Гадаю_По_шнуркам• 16 февраля 2025

Приїхала з села в місто, зайшла в Сільпо, мій шок а шоці

Вийшла звідти відчувши себе ніщебродом.
Апельсини мандарини 140-160 грн.
( Взагалі в Сільпо шла за рибкою зазвичай раніше був гарний вибір і гарні ціни)
Матіас 230 - ( в нас в районі 170)
Але що мене шокувало. Я хотіла хамси. Більше 400 грн кг.
Я просто так надіялась на 100 долл закупитись на місяць. Але з таким цінами там дай бог на вечерю закупитись.

Поїхали в метро і видохнули.
Мандарини солодющі 60 апельсини 54, молоко різне 37-42 грн.
Куряче філе вийшло 130 грн кг

Хто в тому Сільпо скупляться взагалі?
До війни ж був класний магазин
дамаБезСобачки• 16 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Вчера была в ашане, нет такой цены на филе. 150 или 160 по акции.
Онлайн, зайдите на сайт
Перша скрипка• 16 февраля 2025
100 долл на месяц ?
У нас на питание 1000 грн на день, и то, еле еле вытягиваем.
Нехай щастить• 16 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Филе кур в Ашане сейчас 99 за кг. Форель охлаждения 270 за кг.
Риба недорого у вас. Я навіть такої ціни не зустрічала. Але в нас і Ашана немає.
Слобожаночка• 16 февраля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я не шукала. Коли живеш в місті ти знаєш де в якому магазині акція. Коли раз в місяць то доводиться дві три точки об´їздити.
Раніше в Сільпо дуже гарні пропозиції були.
Особливо на рибу, тому і обрала цей магазин
Тепер так мабуть тільки на Ашан можна орієнтуватися і то, рибу там ніколи не купувала.
автор Гадаю_По_шнуркам • 16 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Тепер, автор, багато людей в шоці від цін. М´ясо в нас дорожчає майже щотижня.
Я на м´ясо прям критично не бачу здорожчання.
Молоко, бакалія пішла догори , олія, чай , кава.
Мікс зелені брала ще до нового року він коштував +-50 грн коробка.
Зараз 85
Курочка-чубаточка• 16 февраля 2025
Недавно покупала в Сильпо апельсины 55, мандарины 65, молоко по акции 32.....
Магазин возле дома.

И зачем мне ехать 10-15 км в метро с их приколами продаж по карточке, расчетами в безналичной форме и нормальными ценами только если брать упаковку?
YaЯна• 16 февраля 2025
Щойно з АТБ, купила капусту, 165 грн штука. Стара капуста!!!! Я вирощувала все сама на дачі, але через кляту війну не маю можливість більше туди їздити. Ось мій шок в шоці, знаючи, що міг би бути повний погреб
Ответ дляЛукава Кішка
Ви, мабуть, зайшли в Ля Сільпо.
Там є вибір цитрусових. І не тільки цитрусових. Можна купити суперові апельсини по 140 грн/кг. Або звичайні по 70-80 грн/кг.

Як на мене - добре що є варіанти різної цінової категорії.
Ні це не Київ. Саме звичайне сільпо
Невгамовна Бу• 16 февраля 2025
У Сільпо, у нас все дороще на 20% чим у простіших місцях, ті ж самі продукти.
Купую в Атб, там більшість дешевше.
Пацелуйнитуда• 16 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Нет капусты в этом году. Не урожай, от того и цены такие. Мы даже с огорода не убрали и стоит красивая, но без качанов
Совбез• 16 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Це ви образити людину планували? Така ціль?
А якже по іншому. То ж у багатьох українських жінок таке виховання-
Обісрати сусіда просто необхідно.
Куди там то село до цієї наснаги принижувати ближнього. Ніякої поваги до людей.👎
Ответ дляПукимончиг
сільпо апельсини по 70, чи ви тільки найдорожчі бачили?
Я геть не заперечую що можливо різні сорти апельсинів і я не побачила дешевші.
Але ж звичайні турецькі мандарини? Мені здається вони всюду однакові
Гл. Амурная• 16 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Онлайн, зайдите на сайт
Зашла, нет такой цены 170 грн филе
Пукимончиг• 16 февраля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
замовляйте по інтернету .щоб одразу бачити ціни і ставте самовивіз якщо підходить .Кожен супермаркет має інтернет магазин ,тому можете завчасно планувати маршрут у місті
Нехай щастить• 16 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
А я вперше сію розсаду. Капусту в минулому році зжерла білокрилка і ще якісь чорні комахи. Такого нашестя я не пам´ятаю ще. Тьма їх.
Вільний митець• 16 февраля 2025
А мне до метро надо на маршрутке или тролейбуйсе через весь город ехать.. и в сильпо тоже далеко ни там ни там не бываю, на базаре тоже по 100 мандарины..
Щира українка• 16 февраля 2025
купила того тижня апельсини по 56. навіть консервувала. кошик киви по 70 - теж на консервацію
Пацелуйнитуда• 16 февраля 2025
Ответ дляВільний митець
А в магазине по 65 мандарины
Ответ дляМамин тріль
100 долл це зараз на тиждень😢
Ну в цю сумму входить зазвичай крупи , макарон, чай, кава, молоко, пару кг мяса, якісь сосиски, соуси, корм для тварин , побутова хімія.
Овочі беру скільки щоб не пропали, може на тиждень.
Вільний митець• 16 февраля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
А в магазине по 65 мандарины
У нас нет. И магазинов то особо рядом нет.
Пупуговка• 16 февраля 2025
Народ, вы цены на капусту видели?
Ухахайкина• 16 февраля 2025
Це замовлена реклама Метро?😉
Пупуговка• 16 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
И я об этом(((
Сколько весит Ваша капуста?
Пукимончиг• 16 февраля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
я коли в селі жила під час перших місяців повномасштабної то більшу кількість продуктів через маудау замовляла на нову пошту і фоззі
Ответ дляКурочка-чубаточка
Магазин возле дома.

Що ви таке кажете. Код через додаток.
Розраховувались хоч готівкою хоч картою хоч чек тобі розіб´ють як зручно.
Нормальні ціни і від однієї позиції , Але якщо два товари дорванюють одному , чому не взяли два?
_Helenn_• 16 февраля 2025
Брала сьогодні в Сільпо мандарини по 66грн,помело 70грн. Апельсини були по 70грн .
Ответ дляYaЯна
О так. З свіжими овочами біда. Раніше був капустяний салат з морквою, зараз морквяний з капустою
Пацелуйнитуда• 16 февраля 2025
Ответ дляПупуговка
Народ, вы цены на капусту видели?
Видели. И морковь будет ещё дороже,потому как её уже нет в запасах
Стигла полуниця• 16 февраля 2025
Шо за huйня? Реклама метро? Тверезою треба у магазин ходити
дамаБезСобачки• 16 февраля 2025
Ответ дляГл. Амурная
Зашла, нет такой цены 170 грн филе