорил, что нам не надо было начинать воевать без оружия, ну в Европе бы так и поступили
rybka21• 14 февраля в 16:12
Ответ дляИошши
а коли ми починали воювати? нагадайте, будь ласка
Мама Никитки-2• 14 февраля в 16:13
Ответ дляИошши
Русь, слов’яни? Де? На кацапії? Мокша, чухонци, мордва і прочих непотріб а не слов’яни.
Їм тому і Україна потрібна, бо вЯлічіє не виходить. Історію з болота починати не хочеться.
Olvia1987• 14 февраля в 16:13
Ответ дляWill_Be...
За поставку оружия, потому, что это единственный путь для прекращения огня.
Чем рассчитываться будем?Корисни копалыны не бесконечны.
Ирина-bbd0• 14 февраля в 16:13
Ответ дляBransoletka
’Не розкидайте бісер перед свинями’
Вы со вчера так искренне удивлялись как .кого на каком основании матрёшками считают)))
И да.напомню.дело не в зеленском и марафоне))))
Не чіпай - вб ю• 14 февраля в 16:13
Незалежно від того, припинені будуть бойові дії чи ні, Україна має бути забита зброєю, військовими та миротворцями
Мама Никитки-2• 14 февраля в 16:14
Ответ дляLudaSHS
Таки Мерц за збільшення поставок зброї до України. Пічалька для кацапоголових.
Ирина-bbd0• 14 февраля в 16:16
Ответ дляИошши
При аннексии Крыма не начали воевать без оружия)))
Плесень на Донбасс перелезла))
Потом и на всю Украину бомбами и танками
И?)))))
LudaSHS• 14 февраля в 16:16
Ответ дляИошши
Діло не в переговорах
Вони йшли, йдуть і будуть Йти в різних форматах. Діло не в війнах які стухають, є нерозʼязані конфлікти в світі, типу ізраїльського, але є мирні часи. Є не розвʼязані війні без Мирної угоди, типу корейської, у них не має підписаних документів ,а є мир десятки років.

Всі бажають мира, це аксіома, не треба відокремлювати цей момент з маніпулятивним тиском , мов -я одна така мирна.
’’Мир через силу’’ - тобто з якимись важелями більш крепкий, ніж слабкість. Бо слабкість це відкладена війна знову і знову, може навіть на дні після підписання, яке зірвуть.
Мир без гарантів, без арміі і зброї - приречений в епоху неадекватів
Иошши• 14 февраля в 16:17
Ответ дляrybka21
А что мы делаем
Мама Никитки-2• 14 февраля в 16:17
Ответ дляBransoletka
Кому вам?
Ніколи в житті не писала, Но щас Чемодан- автобус- мацковія
rybka21• 14 февраля в 16:18
Ответ дляИошши
А что мы делаем
я питаю - КОЛИ ми починали воювати