Суцільна зрада• 18 февраля в 13:26

Роаккутан, системні ретиноїди

Дівчатка, хто наважився приймати в 30+ років? Мене вже так дістав періоральний дерматит + невелике акне, зараз підшкірний прищ на бороді. В основному висипає бороду. Вже й АБ пила, все допомагає тимчасово. Проблема повертається. Була в лікаря і та каже, що єдиний вихід СР. Але я не можу наважитися, бо рік пити і це не вітаміни. , боюся посадити органи. Може хтось має таку теж проблему? Поділіться досвідом чи допомогло лікування і які наслідки? Я просто дивлюся їх п,ють у тяжких випадках. І на спині в мене висипи.
Аноним_Русалка• 18 февраля в 13:27
Яка дієта? ШКТ без проблем?
автор Суцільна зрада • 18 февраля в 13:28
Ответ дляАноним_Русалка
Яка дієта? ШКТ без проблем?
Без проблем
Ответ дляАноним_Русалка
Яка дієта? ШКТ без проблем?
В мене мама хворіла вугровою хворобою, думаю це генетика
Стервочка• 18 февраля в 13:29
Я в 37 пила 10 месяцев, всю жизнь с проблемным лицом, перепробовала всё на себе и только СР помогли, уже 2 года всё отлично. Побочек нет.
vitamin-bd22• 18 февраля в 13:31
я пила в 29 , все отлично , прошло 2 года уже
Безпорадна Кроко• 18 февраля в 13:33
Я пила, в 29-30 років.
Це було найкраще рішення в боротьбі за чисту шкіру.
До цього я стільки сил, грошей, нервів вклала в лікування і догляд, що не допомагали.
Так, не вітаміни, є неприємні побочки - це сухість шкіри, слизових. Запастися гарним зволоженням шкіри, губ, можливо слизових.
СПФ на всі відкриті ділянки тіла. Нікуди без нього не виходити.
Дуже якісна контрацепція, якщо живете статевим життям.
Щодо початку прийому - здати біохімію, подивитися чи все в нормі.
Через місяць прийому здати повторно плт, аст.
Якщо все ок, потім можна здавати раз в 3-4 місяці алт, аст.
Ну і набратися терпіння, на початку лікування часто буває етап загострення.
Скокмоно - стокнуно• 18 февраля в 14:53
Чоловік пив в 39 років. Все добре. Побічні дії були, але можна було з ними жити нормально
автор Суцільна зрада • 18 февраля в 15:32
Ответ дляСтервочка
У вас була тяжка стадія?
автор Суцільна зрада • 18 февраля в 15:33
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я пила, в 29-30 років.
А чим зволожували?
Стервочка• 18 февраля в 15:45
Ответ дляСуцільна зрада
У вас була тяжка стадія?
Нет, она была средняя, лицо, плечи, грудь. Так и дочери передалось, с 14 лет начало высыпать, потом очень резко пошли большие поищи и по телу тоже. Так же сразу, без экспериментов, пропила ретиноиды и всё прошло, но шрамы на теле остались(((
Безпорадна Кроко• 18 февраля в 17:32
Ответ дляСуцільна зрада
А чим зволожували?
Тіло - фізіогель
Обличчя юцерин, спеціально для шкіри з акне, що проходить лікування ( на скріні)
Милася і вмивалася м´якими засобами без сульфатів
Губи - юцерин, біодерма, ля рош цикапласт.