неДоЖиру• 14 февраля в 23:47

Є тут пишногруді? G- H. Я не збочинець))

Поділіться, де купуєте бюстики? Сил уже нема в пошуку. Все не те.
Секс-Бомба• 15 февраля в 01:22
Ответ дляКрасавица писяная
А что делать ) раньше неправильной милавицей 90 е спасались и триумфом

Еще есть фирма : Дебора . Юа Виннице , они шьют под размер , я у них купальники заказывала
Сносно , и трусы глубокие сложно найти
Раніше у Миколаєві шили Ангела, у мене декілька ще є. До F чашки точно були.
Але зараз не бачу їх у продажу і сайт недоступний. Обстріли, хтозна, що сталося з фабрикою :(
ИграйМойГормон• 15 февраля в 01:24
Ответ дляСекс-Бомба
Я там поміряла triumph.
Розмір мій, але сів жахливо, тому не купила.
Заглядаю час від часу, у нас цей магазин зовсім недавно відкрився.
Подивіться локації по Києву їх досить багато і у кожного різний асортимент(я про білизну), нещодавно у них шикарні трусики купили H@M. Раніше у них було багато взуття, зараз вже менше
Секс-Бомба• 15 февраля в 01:32
Ответ дляИграйМойГормон
Я влітку якихось турецьких нагреблася, не ідеальні, але під зимовий одяг нормально. Вони дешеві і розумію, що то на пару років і буде їм гаплик.
І у intimo ж прикупила дещо. Хоч і дорожче, але там реально класні. Вирішила, що як буде треба ще, просто вже нормально на шоурум замовлю свій розмір. Не наберуся стільки часу, щоб їздити по місту у пошуках.
У Red мені сказали, що підвозять товар досить часто. То заглядатиму, як буду поруч і все :)
120-120-120 (не худею)• 15 февраля в 01:42
Купую в елітамода, недорого на кожен день.
В шоколаде• 15 февраля в 02:26
Триумф - спасение
Дело было давно• 15 февраля в 02:36
Не верю что G у худенькой. Ну, если вы не Алена Омович
Stepashko• 15 февраля в 02:48
Fantasie, m&s
120-120-120 (не худею)• 15 февраля в 02:49
Ответ дляДело было давно
До чого тут той гуманоїд)) 75 G завжди купую, на вагу ніколи не скаржилася, але у мене вже й в 7 класі був 3 розмір. Нічого хорошого в цьому немає, ще і важко знайти на такий обєм під грудями, типові розміри з такою чашкою йдуть 85-90.
Просто болталка• 15 февраля в 03:04
У меня такой размер. Покупаю Милавица.
Дружная семейка• 15 февраля в 03:40
Мне нравится бюстгальтеры марки Елита, это наши украинские, там много моделей больших размеров с чашками G и Н.
Пез Году Неделя• 15 февраля в 06:25
Ответ длянеДоЖиру
Мені не потрібно худнути). Буває і таке.

Та не кажіть! Задовбали своїм ’худнути’.
Мышка L• 15 февраля в 06:27
Найкращі польські ТМ (Ava, gaia),краще певно навіть на польських площадках купувати типу allegro pl
Пез Году Неделя• 15 февраля в 06:29
Ответ дляЛукава Кішка
А в мене 70 E-F 🤣
І це дуже важко 🙃
Зате дуже гарно.
Ластоноша• 15 февраля в 07:35
Brabrabra на зараз любимі.
Ластоноша• 15 февраля в 07:37
Ответ дляБез образів
Я тільки такі і зустрічаю в стоках, а Д - ні. А ше проблема, що вважається,що велика чашка дорівнює великий обхват - 90 і більше. А в мене 80.
Ні, це не так. У мене 85, я і беру 85, а чашка g. Якщо візьму 90, то чашка f,але пояс не буде триматись.
Скорая помощь• 15 февраля в 08:00
Ответ дляЛукава Кішка
А в мене 70 E-F 🤣
І це дуже важко 🙃
У доньки 70G . Спортивні тільки німецькі Anita. Дуууже раджу, а так красиві і тримають ще польські Ava .
заварний look• 15 февраля в 08:18
Раніше гарний вибір був у Мілавіци та багато моделей мені підходило (80G), як почалась війна, то ціни неадекватні стали та вибору мало, я перейшла на Тріумф Мінімайзер, переміряла в магазині моделі, та замовила з ін сайту , вийшло десь 800- 900 грн за одиницю
Ясамаякрасивая)• 15 февраля в 09:24
Ответ дляБез образів
Сінсей вам на допомогу. Там повно Д80.
Чумачечая_• 15 февраля в 09:24
Ответ длянеДоЖиру
В яких стоках?
Ажур подивіться.
Красавица писяная• 15 февраля в 09:24
Ответ дляСекс-Бомба
Я там поміряла triumph.
У меня с триумфом тоже не складывается... нет поддержки вверх, просто грудь уложена и фсе
Без образів• 15 февраля в 10:21
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Сінсей вам на допомогу. Там повно Д80.
Ага,як і в Нью-йоргкері, кіку, тільки вони пошиті не на мене ,нажаль. Там висить, там стирчить.
Без образів• 15 февраля в 10:23
Ответ дляКрасавица писяная
Мені він до речі також не підходить. І під грудьми вони якісь маломірні. Всі фірми відповідають, а Тріумф чомусь тисне.
Наивная Хо• 15 февраля в 10:31
Ответ дляeuhunter
А у меня правильная Милавица полжизни, надоела уже. Мне как раз в Польше заказать очень подходит. Спасибо за совет!
Ще гляньте Gorsenia
Uran• 15 февраля в 10:37
В мене 80F. Раніше покупала стабільно Мілавіцу плюс якісь випадкові фірми, якщо щось знаходилось. Зараз переважно Брабрабра. Але нещодавно за компанію з подругою зайшли в Kleo і приміряла там чисто із цікавості. І мені підійшов безкаркасний бюстгальтер із лінії Candle у формі Vivian. Дуже гарно сів, я була шокована, що мені підійшло щось без кісточок і воно тримає форму при моєму-то розмірі.
Ясамаякрасивая)• 15 февраля в 12:16
Ответ дляБез образів
Мені з 5 різних підходить 1. Але якщо сів, то сів як рідненький.
ИграйМойГормон• 15 февраля в 12:23
Ответ дляUran
Невже щось без кісточок може нормально тримати форму. Дякую за підказку, як раз подивлюся.
Секс-Бомба• 15 февраля в 19:25
Ответ дляКрасавица писяная
У мене взагалі вийшло, що і без підтримки, і груди набік.
Просто дивна модель.
Секс-Бомба• 15 февраля в 19:26
Ответ дляUran
Гарний.
А є Клео десь магазини?
Стетоскопуло• 15 февраля в 23:21
Ответ дляСекс-Бомба
Гарний.
А є Клео десь магазини?
Так, є, на сайті Kleo можна подивитися, в Києві більше десяти точно, в інших містах теж є, але не в усіх.
Секс-Бомба• 15 февраля в 23:22
Ответ дляСтетоскопуло
Дякую! Я якраз у Києві.