Стремно
Ответ дляfrumoasa17
Певний відсоток є. Але він збитий льотчик. Висока ймовірність що не допустять.
Є ще двоє Шошоаке, її в минулий раз не допустили та Сіміон, можуть навколо нього об´єднатися, але по опитуванням він мав рівні шанси з проєвропейськими кредитами.
Зараз є шанс у діючого голови Сенату, так як він виконує обов´язки президента. Думаю якщо покаже себе, то може народ проголосує. Також повинен йти діючий мер Бухаресту. Теж хороший як в господарчій та зовнішній політиці, чіткий про ЄС та НАТО.
І в Румунії не розмірковують проросійські чи якісь інші. Там заходять до народу з іншого боку. До раші позивне ставлення на рівні 6%.
Але технологія ж може бути? Хоча думають що проевропейсткий.
.
Ответ дляПтицекрыл
По словам Вэнса, Европе нужно защищаться не от кого-то, а понимать, что она защищает. Вице-президент США заявил, что проблема ЕС заключается в том, что власти там должны подтвердить свой мандат на демократию. Они не должны вредить оппонентам, сажать их в тюрьмы, давить на средства массовой информации.
А в США что?
Против самого Трампа гора уголовных дел.
Семью Байдена тоже постоянно преследуют.
Ответ дляfrumoasa17
В чому має рацію? Це він напав на ЄС за те, що в Румунії йде розслідування щодо кацапського сліду одного з колишніх претендента на крісло президента країни. І це правда, тому що там багато чого розкапали, як за місяць до виборів злетів рейтинг. Ця гнида задекларувала нуль, а витратила 50 мільйонів євро, там є навіть і прямий зв´язок з рашою.
Тому хто тут ще не прав...
А чому ви думаєте що когось, в даному випадку Америку, хвилюють кацапські сліди у румунських виборах? Чи будь яких інших? Команда Трампа дуже чітко сформувала свою передвиборну позицію: Америка буде вирішувати американські проблеми, а не українські. Тепер Європа ріденько всралася та активно буде думати як згорнути українські проблеми зі своєї голови.
frumoasa17• 14 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
.
Може, але технологія краще відпрацьовується на маловідомих новичках по типу Зе, цього кадру. Той відомий політик вже. Хоча можливо все, до травня може змінитися.
Спеціаліст з відділу адвокатури віце президента Венса не строчіть мені в особисті, марно.
Пишіть по темі в розділі і не потрібно буде новореги створювати і викладатися так. Геололітика складна штука, тут треба хист
І витримка.
Чомусь розумію чому команда Трампа багатьом так близька.
І витримка.
frumoasa17• 14 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Я считаю,что Вэнс правильно сказал
Як гнида, яку ніхто не знав змогла за місяць до виборів з 1+2 відсотка стати переможцем першого туру?
І у нього була нульова декларація, а потім на агітацію та інше знайшли рахунок на 50 мільйонів євро. П це порушення.
Ответ дляLudaSHS
І витримка.
Команда Трампа бизнесмены, а не политики. И стиль ведения дел у них с позиции сверху, при чем не без оснований, а не ’и вашим и нашим’ как у байденовцев.
frumoasa17• 14 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Думаю в Східній Європі все таки є прививка від рашизму в вуалі.
Є, тому вони тут заходять через традиційні цінності, знову зробимо країну великою, повернемо діаспору, ЄС грабує, виберете прозахідного буде війна, що українські діти отримують високі пособія. Чисто на дружбі з рашою ніхто не пройде, це не цікаво нікому. Це в Україні маніпулювали роками.
Ответ дляУнция яда
Дивна позиція зверху, поки вони, як сама слабка команда гегемоніі США останнього сторіччя.
Подивимося, як вони всі обіцянки виконають.
Дійсно ...бізнесмени, ну тільки у Трампа 9 банкрутств. І куча кинутих партнерів. Але ж вилазе знову.
Ответ дляfrumoasa17
Націоналізм і закритість?
