Магиня• 16 февраля в 22:34
Если бы у вас был/есть такой живот, вы бы смирились или что-то делали?
Особенно интересно мнение девушек от 35 лет.
Кофе в лобби• 16 февраля в 23:10
Ответ дляМалинка
Бо в ЄС( Ні швидка не дала направлення, ні сімейний. Випийте Ібупрофенчику на загострення з боку ШКТ-супер-ідея( Аналізи внормі-до побачення.
Кальпротектин, скрытая кровь сдать ты и конечно гастроскопию...
Борщик• 16 февраля в 23:10
Ответ дляnutty
Что вы втянули, простите не поняла?
У вас на фото втягнут живіт, видно ребро справа на фото. Звісно, що й так зрозуміло, що ви струнка, але навіщо ви його втягували аж так
Смайлик• 16 февраля в 23:11
Робила б, мені важливо собі подобатися. Минулим літом вперше мала такий, з яким комфортно було кроп-топи носити. Не знаю що з жінкою на фото, просто лінь/небажання обмежувати себе в їжі, чи більш серйозні проблеми, але підключивши тренування і підклригувавши харчування, точно можна покращити.
Аноним_1857• 16 февраля в 23:12
Ответ дляМалинка
Це ви в Польші?
Малинка• 16 февраля в 23:12
Ответ дляКофе в лобби
Дякую за відповідь.Якщо не стане краще, з нового тижня знов пробуватиму попасти до лікарів. Стикнулась з ’хваленою’ медициною, бляха.
Аноним_1857• 16 февраля в 23:17
Ответ дляМалинка
Німеччина
У вас є знайомі німці? Просіть, щоб вони викликали швидку, реакція буде інша. Кажіть, що вам стало гірше, якщо насправді дуже болить. Пробуйте самі ще раз приїхати на швидку.
Король дивана• 16 февраля в 23:19
В мене як почав рости живіт, я не чекала пуза, а змінила харчування і пішла в спортзал. Я не дозволяю собі так поправлятися.
Малинка• 16 февраля в 23:20
Ответ дляАноним_1857
Дякую.Це теж мій план, щоб вже не самій їхати на швидку,а викликати їх. Німців, на жаль знакомих нема.Приїхала недавно, живу в гуртожитку (то вони вже за адресою розуміють, що їхати до іноземців((
І воно ж то трохи краще стає, то знов гірше. Так весь тиждень.
Надежда наш компас• 16 февраля в 23:21
Ответ дляГитта Ягг
Вообще к кесареву никак не относится. Мышц нет. Ела наедала, худела снова ела, кожу растянула, мышц нет. И будет фартук.
Спорта нет, ем наедаю, много не набираю. Живота нет в 48, не то, что фартука
Борщик• 16 февраля в 23:22
Ответ дляnutty
Нет, у меня не втянут, такое строение живота, всю.жизнь, как две ямы по бокам
Не може такого бути. Де кишківник тоді? Чи какаєте метеликами?
Аноним_1857• 16 февраля в 23:26
Ответ дляМалинка
В мене близька подруга так само приїхала і були сильні болі, вона поїхала зі знайомим німцем на швидку, просто допомагав час від часу українцям, то її зразу поклали до лікарні, виявилось каміння в нирках. Допомогли. Не терпіть. Шукайте шляхи потрапити до лікарні, там вже ставлення інше
Вилами по воде• 16 февраля в 23:29
Ответ дляМалинка
Купите омепразол или пантопразол. Он без рецепта.
Звожу з розуму• 16 февраля в 23:41
Капитанша• 16 февраля в 23:49
Ответ дляКиев_Елена
Да, из-за кесарева такие животы(
да ну...у меня кс было 16лет назад))), талия 63см, живот плоский
ФФФФристайла• 17 февраля в 00:00
Не робила б, а вже зробила, хоча в мене був втричі менший, ніж на фото. І це було абсолютно правильне рішення