СКИБИДЫШь• 15 февраля 2025
Дівчатка, хто купував цю олію? Як вона?
Зараз по акції 1 л 239 грн
НеГолосую• 15 февраля 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Не может быть дешевле чем в Испании. Я покупаю за 6 евро литр тоже экстра Вирджин, но качество ужасное. Только для жарки. Нормальное хорошего качество масло будет стоит от 10 евро литр.
На екстра вірджін не смажать
Пукимончиг• 15 февраля 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну бо рапсова олія гірчить
Желаю вам кроме рапсового еще и оливковое настоящее попробовать
Все знаю від і до• 15 февраля 2025
Ответ дляНеГолосую
На екстра вірджін не смажать
Расскажите это мужу испанцу.
Слухи-руки не распускаю• 15 февраля 2025
Ответ дляПукимончиг
Є тьотка в Італії дєд якої давить ту олію з власних оливок...воооопше не розумію того двіжу навколо оливкової олії
Ответ дляСКИБИДЫШь
Та все вже. Відміна. Я цінники переплутала Ця олія по 700 грн Це трохи не мій ціновий сегмент ((
Просто дивно цінники розставлені. Ну і я не вмію читати)
О блин ) Я у них как-то также с удовольствием купила ’за недорого’, потом пришлось заниматься возвратом сразу после кассы.
СКИБИДЫШь
• 15 февраля 2025
Ответ дляCarin
Я завжди йду на касу самообслуговування і там можна побачити остаточнутціну в проміжному підсумку. Я неодноразово вже тупила)