Українська Мрія• 16 февраля в 23:54
Не встречаюсь ни с кем из-за отсутствия достижений в жизни
Мне нечего о себе рассказать на свиданиях. Достижениями не блещу, не секси, денег мало зарабатываю. Если бы была мужчиной, то не хотела бы встречаться с собой
Просто красавица• 17 февраля в 06:45
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вот, это мое состояние сейчас. Самооценка подвязна к наличию хорошего дохода(
Ви все правильно робите.
Дійсно не треба вам ходити на побачення.
По-перше. Це лише зайве витрачений час, причому як ваш, так і хлопця. Поговорити немає про що, похвалитися немає чим, зацікавити нічим. На секс на першому побаченні ви також навряд чи погодитеся. Хлопець потім зникне і нічого не пояснить. Вам ще один комплекс додасться до вашого набору. А на хлопцеві клеймо ’придурка’ поставлять. Причому він навіть не винен, просто він мабуть не знає як пояснити дівчині, не принижуючи її, чим вона йому не сподобалася.
По-друге. Самі пишете, що досягнень немає, грошей мало заробляєте. Ну навіть якщо знайдеться такий самий як ви. Допустимо вас якраз об´єднають спільні теми - проблем в житті, нестачі грошей, відсутність професійного успіху. Ще може іншим, у кого успішніше життя, будете кісточки перемивати. Ну тобто знайдеться у вас щось спільне і почнете зустрічатися. Але ж далі може бути як в поганому сні. Ви можете завагітніти. А гроші не
з´являться просто так. Уявіть цей жах😥 - ви в декреті без доходів взагалі, хлопець не може вас сам забезпечити, дитина росте в злиднях і отримує травми психологічні на все життя. Та й ви з хлопцем не станете щасливішими від постійного безгрошів´я і сварок. Логічно?
Тому повторюся, ви все правильно робите. Треба думати головою в першу чергу. Спочатку займіться кар´єрою, саморозвитком, щоб отримувати більше грошей. Гроші дадуть ще можливість покращити зовнішність. Самі ж писали, що ви ’не сексі’. А потім вже будете думати про особисте життя.
Але ж тут така справа... Не всім дано бути успішною. Якщо до цього часу ви не маєте планів як покращити своє життя то навряд чи вони з´являться. Але ви пробуйте... Може успішною і не станете, але хоча б в злиднях жити не будете.
Українська Мрія
• 17 февраля в 09:48
Ответ дляПросто красавица
Ви все правильно робите.
Спасибо, думаю вы правы. Успешной я вряд-ли уже буду. Я сама выросла в бедности, слушала ссоры из-за денег.Мужчинам тоже лучше не портить жизнь. Интима у меня никогда не было поэтому, на первом свидании естественно он вряд-ли будет.
руки_Крюги• 17 февраля в 10:07
Ответ дляА поговорить?
А что, для встречи с мужчинами обязательно нужны достижения?
В чем? В работе? В учебе? В спорте?
Вы думаете на первых свиданиях именно это мужчинам интересно?
Тогда ловите лайфхак: на любые вопросы о ваших достижениях - загадочно улыбайтесь. И говорите, что это военная тайна.
В чем? В работе? В учебе? В спорте?
Всегда первый вопрос от мужчин: ‘чем ты занимаешься?’
Значит именно это и интересно. Это как исходная точка от которой будет развитие или нет.
Сколько раз тут уже писали, что все именно так. С вопросом в продолжение: а ты разве не планируешь менять работу на более престижную/успешную/гламурную?
дожену і ощасливлю• 17 февраля в 10:13
Ответ дляУраганнаЯ
Человек мало денег зарабатывает, а психолог нынче не дешёвое удовольствие.
Ну тогда на горячую линию звонить к бесплатным психологам или искать групповые занятия - это дешевле.
Томатико• 17 февраля в 10:40
Мені 41 рік, досягнень немає ніяких(дитина і однокімнатна квартира це не є досягнення,це життєвий шлях середньостатистичної людини).
Автор,на побачення ходіть,вас це ні до чого не зобов´язує,так ви набуваєте досвід життєвий.
Борисфенка• 17 февраля в 14:28
Ответ дляКумедний ґудзик
Це не цинічність.
Це поклоніння святій мотні і ( нарешті) вимираюча віра в патріархат.
Зараз більшість молодих чоловіків, хлопців, хочуть бачити з собою поряд рівню, зі схожими інтересами, досягненнями. Радуються за успіхи свого партнера. Діти взагалі далеко не всім потрібні.
Якщо ви про чоловіків 40+, які не змогли вийти з уставів позаминулого сторіччя- то так, вони є, але їх все менше. І адекватних жінок такі не цікавлять.
Ви хочете заперечити чоловічу і жіночу сутність, і діти всім потрібні.
Але це справа часу. Колись все сама зрозумієте.
Ms. Доброта• 17 февраля в 14:34
Ответ длядожену і ощасливлю
Так идите к психологу, работайте над своей самооценкой, повышайте уверенность в себе , учитесь себя любить. а там и личная жизнь наладится. Миллионы людей не имеют особых достижений , но это не мешает им встречаться , строить отношения, семьи создавать. Или вы претендуете на миллионеров ?
Я думаю девушке хочется иметь парня/мужа с достижениями, но так как у нее нет их (по ее мнению), то на таких мужчин она не смотрит, а без достижений мч ее не интересуют, судя по тому что она сказала, что сама с собой бы не встречалась. У меня такая же проблема.. Только еще и болячки в придачу.. Запросы высокие, а сама им не соответствую...
Кумедний ґудзик• 17 февраля в 18:35
Ответ дляБорисфенка
Я вже в тому віці, щоб розуміти такі речі, а ви пишете наче з 19 століття.
Борисфенка• 17 февраля в 18:37
Ответ дляКумедний ґудзик
Нє, ви ще трошки не доросли. Маєте ілюзії щодо мотивації чоловіків. Насправді все значно простіше.
Кумедний ґудзик• 17 февраля в 18:49
Ответ дляБорисфенка
Ми з вами просто говоримо про абсолютно різних чоловіків, різні покоління.
У молоді вже зовсім інші погляди і мотивації.
Борисфенка• 17 февраля в 18:54
Ответ дляКумедний ґудзик
Різні. Але це не відміняє сильних чоловіків, слабких жінок і багато діточок.
Фемінізм, кар´єризм і чайлд-фрі призвели до великої кількості самотніх жінок. Я про це.
Українська Мрія
• 17 февраля в 20:18
Ответ дляБорисфенка
Супер успешный - это не мой уровень. Хотелось бы середнячка, с хоть каким-то интеллектуальным развитием. Я люблю учиться чему-то новому. Просто много времени в молодости потеряла из-за психологических проблем. Мужчины для которых семки и пиво -это стиль жизни меня не привлекают.