Замріяна• Изменено 16 февраля 2025

Як делікатно сказати, що брудно і потрібно прибрати

Я в маленькому дитячому садочку, орендую години роботи і проводжу свої логопедичні заняття. Мої учні як діти із садочка, так і інші діти. І вже тривалий час бачу, що прибирання в садочку не на рівні. Навіть в магазині буває чистіше, а тут все ж таки діти. Прибиральниці в них немає, все роблять самі ( мама, та донька). Але пил в кутках біля меблів, на плінтусах чорний пил, брудні меблі, шви на підлозі чорні, цього не повинно бути. Я з ними в гарних відносинах, але ось думаю як сказати їм, що чистота дуже страждає і потрібно провести капітальне прибирання.
Томатико• 16 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
Я сплачую відсоток з кожного заняття.
Если не секрет, какой?)
автор Замріяна • 16 февраля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Вы писали,что арендуете ) и платите аренду . То есть ежемесячно Вы платите к примеру 1000-2000 грн. А так Вы приходите набегами , может просто не попадаете когда чисто ))))
Писала ,що орендую години роботи. Сплачую за кожну годину 200грн. В місяць це 3-5 тис виходить в залежності як ходять діти. Але рахую, що тут питання не в сумі, а в самому факті.
Харчовий тріль• 16 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
Киев?

А какая стоимость занятий?
автор Замріяна • 16 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Киев?

А какая стоимость занятий?
Це якось впливає на звичайне прибирання. Справа не в тому що по вашому сплачую мало,нормально чи забагато. А в тому ,що не прибирається належно. Можливо в них не вистачає на це сил або бажання і тут справа не в грошах. А ось як делікатно спитати?
Винник• 16 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
щось ви дійсно багато сплачуєте за оренду, це офіційно? із договором?
Томатико• 16 февраля 2025
Ответ дляВинник
Согласна, много.
У нас в детском центре до войны логопед арендовала место за 50грн/час. При этом стоимость ее занятия была 200грн/30-35мин. Еще и не убирала рабочее место после себя.

При этом, мы для нее делали рекламу и находили ей клиентов.
тогдалия• 16 февраля 2025
Ответ дляБанан-барабан
Вы чем читали? Это частный садик , там мама и дочь владельцы и работницы. Что мешает автору убрать на своем рабочем месте?
К частным садам требования те же, что и к коммунальным. Или вы всерьез считаете, что правила гигиены работают выборочно?🤣
Если конечно это частный сад, а не дневальная нянька в квартире хрущевки.