Булькаю• 17 февраля в 20:36
Школа від коледжу Піддубного
Підкажіть, чи є хтось, чиї діти навчаються в школі при коледжу Піддубного в Києві? особливо напрямки плавання чи синхронне плавання? 6-7 класи?
Як краще туди дитині поступати в 6-7 класи чи вже після 9-го?
Як було це у вашої дитини?
Які підводні камені?
Що х навчанням? Гуртожитком?
Як було це у вашої дитини?
Які підводні камені?
Що х навчанням? Гуртожитком?
Морожена_курка• 17 февраля в 21:24
К меня там сын, но футболист. Наши дети на онлайн обучение в другой школе( другой город). Подводных камней много и к общежитию, и к питанию, и к медпункт...
Булькаю
• 18 февраля в 10:14
Ответ дляПесиКот
То не навчання. Моя навчалась там
Що маєте на увазі?
Слабкі загальноосвітні предмети?
А профільні як? Як тренери?
Якщо моя донька обрала бути тренером, то їй потрібно більше профільного!
Слабкі загальноосвітні предмети?
А профільні як? Як тренери?
Булькаю
• 18 февраля в 10:15
Ответ дляМорожена_курка
Розкажіть про підводні камені. Бо і гуртожиток і тим паче харчування, є дуже важливим для спортсменів!
Булькаю
• 18 февраля в 10:42
Ответ дляПесиКот
ну якщо тренером то норм. там майже не має навчання - це я про школу
А в яких роках ваша дитина навчалась?
Дивно,що ви пишете що відсутні навчання загальноосвітнє, бо на сайті представлені вчителі по всіх предметах.
Не хочу щоб дитина в загальноосвітньому була нулем, бо і мови потрібно знати і програмування і природознавчі. А як вступити потім в виш в інститут фізкультури, якщо не зможе здати іспити для вступу з математики, мови, історії....
ПесиКот• 18 февраля в 10:45
Ответ дляБулькаю
А в яких роках ваша дитина навчалась?
відсутнє, бо немає коли вчитись. весь час займає тренування. вчителі то є звісно. але як навчають, то вже інше питання. теж дивно, що ви цього не розумієте. не так давно навчалась. пару років
Булькаю
• 18 февраля в 15:35
Ответ дляПесиКот
справа в тому, що і зараз у доньки купа тренувань і ще дорога до басейна (на тренування) займає 3,5-4 години в дні тренувань
додому в дні тренувань повертається дуже пізно
не висипається
і шкільні предмети не встигає
при піддубному сподівалась, що в школі буде розроблена програма, щоб більш концентровано їм давати матеріал і щоб вони встигали навчатись.
можете розказати більше про навчання, який графік дня був, як справлялась з побутовими питаннями.
не висипається
і шкільні предмети не встигає
ПесиКот• 19 февраля в 07:40
Ответ дляБулькаю
не висипається
і шкільні предмети не встигає
не висипається
і шкільні предмети не встигає
В тому то і справа, що вчителі там не підлаштовувались під тренування. Їм байдуже що дитина з 7 ранку в бассейні, а потім їде на навчання. Важко дуже було. Але це наш досвід. Є діти навчаються і їм не погано. А є і ті , що пішли звідти. В нас було на 7 ранку тренування, на 10 здається їхали в коледж на уроки і на 16 знов їхали в бассейн і потім десь о 20 додому. Коли навчатись?
ПесиКот• 19 февраля в 07:43
Гуртожиток то окреме питання) там жах. Може звісно зараз краще, хоча сумніваюсь.харчування останній рік було не погане. Адміністрація закладу хамло.