Чучело-Мяучело• 14 февраля в 18:55

Порадьте, будь ласка, дантистів в Києві або Броварах, які встановлюють імпланти

Шукаю спеціалістів, які встановлюють імпланти і коронки по притомним цінам і хорошій якості. Будь ласка, з власного досвіду, хто вже носить певний час і задоволений ♥️
Швендяю містами• 14 февраля в 18:58
В кожного своя ціна притомна
Стоматолог то не перукар що можна перепробувати десяток і потім радити
ГоловнаЯ• 14 февраля в 18:58
Тищенко Дентал ( частная клиника , Александр, хозяин , делает даже пластику десен под имплант. ) адрес Сергія Данченка 1 посмотрите в інтернет теоефон
автор Чучело-Мяучело • 14 февраля в 19:00
Ответ дляШвендяю містами
В кожного своя ціна притомна
Так, розумію. Просто нещодавно домовилася з лікарем заздалегідь, але перед самим прийомом ціна раптово виросла з 12 до 15-18 і на коронки теж. Я була вражена таким маркетинговим ходом. І вирішила пошукати тут)
Птицекрыл• 14 февраля в 19:00
В Броварах на Петлюри 36 делала перед войной
Довольна
автор Чучело-Мяучело • 14 февраля в 19:01
Ответ дляГоловнаЯ
Дякую ♥️
Ответ дляПтицекрыл
Довольна
А по ценам не ориентируетесь?)
Птицекрыл• 14 февраля в 19:04
Ответ дляЧучело-Мяучело
А по ценам не ориентируетесь?)
Уже и не вспомню , но нормально было
Ещё в Броварах могу порекомендовать любовь годлевскую, она возле бассейна принимает , хорошо делала
автор Чучело-Мяучело • 14 февраля в 19:05
Ответ дляПтицекрыл
Уже и не вспомню , но нормально было
Спасибо ♥️
Коплю на груди• 14 февраля в 20:32
У Броварах Оланко, дорого але супер якість
Швендяю містами• 15 февраля в 13:58
Ответ дляЧучело-Мяучело
Шо то за коронка за 400уо?
У Львові в районі 100уо коронка