AnnaOst• 16 февраля 2025

Який купальник лишати?

Дівчата, який купальник/ки з цих залишити?
Мені найзручніше в смугастому біло-червоному. Але оці смужки...як написала тут одна дівчина, коли я каталожні фото показувала, що якби смужки були блакитні, то це був би костюм Обелікса 🙂
Смугастий буде в коментарях, бо не влазять фото
Результат:
вже голосів: 394
181 (45.94%) 2
153 (38.83%) 3
60 (15.23%) 1
Унция яда• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Ви ж розумієте що вибір варіантів вирізу досить обмежений? От так виглядає на моїх грудях от такий виріз,який мені тут радили. Мені здається не дуже
Этот купальник сидит на вас намного лучше чем остальные если бы не синюшный цвет на вашей коже. Пробуйте теплые спокойные тона, может карамельный, шоколадный, а не синий электрик, который очень редко кому идет.
А вообще тема натолкнула выбрать и себе новые купальники. Вот нарыла на НM для автора хороший по посадке.
Решка7777• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Мені дуже складно знайти цільний купальник через зріст. От некст це мало не єдине що підходить по зросту
ужасные все, в районе бюста просто издевательства .
nova_mama• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Я про купальники h&m
Схоже, Вам цей бренд для купальників не підходить.
Треба шукати в іншому магазині. І не замовляти, а з приміркою зразу.
Отой перший біло-зелений ще нічого сів, а смугастий і вишневий зовсім невдало.
Якщо хочете прикрити живіт, може, варто подивитися монокіні? Є варіанти монокіні з рюшкою зверху, якщо не любите з ущільненою чашкою, вони теж швидко сохнуть.
samataka• 16 февраля 2025
Ответ дляFeel good
Ракурси і ін. - то окрема тема.
Але якщо і зав´язати нормально, то він на худій високій фігурі без грудей виглядає абсолютно по-іншому.

Ви тупо ребра у районі декольте засвітили і вже все інше ролі не грає.
Так тут у моделі є груди - у Автора їх взагалі немає
Mikulishna• 16 февраля 2025
як на мене, ви обрали якраз ті купальники, що вашому типу фігури не пасують. на сайті є більш привабливі моделі, до того ж на дівчатах з фігурою, подібною до вашої
https://www.next.ua/uk/style/su397892/e51453#e5145...
https://www.next.ua/uk/style/su387345/e51479#e5147...
https://www.next.ua/uk/style/su228092/706554#70655...
https://www.next.ua/uk/style/st450791/e62606
https://www.next.ua/uk/style/su051518/e51601#e5160...
https://www.next.ua/uk/style/su228091/q96598#q9659...
ЗдохниПуйло• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Як це не сприймаю?) я тут питаю і завжди роблю навпаки) ще жодного разу цей метод не підвів
А ви думаєте вам в очі хтось підійде і скаже: Свєта, у тебе такі смішні пласки груди в цьому бабському купальнику і фігура прямокутна?
Len00K• 16 февраля 2025
Ответ дляFeel good
Ракурси і ін. - то окрема тема.

