Стрибну в гречку• 15 февраля 2025
Підкажіть хто є застрахований
Порадьте де ,хочу застрахуватися,ніколи не робила цього ,порадьте
Неначасі• 15 февраля 2025
Ви про медичне страхування?
У нас в країні нема таких індивідуальних пропозицій нормальних, тільки корпоративні.
Стрибну в гречку
• 15 февраля 2025
Ответ дляНеначасі
Ви про медичне страхування?
Так,про медичне
Указка• 15 февраля 2025
Если вы хотите лечиться от хронических болячек,то не выйдет.Такие вещи страховка не покрывает.А если и покрывает,то частично.
Неначасі• 15 февраля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Так,про медичне
Нажаль, сенсу нема, сама цікавилася.
Княгиня пітьми• 15 февраля 2025
А что вам посоветовать? Смотрите страховые, что входит в пакет, какие клиники, перечень нестраховых случаев и стоимость и выбираете. Нестраховые случаи более-менее везде одинаковые, могут включать или не включать ковид, впервые выявленную онкологию и туберкулез. Мы один раз страховались сами, страховка конечно слабее корпоративной, но все равно полностью окупилась. Но на следующий год страховая нам предложила уже пакет, который стоил как все услуги, которые мы получили.
Ласунка• 15 февраля 2025
Ответ дляНеначасі
Ви про медичне страхування?
Есть конечно. Я купила. Советую ПЗУ или ВУСО.
Най хоч раз• 15 февраля 2025
Чому нема? Є. Уніка. У мене корпоративна від роботодавця. А дитину на роботі не встигла застрахувати, страхувала самостійно. Ми з ними вже років 5 співпрацюємо, мене все влаштовує. Треба читати договір і винятки. Так, вони хронічні хвороби не покривають, а гострі стани і загострення хронічних так. Я ось буквально нещодавно закінчила курс лікування у невропатолога, консультації, аналізи, майже всі обстеження, в тому числі МРТ, уколи, таблетки, масаж, майже все покрили. Сама оплатила 1 обстеження, 1 аналіз і 2 препарати. Якщо ви хворієте умовно кажучи 2 рази на рік орз, то сенсу немає. У мене дитина з проблемами по здоровʼю, страхую його з 2 років, зараз 12. Все влаштовує. А стаціонар, то окрема справа, в Добробуті лежали не раз, як в санаторії, навіть халат і капці дають.
ПультОт_БМВ• 15 февраля 2025
Ответ дляУказка
Обострения хронических покрываются
Стрибну в гречку
• 15 февраля 2025
Ответ дляНай хоч раз
Тобто уніка ,вірно?
Ростки жимолости• 15 февраля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Так,про медичне
Я застрахована от работы.
Ветрянку мне лечили, даже врач домой приходила. Бронхит лечили.
А вот когда спину схватило, не хотели лечить. По гинекологии были проблемы, то
тоже все страховка не покрывает.
Мрт не сделали, хотя на презентации специально спрашивала, сказали, что по назначению врача будет покрывать
Там ещё травмы, связанные с военными действиями не покрываются
тоже все страховка не покрывает.
Стрибну в гречку
• 15 февраля 2025
Ответ дляНай хоч раз
Зацікавилась,почитала ,скажіть будь ласка ,у вас розширена чи оптимальна ?
Не обижаюсь• 15 февраля 2025
Я з рік тому на ДН застрахувала сина в Уніка. Обслуговуванням не дуже були задоволені.
Але цього року доньці подарувала страхівку в Інго. Виявляється, що Уніка набагато краща
Стрибну в гречку
• 15 февраля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Який ви брали пакет в уніка?
Стрибну в гречку
• 15 февраля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Розкажіть чому були не задоволені
Неначасі• 15 февраля 2025
Ответ дляНай хоч раз
Уніка не корпоративна взагалі не про що, як і будь які не корпоративні пакети.
Вони медикаменти покривають тільки при госпіталізації гострих станів.
При амбулаторному лікуванні - ні.
Стрибну в гречку
• 16 февраля 2025
Ответ дляНеначасі
При амбулаторному лікуванні - ні.
Ну ось читаю ,приймоми лікарів .аналізи та діагностика
Най хоч раз• 16 февраля 2025
Ответ дляНеначасі
При амбулаторному лікуванні - ні.
У мене у дитини зараз не корпоративна, все що треба покриває. Різниці з корпоративною не бачу. Всі прийоми лікарів, діагностика, аналізи, медикаменти. Якщо ідем до клініки, яка не співпрацює з СК, подаю документи на повернення коштів. Медикаменти покривають, ось синусит лікували, всі медикаменти, промивання кукушка, УЗД, аналізи, все покрили
Най хоч раз• 16 февраля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
У сина повний пакет, де все покривається