Гадаю_По_шнуркам• 16 февраля в 18:34

Приїхала з села в місто, зайшла в Сільпо, мій шок а шоці

Вийшла звідти відчувши себе ніщебродом.
Апельсини мандарини 140-160 грн.
( Взагалі в Сільпо шла за рибкою зазвичай раніше був гарний вибір і гарні ціни)
Матіас 230 - ( в нас в районі 170)
Але що мене шокувало. Я хотіла хамси. Більше 400 грн кг.
Я просто так надіялась на 100 долл закупитись на місяць. Але з таким цінами там дай бог на вечерю закупитись.

Поїхали в метро і видохнули.
Мандарини солодющі 60 апельсини 54, молоко різне 37-42 грн.
Куряче філе вийшло 130 грн кг

Хто в тому Сільпо скупляться взагалі?
До війни ж був класний магазин
Ленне-Рейма• 16 февраля в 20:12
Ответ дляГотова до другої
Коли виїхала з села, а село з неї не виїхало
Фу 🤮🤮🤮🤮🤮яке невиховане
Ленне-Рейма• 16 февраля в 20:13
Ответ дляШумелка Мышь
А это здесь при чем?
Проня Прокопівна вирішили продемонструвати свій рівень IG
Ленне-Рейма• 16 февраля в 20:17
Ответ дляСтигла полуниця
Шо за huйня? Реклама метро? Тверезою треба у магазин ходити
І чому ми дивуємося дітям ,які займаються булінгом ?
Які діточки можуть вирости у таких мамочок ?
Бабульція• 16 февраля в 20:17
Ответ дляЛенне-Рейма
Может iq?)
Бибер-анонимер• 16 февраля в 20:23
в сильпо в зависимости от города разная цена, и не все живут в больших городах, у меня в райцентре тоже в сильпо в основном цены выше АТБ и намного. метро, ашан нет
НетЕщеНаверное• 16 февраля в 20:23
Скупляться
нарід бідний доїдає пів вареника
хамсу безплатно не роздають
маркетологи з Метро, це ви?
парИла я парИла• 16 февраля в 20:31
Ответ дляПишу_граммотно!
матіас по 149 цей тиждень в піраміді
А до середи був по 149 в Сiльпо.
Сиджу тихенько• 16 февраля в 20:31
Сильпо самый дорогой из всех супермаркетов в Киеве, ходим туда, если нет альтернативы и я там беру мясо в одном из, всегда лучшее и свежее
Примарочка• 16 февраля в 20:32
Ответ дляПупуговка
Народ, вы цены на капусту видели?
Угу, сейчас пельменей налепить дешевле, чем вареников с капустой
парИла я парИла• 16 февраля в 20:36
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я на м´ясо прям критично не бачу здорожчання.
Молоко, бакалія пішла догори , олія, чай , кава.
Мікс зелені брала ще до нового року він коштував +-50 грн коробка.
Зараз 85
Ось вам мікс зелені і Сільпо. Там, як і у всіх магазинах, бувають акції.
Ось моє замовлення в середу, 12 лютого.
Анти-анонім• 16 февраля в 20:37
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я не шукала. Коли живеш в місті ти знаєш де в якому магазині акція. Коли раз в місяць то доводиться дві три точки об´їздити.
Раніше в Сільпо дуже гарні пропозиції були.
Особливо на рибу, тому і обрала цей магазин
Не обов´язково жити в місті, щоб дізнаватись про акції. Якщо у Вас є інтернет, заходите на сайт Cільпо чи іншого магазину напередодні поїздки і дивитесь ціни на товари, які збираєтесь купити. Також є сайт gotoshop.ua на яком можна подивитись одразу всі супермаркети та які в них зараз акції.
Я перед покупками так завжди роблю, складаю список, що в якому магазині планую купити і по кругу обходжу зразу 3-4 різні супермаркети, економлю))
парИла я парИла• 16 февраля в 20:39
Ответ дляГл. Амурная
Зашла, нет такой цены 170 грн филе
Є така акція. Ви, як і автор, яка бачить тільки мандарини по 160, а по 60 - не бачить
парИла я парИла• 16 февраля в 20:42
Ответ дляГл. Амурная
Странно(
А тепер спробуйте знайти на сайт Ашану, а не на сайт сервісу Zakaz.ua
Бокс-орун• 16 февраля в 20:52
Про цены неправда ведь, вы пишете на заказ?
Апельсины 55-70 во всех суперах
Примарочка• 16 февраля в 20:55
Ответ дляГл. Амурная
Странно(
Зайдіть на сайт ашану, а не на Ашан заказ юа
МинерАлочка• 16 февраля в 20:59
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Зараз 85
В якому місті ви були в Сільпо? Не вірю що ціни так можуть відрізнятися в цій мережі.
Гл. Амурная• 16 февраля в 21:09
Ответ дляПримарочка
У меня есть приложение Ашан, я часто там делаю покупки. Но там нет акции на курицу, возможно в разных городах разные акции.
ПлакалаВАвто• 16 февраля в 21:12
Ответ дляНехай щастить
А я вперше сію розсаду. Капусту в минулому році зжерла білокрилка і ще якісь чорні комахи. Такого нашестя я не пам´ятаю ще. Тьма їх.
сійте агрессор. Блокрилка є,але не смертельно., бо листя плотніше.
Пишу_граммотно!• 16 февраля в 21:32
Ответ дляпарИла я парИла
А до середи був по 149 в Сiльпо.
ну в ТЦ Піраміда як раз сільпо і є)
весь тиждень купляла і сьогодні по 149 взяла
парИла я парИла• 16 февраля в 21:34
Ответ дляПишу_граммотно!
ну в ТЦ Піраміда як раз сільпо і є)
А у автора по 230