Дівчата, який купальник/ки з цих залишити?
Мені найзручніше в смугастому біло-червоному. Але оці смужки...як написала тут одна дівчина, коли я каталожні фото показувала, що якби смужки були блакитні, то це був би костюм Обелікса 🙂
Смугастий буде в коментарях, бо не влазять фото
Результат:
вже голосів:
181 (45.94%)
153 (38.83%)
60 (15.23%)
Trusiki_dla vseh• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Ви маєте на увазі з пуш ар? Та я вже давно навіть бюстгальтери такі не ношу, не те що купальник
Можно чашку і без пушапа, це збалансує фігуру, вам же не для бассейну, буде гарно. Я купувала минулого року на Нексті два купальника з чашками без пушапу, в Греції була сама красива
,дуже гарні, комфортні, звісно на мій смак, тут страшно і фото додати, бо зїдять)
tanita-tango• 16 февраля 2025
Підіть в магазини ,там повно різних варіантів я осінню їхала в Туречинну ,купила пару купальників .Я так зрозуміла ви онлайн робите покупку,алемені вони виглядають як секонд ,вибачте,якісь неактуальні моделі,шукайтеще.а це все поверніть назад
Файна_зупка• 16 февраля 2025
красивая фигура, купальники ну просто ацтой.. где ві такие нашли? из бабушкиного сундука? я такие видела купальники последний раз в 2000 году,
Файна_зупка• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
І щоб два рази не вставати- лишати плаття-футболку?
тряпка, вернутьь. не любите свое тело
Full House• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Як це не сприймаю?) я тут питаю і завжди роблю навпаки) ще жодного разу цей метод не підвів
Тоді беріть перший)
Ответ дляAnnaOst
купальники все стремные. А платье у меня было похожее из Некста, только короткое. Очень классное. Я купила одно, поносила весну-лето и докупила еще 2. Не растягиваются и не линяют, приятные к телу и выглядят отлично
Ответ дляAnnaOst
Тільки на моїй відсутності грудей буде це виглядати зовсім по іншому)
Я вообще не люблю цельные купальники, если загорать- так смысл? если для бассейна, то там другие модели. Девочки правы, все ’ваши’ купальники ни по цвету ни по модели никакие, они вас уродуют. Если грудь маленькая, не беда, есть же купальники на косточках с пушапами, что то более секси))
катерина12009• 16 февраля 2025
В басейн? Якщо ні то жоден. Вам краще буде не в цільному. В мене схожа фігура то знаю. Сукня ніяка, але для походу в магазин норм якщо подобається я
marydgayne• 16 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Точно не знаю, десь 58 кг. Але я пів року фізично працюю, все підкачалася і підтягнулося як ніколи, ніякий спорт такого ефекту не давав)
Посмотрела фотки девочек с первым купальником, когда он по другому завязан. Мне кажется, что он идеально тогда сядет на вас.