ЛюблюДевчонок• 17 февраля 2025

Ви точно знаєте, особливо вінничани! ТМ Ave Milk

Чи вартий уваги? Привезли сир сулугуні та моцарелу...от дивлюсь на нього. Виробник Вінниччина. Але ніколи не чула про цю торгову марку
Барабан для дорослих• 17 февраля 2025
Я с Винницы но такой не видела
ЧукИГеки• 17 февраля 2025
Не чула про таку ТМ
Бачу_майбутнє• 17 февраля 2025
Вся інформація в вільному доступі
автор ЛюблюДевчонок • 17 февраля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Вся інформація в вільному доступі
Ця інформація ні про що. Хочеться про продукти почути відгуки
Бачу_майбутнє• 17 февраля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Про те, що є зареєстрований,виробник молочних продуктів.
Про продукти у всіх різні відгуки навіть тут одні вихваляють інші фукають на одне і теж масло, молоко , сир і так далі.
автор ЛюблюДевчонок • 17 февраля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Мене просто здивувало, що на одного відгуку в інтернеті (
Бачу_майбутнє• 17 февраля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Можливо локальний виробник. Тим більше дата реєстрації доволі свіжа не представлений в великих торговельних мережах.
Але це зовсім не означає, що не якісний продукт.
В нас теж є такі молочарні і навіть краще продукція ніж в великих заводах
автор ЛюблюДевчонок • 17 февраля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Спробувала сир ... Нє, таки не сир як на мене. Смак у моцарели взагалі не той. Сулугуні пружніший , але теж дивний.
Несмачно
Детские_Будут?• 17 февраля 2025
Я з Вінниці, вперше чую
ЖивунаБагамах• 17 февраля 2025
Куди привезли ?