пані Солоха• 15 февраля в 19:49
Як би ви вчинили, якби закохалися в росіянина — у москаля?
Враховуючи війну в Україні, це викликало б серйозний моральний конфлікт. З одного боку - усвідомлення того, що країна, до якої належить ця людина, веде загарбницьку війну. З іншого — почуття, які не так просто викорінити, навіть якщо розум каже, що так буде правильніше. Як могло статися, що ви опинилися в такій ситуації? Можливо, ви познайомилися ще до 2014 року, коли не було відкритого протистояння, і ваш зв’язок сформувався тоді. Або ж ви зустрілися за кордоном — на навчанні, в роботі, чи навіть випадково. Людина виявилася не схожою на типового пропагандиста, вона засуджує війну, має схожі з вами погляди, і вам важко уявити її серед тих, хто підтримує агресію. Але все одно ця особа — частина країни-агресора, і це неможливо ігнорувати. Чи змогли б ви примирити свої почуття з реальністю війни?
бювет_в_обед• 15 февраля в 19:51
Если б любила и мы были вместе то мне все равно на его национальность
Дюйм оф о4ка• 15 февраля в 19:51
Если против пуйла, всей власти и против войны и убийств то да.
Маю натхнення• 15 февраля в 19:52
Кохайтеся чорнобриві та не з москалями...Класика, перевірена історією...Суботня темка для розминочки
Детские_Будут?• 15 февраля в 19:52
Ви з цією людиною спілкуєтесь російською мовою? Чи він російською, а ви українською?
Бегущаяпо• 15 февраля в 19:53
Есть такие русские, которые типа против войны, но пообщавшись ближе, пропагандистское говенцо так и лезет. Если бы мужчина прошёл этот тест положительно, то смогла бы
Стрекоза любви• 15 февраля в 19:55
Не закохалася б, скоріше за все. Але є росіяни, які воюють на боці України, тому всіх рівняти під одну гребінку не варто.
Але особисто мене дратує їх акцент, прямо бісить. Це не схоже на ту російську, якою я спілкуюся/спілкувалася проживаючи в Харкові.
пані Солоха
• 15 февраля в 19:55
Ответ дляДетские_Будут?
Та ні, ми спілкуємось мовою поглядів. Іноді – мовою мовчання, коли слова зайві, а війна, моральні муки й сумніви самі вимальовують діалоги у голові.
Детские_Будут?• 15 февраля в 19:55
Взагалі я розумію, про що ви. Але якщо зараз спілкування більш менш, то потім може все рівно бути конфлікт інтересів.
Луноходик_Ик• 15 февраля в 19:56
Чесно кажучи, я і пропагандистом українськм також би не змогла будувати стосунки, я і вжитті від такихх дистанціююсь і ігнорую. В іншому, якщо людина хороша, то чому ні?
барабанщица• 15 февраля в 19:56
Задумалась. Та шота не возникает желания даже общаться, а вы про любовь. Сразу вспоминаю жахиття начала войны и проецирую на всех без исключения кацапов.
пані Солоха
• 15 февраля в 19:57
Ответ дляДетские_Будут?
Та звісно, може бути конфлікт інтересів! Спочатку все красиво: погляди, мовчазні роздуми, можливо, навіть якісь спроби «не всі такі» А потім настане день, коли він скаже щось на кшталт: «Ну, у нас тоже всё не так однозначно» і все
Або ж він вирішить, що можна «оставаться внє політікі», а тебе тим часом розриває від думок, що бути “поза політикою” зараз означає мовчазно підтримувати війну. І ось ти дивишся на нього і розумієш: любов це, звісно, прекрасно, але жити з кимось, хто не розуміє, чому ти не можеш це просто «отпустить» зовсім не весело.
пані Солоха
• 15 февраля в 19:59
Ответ длябарабанщица
Люди різні, і серед росіян теж є ті, хто ненавидить свою країну за те, що вона робить. Чи варто їх всіх гребти під одну гребінку? Якщо так, то чим це відрізняється від їхнього “всі українці — нацисти”?
барабанщица• 15 февраля в 20:00
Ответ дляпані Солоха
Ок. Нацистка. Так и быть.
Мішечок щастя• 15 февраля в 20:00
Ответ дляпані Солоха
ви прийшли сюди розповісти про ’хароших рузькіх’?
дуже вчасна тема. на тлі інфошуму про перемовини.
жінка незаміжня• 15 февраля в 20:00
А где вы видели чистокровного москаля. Я по вашему кто? Мама наполовину украинка и русская, а папа Молдованин. Жила раньше в Краснодаре, а сейчас в Киеве. Ненавижу русню.
Живчик-счастливчик• 15 февраля в 20:01
А якби в тцкашника закохалися? Змогли б? Можливо, тут є жінки, у яких коханий - працівник тцк, котрий щодня займається оповіщенням?
Фляшка на трьох• 15 февраля в 20:01
Вы уверенны, что ВСЕ украинки во всем мире больше не встречаются с россиянами и не дают им?
А те что были замужем, 24 февраля сходили и подали на развод?
Вы еще придумайте, что ВСЕ украинки во всем мире не встречаются заграницей с теми, кто сбежал и не воюет.
Это тоже хорошая мифологема.
пані Солоха
• 15 февраля в 20:02
Ответ дляМішечок щастя
Якщо ти борешся з російською пропагандою, яка подає всіх українців як нацистів, але водночас сама узагальнюєш всіх росіян як однакових, то в чому різниця? Перемовини чи ні, а реальність складніша за чорно-білу картинку.
Детские_Будут?• 15 февраля в 20:03
Ответ дляпані Солоха
Я зараз закордоном і тут достатньо росіян. Від деяких є компліменти, деякі заграють відкрито. Як жінкі, мені було б приємно. Але. Я одразу думаю про своїх батьків, що вони на старості років змушені жити у війні ( вони у приграничному місті), що вони чують вибухи, що зі своїм підвищенним тиском вони змушені спати з не замкненими дверима та документами біля ліжка. Одразу все стає на свої місця. Я ненавиджу москалів за іх, хоч і непряму причетність до цього
КрестьянинДиор• 15 февраля в 20:04
Ответ дляДетские_Будут?
А если я на русском со всеми общаюсь?)
Бюст Березуцкого• 15 февраля в 20:04
Ответ дляпані Солоха
Різниця в тому, що Україна ні на кого не нападала і нам всеодно на росіян доки вони до нас не лізуть.
Тому ваша тєма про хароших рузьких тут не пройде, бо як показує практика вся русня -імперське гівно.
пані Солоха
• 15 февраля в 20:04
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Якщо людина з повагою до людей і без зловживання владою -чому б і ні? А якщо це хапуга, який ловить усіх підряд на вулиці, то справа не в професії, а в моральних якостях
Ирина-bbd0• 15 февраля в 20:04
Ответ дляпані Солоха
А есть украинцы -нацисты?))) Но не все ж.да?)))))
КрестьянинДиор• 15 февраля в 20:05
Ответ длябарабанщица
А что такое было в начале?