Всюди влазю• 16 февраля в 20:19

Фіброаденома та індол-карбінол

Дівчата, мама (64 роки) зробила мамографію, в якій написано: помірний двобічний фіброаденоматоз, переважно у параареолярних ділянках, симетрично. Тип ACR-C. ... ділянки прозорі. Birads також нечитабельно написано.

Підкажіть, хто розуміється. Я чомусь думала, що якщо фіброаденома, то мають бути якісь розміри - чи ні. Призначили препарат з індолом-карбідолом і через 3 місяці знову показатися. Операції не потрібно? Може на Iherb краще замовити, бо першу пачку купили укр.виробника? Хто таке пив, воно дає результати?
Роздратована шкіра• 16 февраля в 20:24
Если врач назначает бад, значит ничего страшного
автор Всюди влазю • 16 февраля в 20:26
я розумію в принципі, шкода, що ще й больові відчуття турбують. Боюсь, щоб точно діагностика проведена була і нічого не пропустити
Безпринципова• 16 февраля в 20:34
У 64 роки призначати препарат, який понижує естрадіол, який і так з клімаксом в усіх падає? Ну, може, дискомфорт зніме чи як плацебо працюватиме...
автор Всюди влазю • 16 февраля в 20:41
Ответ дляБезпринципова
підкажіть, може В в курсі, яким тоді методом діяти на цю проблему?
Проработник• 16 февраля в 20:43
Ответ дляБезпринципова
Тоже удивлена такому назначению.
Автор, консультируйтесь ещё
Наездница• 16 февраля в 20:57
Фіброаденоматоз це не фа, це просто тканина така. Просто в її віці має переважати жирова тканина, а не фіброзна. Чи є це варіантом норми я вам не скажу, цілком можливо що це все в межах норми. По моєму досвіду індол добре вплива на груди, зніма больовв відчуття так точно. Бо коои в мене були болі пмс, то пара місяців прийому і груди не боліли взагалі. Ще приймала тазалок, от він швидше і ефективніше подіяв.
Я пила і з айхербу і тут мені порадили епігал(можу помилятися, зелена коробочка наш укр). Так от цей наш мені сподобався більше, різниця була відчутніша.
автор Всюди влазю • 16 февраля в 21:32
Ответ дляНаездница
дуже дякую! Поки ми купили депапілін - цей призначили
Чеширская кошечка• 16 февраля в 22:09
прожестгель мазать мазать можно.