Ответ дляLudaSHS
По каким критериям вы эту команду относите к слабой? Особенно в разрезе того, что эта команда не ставит перед собой цели поддерживать гегемонию америки? Обещания - это вообще смешно.
Про банкротства и кинутих партнеров - потому что бизнесмены, для бизнеса это норма. Кидают и банкротят же не свои капиталы.
Ответ дляУнция яда
Побачите згодом
Я не стосовно - закінчити всі війни, взяти Канаду, Гренландію, і інше. Я стосовно наслідків для самої америки в майбутньому, може бути інший результат ніж ’ грейт егейн’
frumoasa17• 14 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Націоналізм і закритість?
Тільки це не націоналізм та патріотизм, це так гра на почуттях. Кандидат, що зайняв друге місце. Вона не проти лгбт була, що дозволить партнерства. Качали на цьому тему. Так як румуни більш в цьому консервативні. Цей цілий ролик запустив, як він з жінкою, дітьми та в національних костюмах. Ще на аграріях.
Ой, розраховано на тупих з малих міст та сел та людей без освіти. Великі міста в більшості голосують за проєвропейських. Як можна голосувати за людину, яка вірить в ’’пам´ять води’’ та плоску землю? Це тупий скот тільки робить. І жінки, які віддали за нього голос, а він ляпнув, що через кесарево народжують не нормальні.
Ответ дляУнция яда
Сейчас с каждого утюга будет только накалятся информ пространство, что бы потом обнародовать уже давно согласованный и подписанный договорняк по сливу Донбасса, а может и Запорожской и Херсонских областей. Вот эти качания Америка против Европы в контексте нашей войны - это громкие заголовки и статьи, которые делают рейтинги и бабки разного рода биржам и компаниям. Потому рекомендую нам всем пристегнуться - наш самолет только заходит на пикирование.
І що буде далі, по-вашому?
Ответ дляfrumoasa17
% віруючих в теорії землі, води десь рівний по всім країнам. Ну більш менш.
Там оно тулсі і карсон
У нас забула, як його - гура
А це все використовують
Там оно тулсі і карсон
У нас забула, як його - гура
А це все використовують
Ответ дляLudaSHS
Побачите згодом
Ну кого в Украине волнует какими последствиями для Америки обернется команда Трампа? Всех интересует его политика в отношении нас самих. Трамп как истинный бизнесмен крутит нами как циган солнцем. Когда ставки достигнут максимума - балласт сбрасывают. К чему эти теоритизирования о его комманде, если он и его комманда возглавляют США, а не ООО Рога и копыта?
frumoasa17• 14 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Там оно тулсі і карсон
У нас забула, як його - гура
А це все використовують
Там оно тулсі і карсон
У нас забула, як його - гура
А це все використовують
Тікток дуже зайшов, він там це ляпав і навіть в коментарях про котиків вспливало вся ця фігня. Гарно попрацювали
Ответ дляУнция яда
Що вас так обурює в темі про Сша?є якісь рамки обговорення?
Ще багато будете читати тут про висловлювання команди Трампа і про майбутнє світу, америк, демократій, західної ідеологіі. І навіть про історичні паралелі.
І бачення щодо Сша у майбутньому.
Так ми залежні, не новина. З моменту Буша старшого і ’ котлети по київськи’.
Щодо оплати і форуму, це ’’мощний ’ аргумент, йоги завжди витягують коли діалог заходить в тупик, це навіть не образа, а скоріше визначення того хто пише.
І бачення щодо Сша у майбутньому.
Olga Zelenyak• 14 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
А в США что?
У Трампа вообще выборы «украли» в прошлый раз, как гласит легенда.
Свої журять главу Пентагона, а ви говорите ..
Це не те написали! тай годі
’Председатель Комитета Сената по делам вооруженных сил республиканец Роджер Уикер в интервью POLITICO:
’Хегсет будет отличным министром обороны, хотя он и не был моим выбором на эту должность… Но он совершил ошибку новичка в Брюсселе... Я не знаю, кто написал эту речь (Пита Хегсета по Украине) — ее мог бы написать Такер Карлсон, а Карлсон — дурак’.
Це не те написали! тай годі