Замріяна• Изменено 16 февраля в 11:18
Як делікатно сказати, що брудно і потрібно прибрати
Я в маленькому дитячому садочку, орендую години роботи і проводжу свої логопедичні заняття. Мої учні як діти із садочка, так і інші діти. І вже тривалий час бачу, що прибирання в садочку не на рівні. Навіть в магазині буває чистіше, а тут все ж таки діти. Прибиральниці в них немає, все роблять самі ( мама, та донька). Але пил в кутках біля меблів, на плінтусах чорний пил, брудні меблі, шви на підлозі чорні, цього не повинно бути. Я з ними в гарних відносинах, але ось думаю як сказати їм, що чистота дуже страждає і потрібно провести капітальне прибирання.
Замріяна
• 16 февраля в 11:19
Ответ дляНоунэйм
А у батьків претензій нема?
Я не знаю , я з батьками не контактую
Я супер-пупер• 16 февраля в 11:21
Ви в окремому кабінеті знаходитесь чи в загальній групі? Якщо в кабінеті, то приберіть самостійно, та й усе
Аноним_1857• 16 февраля в 11:21
Ответ дляНоунэйм
А у батьків претензій нема?
Напевно немає, бо дітей водять і водять
Замріяна
• 16 февраля в 11:21
Ответ дляЯ тертий жук
Их устраивает. Если вас нет- ищите другое помещение.
Теж про це думаю, просто я так раділа що вони знаходяться в моєму будинку і мені зручно. Але цей момент напрягає і відчуваю, що йду працювати вже не з тим настроєм ))
Аноним_1857• 16 февраля в 11:21
Ответ дляЗамріяна
Уберите сама на своем рабочем месте.
Ноунэйм• 16 февраля в 11:22
Ответ дляЗамріяна
Я не знаю , я з батьками не контактую
На наступному тижні відпрацьовуйте з дітьми звуки на фразі ’мама, у нас в садочку брудно’
нехай батьки приходять та скаржаться
Замріяна
• 16 февраля в 11:22
Ответ дляЯ супер-пупер
Нажаль в цьому кабінеті коли мене немає проводять і інші заняття. Хоча я стала вже і сама прибирати.
Я супер-пупер• 16 февраля в 11:25
Ответ дляЗамріяна
Правильно зробили, приберіть самостійно і працюйте в чистоті.
Кручу хвости• 16 февраля в 11:25
Доплатіть їм за найм прибиральниці, якщо вас це так хвилює.
А ні - то нічого не говоріть.
Бо щось мені підказує, що ви там дуже дешево орендуєте. щоб ще й свої вимоги виставляти.
А ні - то нічого не говоріть.
КинДза• 16 февраля в 11:26
Сказати, що батьки дітей, які до вас ходять, зробили зауваження, що брудно. Вам стало соромно
Кручу хвости• 16 февраля в 11:26
Ответ дляЗамріяна
А потім почнете обурюватися, що чай/кава не безкоштовно?
КинДза• 16 февраля в 11:27
Ответ дляЗамріяна
Я не знаю , я з батьками не контактую
А яким чином до вас потрапляють діти не з садочка?
Куколка-мяуколка• 16 февраля в 11:28
Ответ дляЗамріяна
Я не знаю , я з батьками не контактую
А с батьками своїх учнів на ’’логопедичних заняттях’’?
Замріяна
• 16 февраля в 11:28
Ответ дляКинДза
В ну з цими контакту, але вони завели і пішли , і потім 3 хв поки забирають. Я маю на увазі батьків ,які приводять дітей саме в садочок
Куколка-мяуколка• 16 февраля в 11:29
Ответ дляНоунэйм
нехай батьки приходять та скаржаться
’’ Мама мыла раму’’
Банан-барабан• 16 февраля в 11:30
Это частный сад , родители не слепые же ? Поэтому их все устраивает. А Вы автор всегда можете снять години в іншому місці, ах , звісно ж клієнтів буде меньше но зато чисто) або відкрити свій садочок )))
сладкий_ноябрь• 16 февраля в 11:30
Ответ дляЗамріяна
Я не знаю , я з батьками не контактую
Ви логопед і не спілкуєтеся з батьками?
Таке взагалі буває?
Куколка-мяуколка• 16 февраля в 11:30
Ответ дляЗамріяна
Так и спросите про уборку кабинета. Потом вам поднимут оплату на 200грн за час аренды кабинета и будут сами же подметать
Там-тарарам• 16 февраля в 11:31
Ответ дляЗамріяна
У договорі оренди пропосане прибирання? Якщо так, то скажіть прибиральницям, про бруд. Якщо ні, то доведеться прибирати самостійно
Замріяна
• 16 февраля в 11:31
Ответ дляКручу хвости
Ну напевно це ваші фантазії.
Кручу хвости• 16 февраля в 11:31
Ответ дляЗамріяна
Ну напевно це ваші фантазії.
Як знати, як знати. )))
Там-тарарам• 16 февраля в 11:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви логопед і не спілкуєтеся з батьками?
Таке взагалі буває?
´Ірино Петрівно, як вважаєте моє робоче місце брудне?’ Так пропонуєте звернути увагу батьків?
сладкий_ноябрь• 16 февраля в 11:33
Ответ дляТам-тарарам
В мене питання було інше.
Як логопед може взагалі не контактувати з батьками?
Залетна Я тут• 16 февраля в 11:33
Ответ дляЗамріяна
Я не знаю , я з батьками не контактую
Арендуйте себе приличный офис, в котором регулярно проводится профессиональный клининг.