І за продовження чи припинення воєнних дій.
Сьогодні запитали двох українців. Думки розділилися.
Результат:
вже голосів:
79 (51.63%)
За поставки зброї
52 (33.99%)
Проти поставок зброї
22 (14.38%)
Результат
Ответ дляAksinia 111
Вам хуйло лично пообещал ? Не будет поставок оружия, выведет войска и не будет обстреливать терриорию Украины ? Так Вы себе представляете мир от хуйла ? Вы романтик
Мені ніхто нічого не обіцяв. Зараз домовляться десь за весну і ніхто вже не буде воювати. І питання поставок знімуться.
alenka3108• 14 февраля в 15:41
Ответ дляFeel good
Бо мова за поставки зброї саме для продовження.
Це як? Типу нам перестають поставляти зброю і хуйло такий каже, ну ок, все, расходімся?
Aksinia 111• 14 февраля в 15:42
Ответ дляFialkaaaa
Я ж говорю, Вы неисправимый романтик )))
alenka3108• 14 февраля в 15:43
Ответ дляkuskus
🤣 цікаво, чи відповість автор на ваше питання
Теж цікаво) Я сама в ахєрє від запитання)
ЗдохниПуйло• 14 февраля в 15:45
Ответ дляFeel good
Я проти геноциду українського народу
Я вас не про геноцид спитала. Ви не відповіли
Ирина-bbd0• 14 февраля в 15:49
Ответ дляFeel good
Саме у даній ситуації.
Тобто, приміром, США більше нічого нам надавати не будуть.
Есть какие-то заявления/действия конкретные?
Ответ дляviter33
Ну так москалі приперлися на територію України - тут з ними і воюють
І не американці воюють, а саме українці
Це дуже відносно.
На мирні переговори не позвали ні Україну, ні Європу.
Про припинення війни домовляються США і росія.
Це дуже показово
А хтось думає, що на лінії розмежування військових не буде? Збої їм не треба? Не буде потрібна ротація? Чи ви забули, що після підписання Мінських, наші солдати також гинули, тому що кацапи хіба що прикрутили свої апетити.
Ви ж так кричали де наш впк? А тепер вже не потрібно ніякої зброї? Це як?
Bransoletka• 14 февраля в 15:53
Приструнив войовничих німців мабуть
’Вэнс беседовал с президентом Германии Штайнмайером наедине около 15 минут’- WELT
Штайнмайер призывает европейских лидеров «не вести себя как олени, попавшие под свет фар».
«Мы субъекты, а не объекты в международном порядке. Мы не должны позволить себе быть парализованными потоком объявлений»
alenka3108• 14 февраля в 15:54
Ответ дляИошши
Именно так и будет
😂😂😂 ви дійсно так вважаєте, чи просто юзаєте методичку?