Приму в дар• 16 февраля в 20:52
Чому українці досі миряться з чиновниками, які живуть, як до війни?
Ви теж помічаєте, що поки хтось донатить останні гроші на дрони, воює чи виживає без світла, інші спокійно катаються на люксових авто, відпочивають за кордоном і будують нові вілли? Скільки ще це буде тривати? Як взагалі змусити цих «елітаріїв» відповідати за свою розкіш під час війни? Чи реально добитися справедливості, чи українцям знову простіше «промовчати»? Може, час організовувати реальні акції протесту?

ПушАпница• 16 февраля в 20:53
Я ржу)) Почитайте темы на советчице и начните с себя)) Уровень жизни походу упал только у бомжей и то не, им гуманитарка перепадает.

Приму в дар
• 16 февраля в 20:55
Ответ дляIQ 80
Будете організатором чи тільки тут готові вперед?
Який сенс перевалювати відповідальність? Якщо реально є бажання щось змінити, то треба діяти разом, а не шукати «старшого»

Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 февраля в 20:55
Ответ дляПриму в дар
если есть такая жажда деятельности, нужно сначала выйти из физ лица.

Сизоока бестія• 16 февраля в 20:55
Акції без «акціонерів» не проходять
А в них інший клопіт

Приму в дар
• 16 февраля в 20:56
Ответ дляМerida
В наше время добыть оружие не проблема. Действуйте.
Діяти треба разом. Тоді результат буде. А ви як - готові стати на захист інтересів звичайних громадян чи ви на боці можновладців?
Приму в дар
• 16 февраля в 20:57
Ответ дляСизоока бестія
Акції без «акціонерів» не проходять
А в них інший клопіт
Який же?
Анонимарик• 16 февраля в 20:57
Ответ дляПриму в дар
У вас конкретне запрошення ? Озвучте

ФрекенБок• 16 февраля в 20:57
Ви так високо замахуєтеся, туди не дострибнете. Риба гниє з голови, а чистять її з хвоста. Боротьбу з беззаконням треба починати там, де ви її бачите поруч із собою. На роботі чи у власному оточенні, бачите щось - не замовчуйте. Тільки так можна реально щось робити.
IQ 80• 16 февраля в 20:57
Ответ дляПриму в дар
Ще раз ви будете організатором? Будь які зібрання мають мати лідера і організатора.
Просто вийти, бо ви на порадниці створили тему, не вийде

Лиса Патрикевна• 16 февраля в 20:58
Ответ дляПриму в дар
Разом з ким?
Многие люди не донатят и никогда не донатили и живут тоже как и до войны. Вы с ними планируете объединятся?
Korsika999• 16 февраля в 21:02
Ответ дляМerida
Так начинайте, за вами потянутся. Или вы чужими руками хотите?
Не потянутся. Было много активистов, всех пересажали. И что, их поддержали? Нет, никто практически. Вот больше никто и не хочет, рисковать и сидеть ради тех, кто вечно ждёт ’спасателей ’, а сам ничего не хочет сделать, даже лайка в соцсетях

Ответ дляАнонимарик
У вас конкретне запрошення ? Озвучте
Можна почати з маленького , наприклад створити Telegram-канал і назвати щось типу “Жирні коти України” або “Живуть, як до війни?” Описати мету: фіксувати і поширювати випадки чиновницької розкоші під час війни. Збирати і викладати факти. Фото та відео чиновників у дорогих ресторанах, на відпочинку, в дорогих авто. Дані про їхні покупки, нерухомість, перельоти.
Пости з їхніх соцмереж, де видно, що вони “воюють” лише в дорогих готелях. Ну і пізніше підійти більш радикально тобто прийти під Кабмін/облдержадміністрації/елітні ресторани, де гуляють чиновники. Зробити банери, роздати листівки, звернути увагу медіа.
SantaMonika• 16 февраля в 21:04
Ответ дляГанна-b00f
Можете спробувати. Вас запакують швиденько
Про медіа - вони давно на контролі і не самогубці

Korsika999• 16 февраля в 21:05
Ответ дляГанна-b00f
Придёт домой СБУ, как к администрации каналов, кто предупреждал про посты тцк. Их посадили. Был митинг в их защиту? Или хоть что то? Нет. Первые годы были активисты. В Запорожье например женщину активистку посадили за то что она требовала мобилизации по закону,а не по бусификации. Кто то её поддержал? Помогли с адвокатом, или реальной огласки? Практически никто.

Kot_v_meshke• 16 февраля в 21:18
Ответ дляГанна-b00f
У вас прекрасный план. Воплощайте. Или вы чужими руками хотите жар загребать?

Ответ дляKorsika999
Вы правы, наш телеграмм канал про «оливки/маслины» недавно заблочили, админ без права заставы в наручниках, но для него уже собирают «банку помощи» и с адвокатом.
Наша демократия и свобода личности в такой жо.. норе глубокой, что аж невдобно((

Ответ дляKorsika999
То чим ми краще за русню, яких пакують, а вони все одно замовчуються…
Ответ дляKorsika999
Не видела я, чтоб из автомата расстреляли кого-то из рады