Але ж модель не така худа, як авторка й груди в неї більші. На авторці так не зав´яжеш
Pole• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Блін, це така морока( доки живіт був гарний я на суцільні і не дивилася
Ви ще не бачили негарних животів. Просто підберіть високі плавки, які прикриють те, що вам там не подобається.
Jifer• 16 февраля 2025
Ответ дляSombra
Берите тот который самый удобный, потому что внешне они все… не очень.
Первый вообще какой-то несуразный, второй - расцветка прощай молодость. Третий своими полосками отвлечет внимание от отсутствия груди и намекнет на талию
Но уродует бедра.
Tanusha 78• 16 февраля 2025
Посмотрите купальники на Temu, там много классных моделей. Качество отличное, сама не ожидала. И цены тоже
Ilona27@• 16 февраля 2025
Ну куда с такой шикарной фигурой такие бабские купальники?🙈
Белая-и-пушистая• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Тільки на моїй відсутності грудей буде це виглядати зовсім по іншому)
так есть масса купальников с поролоновыми чашками.
Белая-и-пушистая• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
1,73 (чи 1,74, бо останній раз такий написали в біометричному документі)
вы что, шутите? У меня 172 и ни разу не было проблем с купальниками. Я думала, у вас или 150, или 185, тогда да.
Белая-и-пушистая• 16 февраля 2025
Ответ дляFeel good
Сфоткайтеся у першому.
Тільки нормально зав´яжіть, як у темі.
Виверніть бедро. Виберіть ракурс трохи знизу.
І, думаю, зовсім інший ефект буде.
и по пляжу будет ходить, вывернув бедро и в ракурсе трохи знизу?
Зачем ей ракурсы, это купальник не для фотосессии, а для жизни, а в жизни выглядит плохо, не идет ей эта расцветка.
timyrkina• 16 февраля 2025
Автор, в мене теж сісі малі, верх худий, низ більший, на мені гарно сидять такого плану купальники (маю на увазі вигляд в верхній частині). Спинку подобається відкритіша, так вигляд симпатичніший, ви ж не в спортивний басік збираєтесь.
Белоснежная• 16 февраля 2025
Я противник закрытых купальников на любых фигурах. Чтоб стильно - надо с актуальным силуэтом, кучей деталей, одноцветный или с модным принтом, дорогой заметной фурнитурой. Если где-то перебор -то будет а-ля тетка с рынка.
Если сложно выбрать, то я за классику - спортивный купальник типа Адидас или Арена.
Pole• 16 февраля 2025
Якщо принципово закритий купальник, то може щось такого плану- з рюшею зверху?
https://www.next.ua/uk/style/su387303/e51464
Asteroidea• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
І щоб два рази не вставати- лишати плаття-футболку?
Так, лишайте. Влітку саме те буде
gzozulya• 16 февраля 2025
трохи не по темі-підкажить, будь ласка, по поверненню купальників в Некст-чи можна повертати, якщо не підійшов розмір?
Sobora• 16 февраля 2025
Мені особисто на вас ні один з них не подобається. І плаття теж, ні колір, ні фасон. У вас фігура як в мене, такого плану плаття підкреслюють недоліки замість того щоб підкреслювати красу фігури. В купальнику краще мати чашку для грудей, і колір однотонний краще виглядав би. Я б порадила шукати ще, а ви дивіться. Якщо потрібно на вже, то беріть перший.
RaRiZ• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
У мене є чорний, хочу кольоровий якийсь
ну оставляейте полосатый.
правильно выше написали, что яркие полоски отвлекают от отсутствия груди)
Реалістка• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Та є у мене роздільний! У мене діастаз після пологів, живіт стирчить
Тоді вам якийсь такий. Вам треба візуально додати об´єму верхній частині тіла.
TATATA1973• 16 февраля 2025
Зайдіть в секонд, там бувають шикарні з пушапом на 1.
Mira-a102• 16 февраля 2025
Автор, местные дамы напишут, что у вас хорошая фигура, но это не так. Фигура очень специфическая, соответственно, почти все купальники будут смотреться плохо. Ваш случай - либо огромный пуш-ап, либо силиконовые импланты, увы. Из трех вариантов все ужас.
TATATA1973• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Ви прикалуєтьсь про секонд?)
А ви там дивилися?
VivaForever• 16 февраля 2025
2 но добавить поролончика
muzik• 16 февраля 2025
а хіба купальники можна повертати? це ж як спідня білизна-поверненю не підлягає.
kissaniya• 16 февраля 2025
Ответ дляPole
Вот этот круто будет.
kissaniya• 16 февраля 2025
Вам пушап нужен. И грудину прикрыть) фигура супер!
...Вика...• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Дякую вам і всім іншим. Як тут обісрали, значить все ок з річчю. Завжди користуюсь цією властивістю форуму)
Не слухайте дурниць,у вас така гарненька фігурка,просто диво.Якщо не секрет яка у вас вага?