Настасья Пицун• 15 февраля в 11:09
Все таки 2/2 найтоповіший графік)
Працюю в основному 2/2 по 12 годин, звичайно, що ці два дні наче випадаю з життя, бо о 6 ранку виходжу з дому, о 21 00 приїжаю додому)) Останнім часом завжди хотіла спробувати п´ятиденку, думала, що це набагато краще, легче,,що приїжатиму додому раніше, ще вистачатиме часу на свої справи, і нормально. Останні 2 тижні мені пощастило спробувати працювати 5/2. І зробила висновок, що 2/2 все таки для мене краще, більше вільного часу маю, в будні дні вдома, більша можу присвятити часу своїм справам) а вам який графік більше подобається? Вчора приїхала додому о 19 00, поки повечеряла , посиділа в телефоні вже 22, пора душ приймати і спати.
Результат:
вже голосів:
33 (45.83%)
2/2 по 12 годин
20 (27.78%)
Інший варіант
19 (26.39%)
5/2 з з 9 по 18

Одні думки• 15 февраля в 11:12
Посменный лучше, конечно, 2/2 или 3/3.
5/2 - это никакой жизни, только работа, тех двух выходных и не почувствуешь

Просто болталка• 15 февраля в 11:13
Мне из этого лучше 5/2, а вообще для меня у меня самый идеальный график короткая/длинная неделя, рабочий день 9 часов
Настасья Пицун
• 15 февраля в 11:13
Ответ дляБагиня
Я сейчас работаю с 7 до 15.30. Идеально было бы с 8 до 16, 30
Оо, це теж класний графік. Єдиний мінус що рано потрібно прокидатись, але вже о 15 30 вільний і роби що хочеш)
Одні думки• 15 февраля в 11:15
Ответ дляБагиня
Я в Польше работала с 7 до 15, 5/2, это лучше, чем с 9 до 18. Много времени остаётся на свои дела, сначала тяжело вставать в 5 утра, но потом втягиваешься, раньше спать ложишься и нормально

Багиня• 15 февраля в 11:15
Ответ дляНастасья Пицун
Да. Ещё плюс что в рабочее время могу отлучиться в магазин, чтобы после работы не заходить. А так как дочке на 8, мне бы конечно тоже на 8 удобно было,в 7 рановато
Липка-прилипка• 15 февраля в 11:15
Найтоповіший 3 через 3 по 12 годин.
Він значно кращий ніж 2 через 2.
Працювала в різних.Навіть 7 через 7.
Він значно кращий ніж 2 через 2.
Працювала в різних.Навіть 7 через 7.

Болтушка Му• 15 февраля в 11:15
У меня день/ночь/48. Мне нравится. У сына 2/2. Тут график хорош тем, что без ночных смен. Работала 5/2, для меня это тяжеловато.
После 18• 15 февраля в 11:17
думаю все зависит от характера работы. если надо 12 часов на ногах стоять и даже права нет присесть на стул, нах надо такую работу

Болтушка Му• 15 февраля в 11:17
Ответ дляЛипка-прилипка
Найтоповіший 3 через 3 по 12 годин.
Він значно кращий ніж 2 через 2.
Працювала в різних.Навіть 7 через 7.
Він значно кращий ніж 2 через 2.
Працювала в різних.Навіть 7 через 7.
Моя подруга работает 14/14 по 12 часов. Её устраивает.
Твоя подружайка• 15 февраля в 11:18
Завжди працювала 6/1, а потім 5/2 було незручно тим що багато справ можна вирішити лише в будній день, а ти на роботі в цей час і так вони накоплювалися на відпустку
Настасья Пицун
• 15 февраля в 11:18
Ответ дляПосле 18
Це в мене така робота, в основному на ногах день, але присісти можу
Настасья Пицун
• 15 февраля в 11:18
Ответ дляШлях до зірок
В мене доба-три. Мене дуже влаштовує.
Теж класний графік, добу відробив , і три дні вільний
Липка-прилипка• 15 февраля в 11:19
Ответ дляНастасья Пицун
В мене подібна.Але я просто хожу,дивлюсь-а вкалывают роботы.))
Хожу-сиджу десь 50 на 50
Бува і таке• 15 февраля в 11:20
Ответ дляНастасья Пицун
В мене 3/3, з 9 до 20, обід 14 -14:45. Мене все влаштовує. 5/2 ніколи не працювала і не зможу, не моє. 15 років пропрацювала доба/ три, то взагалі для мене було супер!

Шлях до зірок• 15 февраля в 11:20
Ответ дляНастасья Пицун
Так. Всі питання можна вирішити)
Настасья Пицун
• 15 февраля в 11:21
Мені подобається графік моєї начальниці)) в неї з 9 по 18, але вона може приходити коли їй потрібно, о 14 вона вже йде додому, під час роботи може спокійно вирішити свої справи, сходити по магазинах, в перукарню, на пошту, поїхати в ТЦ.

Куратор дебошей• 15 февраля в 11:24
Ответ дляПросто болталка
Это как?
Настасья Пицун
• 15 февраля в 11:24
Ответ дляЛипка-прилипка
Хожу-сиджу десь 50 на 50
Я сиджу 15%, 85% бігаю, важко , але зате 2 дні потім відпочиваю
Липка-прилипка• 15 февраля в 11:24
Ответ дляНастасья Пицун
В нас власник поставив систему контролю,і все бачить .
Керівництво тепер сидить щодня до 17,або 18.00))
А раніше було як у вас.
Можеш їхати,не заборонено.Але власник все бачить,бо виходячи ,треба прикластися перепусткою на виході,і система фіксує,що тебе немає.
А раніше було як у вас.
Настасья Пицун
• 15 февраля в 11:25
Ответ дляБува і таке
Я 2/2 з 8 по 20. Обіду немає офіційного. Але як роботи немає можу перекусити, в телефоні посидіти
Семенівни сусідка• 15 февраля в 11:26
мне нравится мой старый график 2/5
сейчас 6/1, но это на праздники
Просто болталка• 15 февраля в 11:44
Ответ дляКуратор дебошей
Это как?
На одной неделе 5 рабочих дней, на другой 2

ЭкстрасенсиХаЯ• 15 февраля в 13:49
После графика 2/2 мне 5ти дневка каторгой показалась. Работала в офисе, логистика, как то раз поставили на замену, я устроила бунт, и вернулась обратно в свой график))
Ничего не успеваешь, только пришел с работы, туда сюда, и нужно спать, и так каждый день. Полноценных выходных получается один день, а не 2, потому что в понедельник утром вставать.