Настасья Пицун• 15 февраля 2025
Все таки 2/2 найтоповіший графік)
Працюю в основному 2/2 по 12 годин, звичайно, що ці два дні наче випадаю з життя, бо о 6 ранку виходжу з дому, о 21 00 приїжаю додому)) Останнім часом завжди хотіла спробувати п´ятиденку, думала, що це набагато краще, легче,,що приїжатиму додому раніше, ще вистачатиме часу на свої справи, і нормально. Останні 2 тижні мені пощастило спробувати працювати 5/2. І зробила висновок, що 2/2 все таки для мене краще, більше вільного часу маю, в будні дні вдома, більша можу присвятити часу своїм справам) а вам який графік більше подобається? Вчора приїхала додому о 19 00, поки повечеряла , посиділа в телефоні вже 22, пора душ приймати і спати.
Результат:
вже голосів:
33 (45.83%)
2/2 по 12 годин
20 (27.78%)
Інший варіант
19 (26.39%)
5/2 з з 9 по 18
Рву и мечу• 14 марта 2025
У меня был график 6/1 или в лучшем случае 5/2. Все смены по 12 часов. Зарплата - фигня, но лучше ничего не решалась найти два года, так вымоталась за это время. Рада, что таки уволилась оттуда
ЗновЗдоров• 15 марта 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Я 2/2 з 8 по 20. Обіду немає офіційного. Але як роботи немає можу перекусити, в телефоні посидіти
А яка зарплата у вас?
Настасья Пицун
• 16 марта 2025
Ответ дляЗновЗдоров
А яка зарплата у вас?
24 тисячі, але це за рахунок відсотків, а так буває і менше. От я і думаю, чи варто воно того?
ЗновЗдоров• 16 марта 2025
Ответ дляНастасья Пицун
У мене так само. І важко й фізично й психологічно уже. Але з роботою важко тепер. Сама сина виховую.
Настасья Пицун
• 16 марта 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Терпіння Вам🙏 І щоб вам трапилась краща робота
ЗновЗдоров• 16 марта 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Дякую. І вам бажаю гарної і легкої роботи !