Эт вернячОк• 15 февраля в 06:05
Купилиб собі білі штани якщо вони не модні?
Я висока розмір ношу М-Л, дуже хочу собі білі штани на літо весну. Але вони більш схожі на скіні одна модель більш вільніша, а другі як скіні. Це все в секонді ціна за 2 речі 240 грн виходить
Майская киска• 15 февраля в 08:36
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А вы какое-то имеете отношение к инязу? Вы меня тогда вообще наповал
К інязу як вишу - жодного. Але я перекладач-самоучка)
Эт вернячОк
• 15 февраля в 08:39
Ответ дляСоветчица Года
Я не купила би білі штани скіні, тим паче на розмір л
Міряла в магазині, в мене м прості рівні сидять норм, але не кожна марка і модель. З зари ок. Не бачу сенсу хапати все підряд ще і 2 шт тільки тому що дешево
Вибачте М це теж ніпрошо, якщо у Вас зріст невелики!
Эт вернячОк
• 15 февраля в 08:49
Ответ дляsymbol
Щось я не помітила у минулому році на вулицях ні заниженої талії, ні трусів в якості верхнього одягу, які були на подіумах)
У нас на роботі жінка з широкими бедрами носить білі штани і вони у неї не одні і вона себе почуває королевою!!!
Советчица Года• 15 февраля в 09:08
Ответ дляЭт вернячОк
В мене зріст середній. Покажіть фото як на вас виглядає
Невісточка ж• 15 февраля в 09:22
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Берем))
А если вам около 40, вспомните, как мы на каблуках вышагивали в мороз и гололед. Это аут
Я сейчас смотрю на каблуки и думаю, все это уже подиумно-музейные 😅 уже не смогу носить связки коленные сказали бай бай🙄 а с другой стороны, так удобно и легко без каблука.
Невісточка ж• 15 февраля в 09:26
Скинни всегда ношу и все равно модно не модно-мне хорошо в них. Летом взяла белые скинни. Мне все равно кто там что скажет. И брюки были белые. Одно но, стирать их часто и мелкие пятнышки нет нет а выводить нужно. Но сейчас кислородный порошок справляется.
Бешене сарі• 15 февраля в 09:35
Ответ дляЭт вернячОк
Ні за модой не женусь..є речі яким по 5 років і можу вдягнути
Тоді в чому проблеми?
Вам подобаються ті, що ви купили?
Гарно на вас сидять?
Вам подобаються ті, що ви купили?
Гарно на вас сидять?
Апель-синка• 15 февраля в 09:47
Ответ дляБешене сарі
У вас гостромодний гардероб, який ви змінюєте кожен сезон?
из секонда, самый ультрамодный )))
Пошаманю• 15 февраля в 11:30
Ответ дляБаза_птеродактилей
Зараз на подіумах знов скіні. Через рік всі на вулицях в них теж будуть
Они на подиумах уже несколько лет.
Фиона Шрековна• 15 февраля в 12:10
Ответ дляЭт вернячОк
Шо нет?
- Купили б собі білі штани якщо вони не модні?
- Нет