Милота• 17 февраля в 21:47

Фото на паспорт - книжку

Підкажіть, будь ласка, якщо вклеювати фото паспорт - книжку в міграційній службі, там фотографують на місці чи треба своє фото мати? И якщо так, то роздруковане чи в електронному вигляді?
бЭйбА• 17 февраля в 21:50
Своє роздруковане
Рожева юбка• 17 февраля в 21:50
в паспорт-книжку конечно на бумаге
ПотеряласЯ Я...• 17 февраля в 21:51
Прочитала і почала згадувати, чи мені ще не 45
Думала, профукала
Мені 43
IQ 80• 17 февраля в 21:52
Своє роздруковане
ЗавЛабСнаб• 17 февраля в 21:52
’Для вклеювання фотографії у паспорт громадянина України у формі книжечки при досягненні 25- та 45-річного віку

Необхідні документи
...
дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку;
...’
ГейТуда• 17 февраля в 21:58
Завжди цікавило чому 45 це крайня дата вклеєня, а далі що вже не треба типу.
Мурзилка• 17 февраля в 22:05
Ответ дляГейТуда
Ага.
А у 70 років людина виглядає на 45, виходить.
барабанщица• 17 февраля в 22:21
Ответ дляГейТуда
Бо мало хто доживає до 80 наприклад а так то людина вже не дуже міняється
ГейТуда• 17 февраля в 22:41
Ответ длябарабанщица
Зрозуміла, думала, що якщо 45 то вже типу до кінця не довго.