Библиотекарь• 14 февраля 2025
Какую книгу сейчас читаете?
freedom_2015• 15 февраля 2025
Ответ дляСмурфетта
Хотіла придбати, але лише настрій зіпсувала((
Я трохи в шоці від ціни на цю книгу. Та й на інші також. Читати стає вже розкішшю(
в мене десь був її електронний варіант
Смурфетта• 15 февраля 2025
Ответ дляfreedom_2015
в мене десь був її електронний варіант
Українською?
Я маю електронкою російський переклад, але мені воно не заходить. А от уривки прочитала українською і то є дуже смачно. І хочу все ж таки насолоджуватися тримаючи в руках товсту приємну книгу. Спробую пошукати б/в на спеціальних ресурсах. Або зроблю собі коханій подарунок на 8 березня)
freedom_2015• 15 февраля 2025
Ответ дляСмурфетта
Українською?
так ,в пдф форматі
freedom_2015• 15 февраля 2025
Ответ дляСмурфетта
Українською?
напишіть в особисті ,я дам вам посилання на неї
Смурфетта• 15 февраля 2025
Ответ дляfreedom_2015
Оу, так приємно. Дякую.
Альфред Шнитке• 15 февраля 2025
«Стрімка могила» ( із детективної серії книг Роулінг). Перші шість дуже сподобалися, ця поки не дуже, тільки почала
Капризуля• 16 февраля 2025
Ответ дляnana-mk
О, расскажите
Интересно?
Конечно, если Кинга читаете как вижу, то и это может понравится))
Фэнтези