Библиотекарь• 14 февраля в 21:06
Какую книгу сейчас читаете?
freedom_2015• 14 февраля в 21:22
Ответ дляnabludatel
’Не озирайся і мовчи’ Кідрука
треба її дочитати ,кинула майже на кінці вже
freedom_2015• 14 февраля в 21:30
Ответ дляЗаела_пластинка
Гаррі Поттера. В свій час не прочитала, ось наздоганяю.
заздрю ))) я разів по 10 на руснявій і українською прочитала
ось би стерти пам´ять
90x60x90• 14 февраля в 21:31
Ответ дляfreedom_2015
цікава ?
Тільки почала, не можу поки рекомендувати
Чемодан-Вокзал-Майами• 14 февраля в 21:33
Ответ дляТрільчиха
«танці з кістками» - бомба книга!
я теж почала
Заела_пластинка• 14 февраля в 21:43
Ответ дляfreedom_2015
ось би стерти пам´ять
Я спочатку прочитала серію про Коморона Страйка (детектив), і після цієї серії вирішила що хочу прочитати Гаррі Поттера. Страйка дуже рекомендую, вона дуже цікаво пише, не можна відірватися.
Фрекен бок• 14 февраля в 21:45
Остання непрочитана книга цього автора,яку нарила в бібліотеці. Трохи історії, науки і багато подій. Серія з циклу про секретну урядову організацію у США
Усміхайлик• 14 февраля в 21:53
Ответ дляЛамборджини
Ще недавно прочитала Шарі Лапена «Тут усі брешуть». Оця прям дуже сподобалась❤️
шери лапенья вообще щикарно пишет как и элис финни
Смурфетта• 14 февраля в 22:00
Курт Воннеґут ’Галопагос’. Попередня була ’Бойня номер п´ять’ від цього ж автора. Відчуваю, що наступна буде теж його. Підсадив.
Пьяная вишня• 14 февраля в 22:00
Із останнього що дуже зачепило це Маленьке життя. Вже два місяці тримає ця книга.
Смурфетта• 14 февраля в 22:02
Не уявляю, скільки життів мені потрібно, щоб перечитати та передивитися все, що я завдяки порадниці собі назберігала
Вільний митець• 14 февраля в 22:06
Зачарована гора Томас Манн, слухаю. Після його Будденброків захотілося ще чогось.
А читаю Сигрид Унсет Кристин, дочь Лавранса
Ламборджини• 14 февраля в 22:09
Ответ дляУсміхайлик
О, дякую за ще одну авторку. Це була моя перша книга в Шарі, але я собі ще 2 замовила. Вона мені ще з Ліан Моріарті перегукується (цю теж люблю)
Ламборджини• 14 февраля в 22:13
Ответ дляfreedom_2015
ось би стерти пам´ять
О, ви як мій син. Той прочитує цикл, трішки пройде часу і знов спочатку. Я не знаю, скільки разів він вже того Поттера перечитав)) почав в 7 і оце вже 3 роки не відпускає. Тепер ще й англійською читає (бо українською напамʼять знає))
волосатое стекло• 14 февраля в 22:46
Бумага ’Виживуть п,ятеро’.
Читалка ’Убийство в доме викария’ перечитываю, но уже ничего не помню.
Телефон ’Это могли быть мы’ 90% за день неожиданно проглотила, прям зацепило чем-то.
Смурфетта• 14 февраля в 23:03
Ответ дляПьяная вишня
Хотіла придбати, але лише настрій зіпсувала((
Я трохи в шоці від ціни на цю книгу. Та й на інші також. Читати стає вже розкішшю(
Библиотекарь
• 14 февраля в 23:08
Ответ для90x60x90
Сьогодні цю почала
кщось крутецьке, мабуть)
Библиотекарь
• 14 февраля в 23:10
Ответ дляФрекен бок
Польською?
Пьяная вишня• 14 февраля в 23:17
Ответ дляСмурфетта
Ціна реально дуже висока на книгу, що поробиш життя зараз таке
БезникаяЯ• 15 февраля в 00:20
Не читаю, а слушаю.
https://chat.kidstaff.com.ua/gotourl.php?url=https...
Библиотекарь
• 15 февраля в 01:19
Ответ дляСмурфетта
Подивилася. Справді, дорого. Англійське видання і то в два рази дешевше.