AnnaOst• 16 февраля 2025

Який купальник лишати?

Дівчата, який купальник/ки з цих залишити?
Мені найзручніше в смугастому біло-червоному. Але оці смужки...як написала тут одна дівчина, коли я каталожні фото показувала, що якби смужки були блакитні, то це був би костюм Обелікса 🙂
Смугастий буде в коментарях, бо не влазять фото
Результат:
вже голосів: 394
181 (45.94%) 2
153 (38.83%) 3
60 (15.23%) 1
вре_Динка• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Спортивний у мене є, це для відкритого басейну, спа центру, пляжу
Для подружки з маленькими грудями купляли такий купальник, але роздільний, з таким верхом, і високі плавки-виглядало непогано на ній.
ЗдохниПуйло• 16 февраля 2025
Автор, щоб вибрати такі купалтники і спортити таку фігуру- потрібно було постаратись, для чого ви зациклились на таких кольорах, це жахливе поєднання, жахливо все, уродує фігуру, підкреслює відсутність грудей, жлдного б не брала, однотон шукала б, це просто жах суцільний
Kot_v_meshke• 16 февраля 2025
Ни один не красит вас. Первый унылый совсем. Второй расцветка мрачная. Третий - как коробочка для попкорна.
Неужели ничего получше нет? Вам сверху нужен пушап, иначе все грустно.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Дякую вам і всім іншим. Як тут обісрали, значить все ок з річчю. Завжди користуюсь цією властивістю форуму)
Kot_v_meshke• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Серьезно? Ну они же ужасны. У вас хорошая фигура, а вы ее уродуете этими купальниками….. ну что ж. Дело ваше.
Сереженька 09• 16 февраля 2025
У мене ось такий купальник Некст. Також маю маленькі груди, ношу ХС. Він дуже гарно виглядає! Хоч і дуже закритий здається. На спинкі має красиву застібку на шиї і круглий виріз. Моя щира рекомендація
Bilolena• 16 февраля 2025
Я взагалі за зручність завжди, але в смугастому не подобається як він сильно витягує верх, ноги здаються коротюсінькими. Брала б другий мабуть.
Lala la• 16 февраля 2025
Ответ дляcoloritka
Таку чашку шукайте
Девочки, у меня такой купальник. Заказала случайно до кучи с чем-то на розетке.
Он сел бомбезно. И талию и грудь сделал. Я даже не ожидала.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляСереженька 09
Дякую, я такий міряла (трохи інший, кольоровий, але з таким верхом). У мене виходять в ньому широченні плечі( ну вони у мене і так широкі, а в цьому купальнику так взагалі. На дівчині бачила таку модельку, виглядала дуже гарно. Я як замовляла ці всі, то на нього і сподівалася. А ці були як запасні варіанти. Але на мені він жахливо виглядає нажаль
Romashka5577• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Ви серйозно?) там буде виглядати вся моя кістлявп грудна клітка)
Вы не правы, тоже такую модель хотела предложить, вас нужна модель, которая увеличит грудь, модель со вставками для груди, просто ткань на груди не подойдёт
Lala la• 16 февраля 2025
Ответ дляJulieta78
Вот кстати да. Я подобную модель купила в резервед. И живот чуть подтянул ( а у меня ситуация гораздо хуже, чем у автора), и грудь сделал.
И удобный очень.
Да. И точно такой черный резервд кажется у меня. Сел спрятав все не нужно.
Потом мама приехала ко мне на курорт и забыла купальник. А у нее совсем другой тип фигуры, я дала померять этот и он на нее тоже удивительно отлично сел.
Унция яда• 16 февраля 2025
Автор из тех женщин которые купят пять стремных купальников дешевых вместо одного добротного сидящего сногшибательно, зато типа разнообразие.
Взять хотя бы первый купальник и фото с сайте которое выложили в коментах: на сайте он на горячей знойной контрастной рыженькой - смотрится супер и автор с не выразительным спокойным цветотипом. Яркий случай когда не знаю свой цветотип не могут подобрать себе красивые вещи.
По теме: все купальники вернуть и посмотреть в HM.
shkoda_anna• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Та якраз зручний, але може як рухатися то й сповзатиме. Мені здається я для нього занадто безгруда
Ви для кожного з них занадто безгруда, вибачте. Маючи таку тендітну фігуру, Ви вибираєте купальники які роблять зону ліфа пласкою. Тому жоден.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляУнция яда
Ви якого зросту? H &m шиє цільні купальники на якихось карликів півтораметрових) ох уж ці модні експерти)
Сереженька 09• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Якщо він у вас є зараз, можливо додасте фото на собі? Мені здається ви перебільшуєте, у вас гарна струнка фігура і красиві плечі, красиві ноги. Ви чудово виглядаєте. Доречі, плаття на вас мені сподобалось, а купальник я обрала на вас другий.
Kot_v_meshke• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Ну есть же магазины офлайн с купальниками. Не только некст и эйч энд ем.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляRomashka5577
Він мені малий за зростом. Але мені не здається що верх в ньому гарно винлядає
Lala la• 16 февраля 2025
Согласна сверху писали, нужен пушап или хотя бы модель, которая не расплющивает то, что в районе груди.
Груди нужен обьем, а эти размазывают то что имеется
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляСереженька 09
Я вже не вдома
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляKot_v_meshke
Наприклад? На зріст 1,74
Анжелика1• 16 февраля 2025
Все эти купальники не для вашей фигуры, потому что подчёркивают отсутствие груди. Вам нужен купальник с чашками
Feel good• 16 февраля 2025
Ответ дляУнция яда
Автор - яркая брюнетка. Ну, без загара.
Не равняйте каталожное фото и ’просто стала на фоне дивана и сделала фото сверху вниз’.
Если бы по-другому завязать и сделать проф.фото, то тоже по-другому смотрелось бы.
Kot_v_meshke• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Наприклад? На зріст 1,74
Идите и меряйте. Вы д не 1,95, у вас средний женский рост. В любом тц есть магаз с бельем и купальниками.
Унция яда• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
170 у меня и два купальника цельных из HM. Но я вас переубеждать не буду. Странный подход спросить мнение о вещи и отмахнувшись от единогласного мнения остаться при своем.
Feel good• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
То Ви не гарно про людей низького зросту.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляFeel good
Я про купальники h&m
Feel good• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Ой, нє
marydgayne• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
І щоб два рази не вставати- лишати плаття-футболку?
Платье оставляйте, а купальники на вас совсем не сели. Почему не хотите раздельный? Слитные вам совсем не идут(( Если хотите слитный, то поищите еще.
Feel good• 16 февраля 2025
Сфоткайтеся у першому.
Тільки нормально зав´яжіть, як у темі.
Виверніть бедро. Виберіть ракурс трохи знизу.
І, думаю, зовсім інший ефект буде.
автор AnnaOst • 16 февраля 2025
Ответ дляFeel good
Ой, нє
Ну бачите, люди он категорично радять мені купальники розраховані на наявність грудей