Ловлю капці• 15 февраля в 14:51

Як вам сумка?

Дівчата, хочу собі купити якісну брендову сумку і ось придивилась таку. З кольорами ще в роздумах. Як вам сумка ? Гарно виглядає зі сторони ?
Не виправдовуюсь• 15 февраля в 14:52
5 років назад була популярна. зараз все менше бачу таких
Полонянка SexShop-а!• 15 февраля в 14:52
Як підліткова
Душа компанії• 15 февраля в 14:52
У доньки така. Взагалі не розумію таких розмірів, ну що в неї влізе. Чисто як прикраса.
Lilian-nochka• 15 февраля в 14:53
Мне кажется это для девочки лет 12,миксимум 17
Тримаю свічку• 15 февраля в 14:53
Такое ушедшее прошедшее и вид у нее дешевки
Тримаю свічку• 15 февраля в 14:54
Ответ дляLilian-nochka
Нет, они следят за модой, такое носить не будут
автор Ловлю капці • 15 февраля в 14:54
Ответ дляДуша компанії
Я ношу в сумках ключі, гроші(без гаманця), картки, хустинки паперові і вологі серветки, блиск для губ. Телефон частіше в руках. У мене всі сумки такого розміру. А ви що носите в них ?
Слава Українi• 15 февраля в 14:59
Вона вам справді подобається?
Наивная Хо• 15 февраля в 15:01
Ответ дляЛовлю капці
а я ношу пол-квартиры
поэтому у меня рюкзак, в который влазит два слона и маленькая машина
Наивная Хо• 15 февраля в 15:02
а сумочка такого плана у меня тоже есть, использую ее только для путешествий, когда нужно чтобы паспорт, деньги и билеты были под рукой
Фенте Фря• 15 февраля в 15:05
Ответ дляЛовлю капці
Те саме. Не розумію навіщо жінці щодня тягати з собою баули)
Тра Ля Ля• 15 февраля в 15:06
Автор, это уже очень древняя коллекция, такое никто не носит. Ищите классику, если брендовое хочется прям
Фенте Фря• 15 февраля в 15:07
Ответ дляЛовлю капці
До речі ця сумочка досить містка за рахунок форми.
Copy-Paste• 15 февраля в 15:10
У меня много сумок, есть и такая, только синяя. Так вот я вам скажу, что это единственная сумка, которую я не ношу, она очень неудобная, за счет маленького размера и двух маленьких отделений, а не одного большого, тупо с трудом даже телефон влезает ( большой). Ну и минута славы их на мой взгляд прошла, этих сумок. Я свою лет 8 назад покупала, сейчас уже не актуально
автор Ловлю капці • 15 февраля в 15:11
Ответ дляТра Ля Ля
Це нова колекція цих сумок
Україна понад усе!• 15 февраля в 15:13
Для меня она мала. Не нравится из-за металлического знака на пол сумки.
Я понимаю, что это значок бренда, но не люблю этого. Ну и ремень, уж очень кричит о бренде. Хотя сочетание кожи и текстильного ремня нравится.
Дюймовочка• 15 февраля в 15:15
Ответ дляЛовлю капці
Це нова колекція цих сумок
Колекція може і нова, але модель стара. Вони не актуальні зовсім.
Локшина на вухах• 15 февраля в 15:17
Camera bag Marc Jacobs. Якщо оригінал, то в новій колекції вони біля 350-400 євро. На знижках можна зловити в два рази дешевше. Але враховуйте, що дуже багато підробок цієї моделі, вся Туреччина в них і підробки настільки якісні, що не одразу відрізниш Особисто мені вони не є зручними, якщо чесно. Але, наприклад, моїй сестрі дуже подобаються, але вона любить маленькі крос-боді. Тому, автор, якщо Вам подобається - це головне. Але впевніться, що сумка оригінал, а не копія.
автор Ловлю капці • 15 февраля в 15:17
Ответ дляДюймовочка
А яку б ви собі придбали зараз ?
Радикальная• 15 февраля в 15:21
Ответ дляФенте Фря
Великий розмір сумки зовсім не означає, що в ній потрібно тягати баули.
Дюймовочка• 15 февраля в 15:24
Ответ дляЛовлю капці
А яку б ви собі придбали зараз ?
Якщо в цьому ж ціновому діапазоні, я б обирала Polene, Demellier, Sezane, у Фурли нова колекція гарна, Verafied, Songmont
Дюймовочка• 15 февраля в 15:25
Coach ще можна подивитись, у них чудові якісні сумки
Конфиденциальность• 15 февраля в 15:26
Ответ дляФенте Фря
Баули чи ні, не всяка жінка перетопчеться-перетерпить. Я люблю, щоб пластир, таблетка від голови, санітайзер, помада, гігієнічні засоби, серветки, резинка. Окуляри не на голові стирчали. Ключі, телефон не в кишені.
Байрактарна• 15 февраля в 15:27
Ответ дляСлава Українi
Вона вам справді подобається?
... особливо ота шлея як для норовистої кобили, а не ремінець для сумки
Душа компанії• 15 февраля в 15:27
Ответ дляЛовлю капці
У мене і телефон великий і гаманець, я ненавиджу безлад у грошах та картках. А як же на роботу пфундик покласти? Я ж не буду окремо пакет нести. А взагалі, люблю, щоб у сумку можна було чайник покласти, ото нормальний розмір.
Столічна штучка• 15 февраля в 15:29
прошлый век, вы опоздали на 6 лет
Скоро_вчера• 15 февраля в 15:34
Мне нравится такой размер, я ношу такие.
И конкретно эта нравится, и марка и дизайн. Лет 5 назад носила бы.
Но сейчас она уже позавчерашний день
Скоро_вчера• 15 февраля в 15:35
Ответ дляЛовлю капці
А яку б ви собі придбали зараз ?
если такого плана кроссбоди, то coccinelle, coach

какой у вас бюджет?
можно еще tory burch через байера
Фенте Фря• 15 февраля в 15:41
Ответ дляКонфиденциальность
От у мене все оте вміщується в маленьку сумку: телефон, ключі від будинку і авто, маленький гаманець, окуляри, помада, тампон.
Що таке санітайзер і гігієнічні засоби, що для них велика сумка потрібна?
Copy-Paste• 15 февраля в 15:45
Ответ дляЛовлю капці
А яку б ви собі придбали зараз ?
в такой ценовой категории можно посмотреть COACH Tabby , если именно маленькая нужна