AnnaOst• 16 февраля 2025

Який купальник лишати?

Дівчата, який купальник/ки з цих залишити?
Мені найзручніше в смугастому біло-червоному. Але оці смужки...як написала тут одна дівчина, коли я каталожні фото показувала, що якби смужки були блакитні, то це був би костюм Обелікса 🙂
Смугастий буде в коментарях, бо не влазять фото
Результат:
вже голосів: 394
181 (45.94%) 2
153 (38.83%) 3
60 (15.23%) 1
S-290479• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
І щоб два рази не вставати- лишати плаття-футболку?
Нет
Romashka5577• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Та якраз зручний, але може як рухатися то й сповзатиме. Мені здається я для нього занадто безгруда
Сорри, но для появления груди надо со вставками брать, вы во всех этих ’безгруда’
Э-велин@• 16 февраля 2025
Ответ дляGaleTTa
Та всё у вас отлично и с фигурой и с ростом. Мне кажется вам нужно купальник с акцентом на верх, увеличивающий верх визуально.
Автор поосто так не умеет носить. Она его так оденет, что и в таком все разъедется не понятно куда
Allaif• 16 февраля 2025
Ніякий, чесно.
coloritka• 16 февраля 2025
Таку чашку шукайте
Helenny• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
У мене є чорний, хочу кольоровий якийсь
Не треба кольоровий, вони всі Вас псують. Хай буде чорний.
А чому роздільний не хочете?
Мария10• 16 февраля 2025
Я би спробувала розрівняти плечі і сфотографуватися. Тому вони дивляться всі дивно ці купальники, бо ви не стаєте гарно
Helenny• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Тільки на моїй відсутності грудей буде це виглядати зовсім по іншому)
Ну то купіть роздільний з пуш апом.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляcoloritka
Таку чашку шукайте
Ви серйозно?) там буде виглядати вся моя кістлявп грудна клітка)
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляHelenny
А чому роздільний не хочете?
Та є у мене роздільний! У мене діастаз після пологів, живіт стирчить
coloritka• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Серйозно.
А у першому варіанті типу її не видно))
natlem• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Шукайте, щоб верх з пушапом був. І буде класно
Ollka• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Мені дуже складно знайти цільний купальник через зріст. От некст це мало не єдине що підходить по зросту
Авторе, перший точно ні. Він на вас самий страшний.
Вище вірно написали, вони всі не дуже на вас. У вас гарна фігура. Вам би щось однотонне.

А цей текст новий чи секонд?
Ось наприклад Некст з сайта, різні кольори є.
Feel good• 16 февраля 2025
У Вас гарна фігура. Можете підібрати щось краще.
Можливо, перший, якщо б Ви його зав´язали, як на фото нижче.
Бо так, як Ви зробили, то наочно показали анатомію грудної клітки (ребра і грудина).
anuta 27• 16 февраля 2025
У вас классная фигура посмотрите другие купальники
Julieta78• 16 февраля 2025
Ответ дляOllka

А цей текст новий чи секонд?
Вот кстати да. Я подобную модель купила в резервед. И живот чуть подтянул ( а у меня ситуация гораздо хуже, чем у автора), и грудь сделал.
И удобный очень.
вре_Динка• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
А в кальцедоції, анабель арто не дивилися? Який у вас зріст?
І навіщо вам суцільний саме?
marata• 16 февраля 2025
Вам якось не пасують ці купальники ((
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляOllka

А цей текст новий чи секонд?
Ви прикалуєтьсь про секонд?)
dream7• 16 февраля 2025
Все ужасно смотрятся. Если из этих трёх, то выбрала бы 2. Расцветка ’ прощай молодость’, но не сильно будет к вам привлекать внимание.
Ollka• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Ви прикалуєтьсь про секонд?)
Ні. Некст часто є в секонді, тому спитала.
Вигляд у них просто такий, наче вони з піонерської юності.
Вибачте якщо образила.

Але не ваше вони. Третій ще з натяжкою, але підкреслює малі груди. Ну жалко вашу гарну фігурку.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ длявре_Динка
І навіщо вам суцільний саме?
1,73 (чи 1,74, бо останній раз такий написали в біометричному документі)
Feel good• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Так у Вас нормальний зріст.
Думала, надто малий, то важко знайти.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляFeel good
Так у Вас нормальний зріст.
Думала, надто малий, то важко знайти.
Ви пробували?) вище 1,70 то вже проблема
Елена - 79• 16 февраля 2025
Третий полосатый.
Feel good• 16 февраля 2025
Чисто по фігурі - то третій. Він і вигин на грудях робить (чи, може, там невеликий пуш-ап) і талію (порівняно з іншими двома).
Але сама ’расцвєтка’ дивна і контрастна.
вре_Динка• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Тоді, гарний зріст) мені здавалося більшість одягу робиться саме на ваш зріст)
Якщо це ви питали про купальники для басейну декілька днів тому- то для спортивного плавання вони не підійдуть, а для просто тусіння у басейні :
1. На мій смак вони вам не пасують;
2. Ви доросла, самодостатня жінка, і обираєте на свій смак те що подобається саме вам, а на інших можете собі дозволити забити.
Feel good• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Згадала, так, є таке.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ длявре_Динка
1. На мій смак вони вам не пасують;
Спортивний у мене є, це для відкритого басейну, спа центру, пляжу
Мэри Лин• 16 февраля 2025
Расцветки ужасные, такое ощущение, что Вы выбирали самые несуразные