Marc Antonio• 18 февраля 2025

Каким было ваше утро 24 февраля 2022? Давайте вспомним

Ксерокопия ночи• 18 февраля 2025
не хочу. забл все
Сирожено_пирожено• 18 февраля 2025
смотрела в окошко, как люди в очередь к банкомату становятся с 6 утра
Білка в колесі• 18 февраля 2025
Вже згадували. Велика тема була. Більше не хочу, важко.
Дайте подумать• 18 февраля 2025
Позвонил сын и сказал,что бомбят,не поверила.Думала,что приснилось что-то.Плтом все стало ясно.
Патика-мотика• 18 февраля 2025
Важким. Я була в потязі, їхали на відпочинок і нічого не знали, нічого не чули. Дізналась по телефону - о 6 ранку мені подзвонив тато
КаваЗМолоком• 18 февраля 2025
Як раз з чоловіком сексом займались, коли вибухи за вікном пролунали.
Вискочили, він зібрався і пішов - військовий.
От така асоціація тепер.
Невгамовна шахиня• 18 февраля 2025
Пошукайте на форумі купа тем була. Якщо хочете згадувати то із себе починайте
Кили и Манджаро• 18 февраля 2025
Ночью делала заказ на Некст. Долго выбирала и поздно легла.Успела прочитать в телеге, что утренний рейс из Запорожья в Киев и Египет отменен . Мысли были черные . Проснулась в ах…уе
Борець за гаманець• 18 февраля 2025
случайно узнала в 6 утра зачем-то зашла на укр.нет, а там новости.
Доль Чекомбана• 18 февраля 2025
я пошла мыть голову. подумала - ща кацапы начнут херачить в тец и останемся без света и воды.
Ло Шарик• 18 февраля 2025
Прокинулась о 5 ранку від вибухів. Кажу чоловіку війна почалась, він мені каже невидумуй. Далі телефонує родич, який їхав на роботу, каже пакуйте валізи заберу вас в село (ми на той час ще не мали власного авто). Чоловік каже, що піде на роботу. І тільки після того, як генеральний написав в загальну групу, що на роботу виходити не треба і чоловік почув сигнал повітряної тривоги, йому нарешті дійшло. Далі я вмовляла сестру виїхати в село з нами, щоб не лишалась сама з 6 місячним сином на 10 поверсі.
Я чесно не розумію, які ми були далекі і не бачили прямої загрози.
Петриківна• 18 февраля 2025
От взрывов проснулись.
Побежали сняли наличку с карт.
Побежали по аптекам-магазинам.
Зашли оккупанты, наблюдали по камерам за происходящим.
Около 11 утра уже были в оккупации.
Новая Каховка.
Колгоспниця• 18 февраля 2025
Цього дня у мене був перший пробний день на роботі і я їхала в метро , а навколо багато людей з валізами. Я ще не розуміла що це так буде тяжко в на довго
ДинамоКит• 18 февраля 2025
Зранку прокинулися від вибухів, зібралися і поїхали , це був останній день в Україні
Дева Мария• 18 февраля 2025
Услвшали взрывы и спали дальше .
КартаБезКомиссий• 18 февраля 2025
Обычное, дочку пошла будить на экзамен и увидела по ТВ новости, что война началась
Antiprom• 18 февраля 2025
Я була шокована та зла.. дуже багато матюкалась, зайшла в Інсту а там у свинособак нічого не змінилось..фоткали свою каву і підписували ’доброє утрЄчко’, мотім наблюдала як два винищувача зависли над сусіднім будинком, не знаю чиї вони були
Спішу - перекидаюсь• 18 февраля 2025
Встала, сделала кофе, налила воду в ванную. Пошла искать в интернете что случилось. Нашла только один стрим.
Собрала вещи, поехала к родителям, все.
вре_Динка• 18 февраля 2025
поїхала заправила авто, купила коту пачку свіжого корму, посварилася з ремонтниками в сусідній квартирі за те що під час повітряної тривоги перфоратором працювали.
Залетна Я тут• 18 февраля 2025
Проснулись, собрались в школу, уже почти дети выходили, но я включила комп, открыла вайбер и аххххххууууууууууууууууууууууууууууу....................................
Чаюри• 18 февраля 2025
О 5 ранку побігла до аптеки за антибіотиками, бо знала, що далі хрін що купиш, о шостій пішли до атб скуповувати консерви, воду, крупи. Далі кілька годин простояла за хлібом. Наче все.
Залетна Я тут• 18 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
Из-за таких как вы я уже в час дня не смогла купить хлеб и воду. Паникёры.
Чаюри• 18 февраля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Що значить панікери, ми місяць голодали, бо не було продуктів в магазинах.
Залетна Я тут• 18 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
В Киеве тоже кто-то голодал? Но нет - размели всё до пустых полок.
Шмоточницаца• 18 февраля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Человек из Харькова, у нас уже в час дня был комендантский час вообще- то и все несчастные магазины были закрыты.
Чаюри• 18 февраля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Ми не з Києва. Прокидалися щодня о 5, щоб на 6 зайняти чергу до сільпо, і на 8 купити хлібину.
Залетна Я тут• 18 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
Я из Киева, пишу про Киев.
Чаюри• 18 февраля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Я из Киева, пишу про Киев.
Не розумію, чому Ви це пишете мені.
Аноним НаВсеГда• 18 февраля 2025
Летали какие-то снаряды за окном в аэропорт. Небо было черное, гремело. Было страшно
Залетна Я тут• 18 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
Не розумію, чому Ви це пишете мені.
К слову пришлось. Вспомнила. Нельзя?