begovelik• Изменено 14 февраля в 17:17
Як думаєте, Петро Олексійович сильно переживає за простих українців?
За бусифікаціі, за смерті у Тисі, за закриті кордони? Думаю, що не сильно. Чому тоді прості українці мають за нього переживати? Особисто мені на нього абсолютно висморкатися. А ви як?
Mrs.Ochmonek• 14 февраля в 19:29
Ответ дляТайТаке
А у коломойши?
Коломойша - то давнішня жертва,) В він про це не кричить. Сидить собі і все
alenka3108• 14 февраля в 19:40
Ответ дляMrs.Ochmonek
А хіба Марченко якийсь має стосунок до справ з вугіллям, дизельною трубою ,і тд 2014-2015 років?
Не обовʼязково мати до чогось стосунок)
Mrs.Ochmonek• 14 февраля в 19:53
Ответ дляТайТаке
Моя ж ви весела .
Ви заперечите мені? Де проплачені канали Коломойського чи його блогери, які кричать про бідного Бєню?))
Татьяна-8275• 15 февраля в 00:42
В новостях опубликовали его денежные активы... Что-то он не спешит их донатить.... И сын не воюет.
Порошенко - уже дохлая лошадь, лучше б ехал куда-нибудь лекции читать.
Его время прошло. Всё, что он мог бы сделать, он УЖЕ не сделал.